کد خبر: 983515 A

شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام امروزه تبدیل به یک فضای بزرگ با تعداد کاربر بسیار بالا برای تفریح و کسب درآمد شده است. اما کسب درآمد از اینستاگرام نیازمند تعداد زیادی فالوور واقعی و فعال می‌باشد. افزایش فالوور واقعی با روش‌های محدودی امکان پذیر است که در این مقاله به معرفی یکی از بهترین روش‌ها که استفاده از ربات اینستاگرام می‌باشد، می پردازیم.

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام ابزاری است که ما را در مدیریت پیج خود یاری می‌کند. بهتر است ابتدا یادآوری مختصری در مورد کاربرد اینستاگرام داشته باشیم و سپس کاربرد‌های ربات اینستاگرام را به عنوان یکی از راه‌های بسیار کارآمد افزایش فالوور واقعی مورد بررسی قرار می‌دهیم.

امروزه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بخشی جدا نشدنی از زندگی ما شده‌اند. یکی از این شبکه‌های اجتماعی بسیار محبوب که پس از فیلتر شدن فیسبوک و توئیتر، تعداد زیادی کاربر ایرانی را به خود جذب نمود، اینستاگرام می‌باشد. اینستاگرام ابتدا به عنوان یک شبکه‌ی اجتماعی با هدف عکاسی و به اشتراک گذاری عکس معرفی شد اما رفته رفته با افزوده شدن قابلیت‌های مختلف به آن با توجه به نیاز کاربران تبدیل به یک شبکه‌ی اجتماعی تمام عیار شد.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی جذاب با امکانات فراوان می‌باشد که در میان مردم جهان بسیار محبوبیت دارد. افراد مختلف با هدف‌های مختلفی از اینستاگرام استفاده می‌کنند. برای مثال عده‌ای تنها برای تفریح و گذراندن زمان بیکاری خود از اینستاگرام استفاده می‌کنند اما عده‌ای دیگر با هدف کسب درآمد و تبلیغ محصولات خود از این شبکه‌ی اجتماعی پر مخاطب استفاده می‌کنند.

افرادی که جهت تفریح از اینستاگرام استفاده می‌کنند نیاز چندانی به تعداد فالوور بالا ندارند و حتی ترجیح می‌دهند لیست مخاطبانشان را تنها دوستان و آشنایان تشکیل دهند. اما افرادی که برای کسب و کار و درآمد از تبلیغات، اینستاگرام را انتخاب می‌کنند نیازمند تعداد بالای فالوور واقعی می‌باشند. ارزش یک پیج اینستاگرام به میزان واقعی و فعال بودن فالوورها و تعداد بازدید، لایک و کامنت آن صفحه‌ بستگی دارد. برای افزایش فالوور راه‌های مختلفی وجود دارد و اکثر راه‌های ساده مانند اپلیکیشن‌های افزایش فالوور باعث بالا رفتن فالوورهای فیک می‌شوند اما افزایش فالوور واقعی و فعال کمی دشوار است و راه‌های محدودی برای این منظور پیش روی ما است. استفاده از ربات اینستاگرام یکی از این روش‌ها می‌باشد.

ربات اینستاگرام، مناسب ترین راه برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

ربات اینستاگرام در واقع مانند یک کارمند مجازی هوشمند صفحه‌ی اینستاگرام ما را با دستوراتی که به آن می‌دهیم، به صورت شبانه روزی مدیریت می‌کند. ربات معمولاً با فالو و آنفالو نمودن صفحات مرتبط با پیج ما، توجه آنان را به صفحه‌ی ما جلب می‌کند و این گونه باعث افزایش فالوور فعال و واقعی علاقه مند به مطالب پیج ما می‌شود. استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی دارای مزیت‌هایی می‌باشد که به ندرت در روش‌های دیگر افزایش فالوور آن‌ها را مشاهده میکنیم.

ربات اینستاگرام، یک روش عالی برای افزایش فالوور واقعی و فعال

یکی از بهترین ویژگی‌های استفاده از ربات، شبانه روزی بودن آن است. حتی در زمانی که سیستم ما خاموش است و به اینترنت متصل نیستیم، ربات با توجه به دستوراتی که به آن داده‌ایم فعالیت خود را ادامه می‌دهد. بنابراین ما می‌توانیم با خیالی آسوده تمرکز و زمان خود را به کیفیت پست‌هایمان اختصاص دهیم.

ارزان بودن استفاده از ربات اینستاگرام نسبت به تبلیغات جذب فالوور، از دیگر ویژگی‌های مثبت استفاده از ربات می‌باشد. در واقع با استفاده از ربات با هزینه‌ی نسبتاً کمی روزانه بر تعداد فالوور‌های واقعی و فعال پیج ما افزوده می‌شود. در نتیجه تعداد لایک، بازدید و کامنت‌های پیج اینستاگرام ما که برای اسپانسرها جذاب است، در مدت زمان کوتاهی افزایش چشمگیری می‌یابد.

واقعی بودن فالوورهایی که توسط ربات‌ها جذب می‌شوند جزء ارزشمند ترین ویژگی‌های آن‌ها است. همانطور که گفته شد ارزش یک پیج اینستاگرام به میزان واقعی و فعال بودن فالوورهای آن پیج بستگی دارد. داشتن فالوورهای فیک از کامنت‌ها و لایک‌ها مشخص می‌شود و اسپانسرها حاضر نیستند  تبلیغات خود را بر عهده‌ی پیجی بگذارند که تعداد فالوور واقعی و فعال کمی دارد.

همچنین ربات اینستاگرام به ما این امکان را می‌دهد که پیام مشخصی را برای پاسخ‌ به دایرکت‌ها و کامت‌ها از پیش تعیین کنیم تا در صورت نیاز توسط ربات به کار گرفته شود. در واقع فعالیت دائمی پیج باعث اعتماد و افزایش بیشتر مخاطبان می‌شود.

امکان ساخت ربات شخصی برای هر کاربری فراهم می‌باشد.

0606

ما می‌توانیم در تنظیمات ربات اینستاگرام مورد نظر خود هشتگ‌ها و صفحات مشخصی که فعالیتی مرتبط با فعالیت پیج ما دارند را مشخص کنیم تا فعالیت ربات در راستای آن صفحات پیش برود. این امر باعث جذب فالوور‌هایی با علاقه مندی به مطالب پیج ما می‌شود که در نتیجه‌ی آن بازدید و لایک و کامنت افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.

ربات‌های اینستاگرام هم به صورت آماده و هم به صورت شخصی سازی شده در دسترس می‌باشند. ما می‌توانیم به انتخاب خود از ربات‌های آماده با امکانات فراوان استفاده نماییم. تنها مشکلی که ممکن است در استفاده از ربات‌های آماده با آن مواجه شویم، بلاک شدن توسط اینستاگرام است. از آنجایی که کاربران بسیاری به طور همزمان از ربات‌های اینستاگرام برای افزایش فالوور استفاده می‌کنند ممکن است اینستاگرام این موضوع را تشخیص دهد و آن صفحات را بلاک کند.

این مشکل با استفاده از ربات‌هایی که خودمان می‌توانیم بسازیم به راحتی حل می‌شود زیرا تنها پیج متصل به ربات، پیج ما می‌باشد. در این حالت به سختی توسط اینستاگرام تشخیص داده می‌شود. بسیاری از سایت‌ها در این زمینه فعالیت می‌کنند که با مراجعه به آن‌ها می‌توانیم ربات اینستاگرام شخصی خود را بسازیم.

معرفی اتوگرام قوی ترین ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام اتوگرام به صورت یک افزونه پیشرفته با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد برای گوگل کروم ویندوز طراحی شده است، بنابراین بر خلاف سایر ربات های اینستاگرام تحت سرور نبوده که این امر منجر به افزایش چشمگیر سرعت ربات، استفاده از آی پی و یوزر ایجنت اینستاگرام خود فرد، درنتیجه کاهش خطر بلاک موقت شدن و همچنین کاهش هزینه استفاده از ربات به یک دوم، نسبت به سایر ربات های اینستاگرام تحت سرور شده است زیرا دیگر لازم نیست هزینه اضافی برای استفاده از سرور پرداخت کنید.

0505

ربات اینستاگرام اتوگرام | بهترین و قوی ترین ربات اینستاگرام

ویژگی های کلیدی و متمایز کننده اتوگرام بهترین ربات اینستاگرام

  • سرعت بسیار بیشتر: نرم افزار اتوگرام نسبت به ربات های مشابه و همچنین ربات های تحت سرور سرعت بسیار بیشتری دارد، به عبارت دیگر اتوگرام سریع ترین ربات اینستاگرام محسوب می شود که بسته به کشش پیج شما کاملا قابل تنظیم است.
  • هزینه بسیار کمتر: نرم افزار اتوگرام بر خلاف سایر ربات های اینستاگرام تحت سرور نبوده بنابراین هزینه استفاده از آن بسیار کمتر است (حدود یک دوم!)، به عبارت دیگر اتوگرام ارزان ترین ربات اینستاگرام محسوب می شود.
  • ریسک بسیار کمتر: نرم افزار اتوگرام بر خلاف ربات های تحت سرور اکانت شما را به خطر نمی اندازد زیرا از آی پی و یوزر ایجنت اینستاگرام خود شما استفاده کرده و هیچ تفاوتی با کاربر واقعی ندارد.
  • بدون نیاز به پسورد: همزمان با باز کردن افزونه ربات اینستاگرام گوگل کروم اتوگرام، وبسایت اینستاگرام نیز باز خواهد شد و شما نام کاربری و رمز عبور خود را تنها در وبسایت اینستاگرام وارد می کنید، بنابراین ربات اینستاگرام اتوگرام بدون نیاز به پسورد شما می باشد و به آن دسترسی ندارد.
  • قابلیت های زیاد: نرم افزار اتوگرام قادر به انجام فالو خودکار، لایک خودکار، کامنت خودکار، آنفالو خودکار، پست گذاری خودکار، مشاهده استوری خودکار، ارسال دایرکت خودکار (بزودی) و … تنها با چند کلیک می باشد.
  • تنظیمات گسترده: تمام فعالیت های اتوگرام با گزینه های در دسترس بسیار زیادی قابل تنظیم و شخصی سازی می باشند، از جمله: تنظیم زمان خواب و کار نکردن ربات، ایجاد زمان های فعالیت تصادفی به صورت خودکار، تنظیم محدودیت برای تمام فعالیت ها، تنظیم دقیق زمان تمام فعالیت ها و…
  • فیلترهای متنوع: کلیه فعالیت های اتوگرام اعم از فالو، لایک، کامنت، آنفالو و… شامل گزینه ها و فیلترهای بسیار متنوع هستند؛ از جمله: انتخاب جنسیت، انتخاب شهر یا کشور، انتخاب تعداد فالوور یا فالووینگ پیج هدف و امکانات بسیار بیشتر که پس از نصب ربات و مشاهده آن ها شگفت زده خواهید شد.

تعرفه ربات اینستاگرام اتوگرام

همانطور که بیان  شد ربات اینستاگرام اتوگرام بر خلاف سایر ربات های موجود تحت سرور نبوده و بر روی مرورگر گوگل کروم کامپیوتر خود فرد اجرا می شود پس نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای سرور نیست که این امر منجر به کاهش چشمگیر هزینه خرید ربات اینستاگرام خواهد شد، به عبارت دیگر اتوگرام ارزان ترین ربات اینستاگرام محسوب می شود. (حدود یک دوم هزینه سایر ربات ها)

همچنین تمام کاربران جدید اتوگرام می توانند برای آشنایی با ویژگی های ربات و مشاهده تاثیر چشمگیر استفاده از آن در رشد پیج اینستاگرام خود از تست رایگان 3 روزه به صورت کاملا رایگان بهره مند شوند، تنها کافیست افزونه اتوگرام را دانلود و بر روی مرورگر گوگل کروم ویندوز خود نصب کرده و سپس یک اکانت کاملا رایگان در سایت ایجاد کنند.

تبلیغات درآمد شبانه روزی کسب و کار ویندوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر