کد خبر: 983596 A

کلینیک تخصصی رنسانس در سال 1379 تاسیس گردید و طی این مدت بیش از 30000 نفر کاشت مو و کاشت ابرو را انجام داده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روش‌های نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و کاشت ابرو در دنیا بوده است.

کلینیک تخصصی رنسانس در سال 1379 تاسیس گردید و طی این مدت بیش از 30000 نفر کاشت مو و کاشت ابرو را انجام داده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روش‌های نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و کاشت ابرو در دنیا بوده است. این کلینیک یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند.

در چهره و ظاهر هر شخصی اعم از زن و مرد ، موی سر و ابرو نقش پر رنگی را ایفا می کند و در  صورت بروز ریزش مو و ابرو  به هر دلیلی در افراد ، موجب اختلال زیبایی در چهره و ظاهر آن ها میشود که عدم اعتماد به نفس را در پی دارد و روحیه افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد بنابراین طبیعی است که افراد مبتلا به ریزش مو و ابرو به سراغ درمان این معضل به وجود آمده خود بروند

یکی از درمان های موفق و تاثیر گذار که دارای جلوه ایی طبیعی در ظاهر می باشد روش اسکالپ نام دارد که قادر است در زیبایی بخشی به سر و ابروی افراد کمک بزرگی را انجام دهد که در این مقاله به این روش میپردازیم .

میکرواسکالپ یا اسکالپ چیست؟

معنی لغوی اسکالپ پوست سر یا همان کف سر است و معنی کلمه میکرو همان هاشور زدن و یا تتو کرد می باشد که میکرواسکالپ ترکیب این دو واژه به شمار می رود

به فرآیندی که طی آن فضاهای خالی از مو (کف سر) را با استفاده از پیگمنت یا هاشور پنهان می کنند را میکرواسکالپ می گویند. میکرواسکالپ علاوه بر آقایان برای خانم ها هم انجام می شود که انجام آن به شکل نقطه ای برای آقایان و  مو به مو (Hair By Hair) برای خانم ها می باشد.

انجام اسکالپ به چه صورت است؟

اسکالپ از سوزن های مخصوص یکبار مصرف برای اجرای خود استفاده میکند بنابراین امکان بروز و انتقال هیچگونه بیماری در این روش موجود نمی باشد ، همچنین رنگ مورد استفاده در  این روش رنگ طبیعی می باشد و هیچگونه مشکل و آلرژی را برای افراد به وجود نخواهد آورد و انتخاب طیف رنگ مورد استفده بر طبق رنگ تار های موی سر و یا ابروی شخص مورد نظر می باشد و کما این که تزریق رنگدانه ها  بر عمق مشخصی از پوست انجام میگیرد و موجب اذیت شدن بافت پوست نمی شود بنابراین اگر اسکالپ در مراکز اسکالپ معتبر  زیر نظر بهداشت اجرا شود شاهد عوارض اسکالپ سر نمی باشیم

میکرواسکالپ برای چه کسانی مناسب می باشد؟

۱- افرادی که طاس و یا موهایشان کم پشت می باشد می توانند از میکرواسکالپ استفاده کنند.

۲- افرادی که دچار ریزش موها مقطعی به دلیل مسائل روحی روانی می شوند بهترین راه حل برایشان اسکالپ می باشد.

۳- افرادی که میخواهند زخم، جای بخیه، خط اسکار و … را پنهان کنند

۴- افرادی که دچار بیماری آلوپسی آره آتا از نوع های (پچی، توتال، یونیورسال) شده اند.

۵- کودکانی که به بیماری خاصی مبتلا شده اند تنها راه حل برایشان میکرواسکالپ می باشد.

۶-افرادی که در گذشته دچار حادثه ای مانند سوختگی شده اند

۷-افرادی که تحت شیمی درمان هستند

۸- کسانی که از بانک موی خوبی برخوردار نیستند و یا بانک مویشات آسیب دیده است

هزینه اسکالپ سر

هزینه اسکالپ سر به عوامل متعددی بستگی دارد ، در ابتدا باید گفت که هزینه در هر مرکز متفاوت با مرکز دیگر می باشد ، اما ه طور کلی محاسبه هزینه بر عوال متفاوتی همچون تاییدیه داشتن مرکز می باشد معمولا مراکز غیر استاندارد به دلیل ریسک خط داشتن و نتیجه ایی غیر قبل قبول  هزینه ایی پایین تر را برای اجرا در نظر خواهند گرفت.

 متخصصین اسکالپ با مهارت بالای خود بر طبق سطح خالی از موی سر و مقدار هاشور مورد نیاز برای فرد و همینطور مقدار رنگدانه های مصرفی  هزینه ی مورد نیاز فرد را محاسبه می کنند ، مقدار مصرف رنگدانه ها در محاسبه هزینه نقش پر رنگی دارد ، از عوامل دیگر می توان به جنس رنگ ها اشاره کرد رنگ های مصرفی تما باید استاندارد و کاملا طبیعی باشند که هزینه ی مشخصی برای خود به همراه دارند و همچنین میزان تعداد هاشور و مقدار ظرافت متخصص بر هزینه تاثیر گذار خواهد بود.

کلینیک تخصصی پوست و مو رنسانس                                        

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و با بیش از ۱۶ سال سابقه  در دو شعبه به آدرس زیر

                                                                                                                                                                                                                         

شعبه سعادت آباد: سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، نبش خیابان سوم شرقی، پلاک ۳۵، کلینیک رنسانس

شعبه ولیعصر : میدان ولیعصر- جنب سفارت عراق- ساختمان مینو- طبقه ۴ واحد ۴۰۲

                                                                          

تلفن: ۰۲۱۲۲۰۸۸۲۱۰ ۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۰

مشاوره آنلاین در تلگرام و واتساپ: ۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲

 

 

 

 

میکرواسکالپ عوارض اسکالپ سر هزینه اسکالپ سر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر