کد خبر: 982628 A

اگر می خواهید یک تغییر واقعی در سرویس بهداشتی منزل خود ایجاد کرده و آن را به شکلی شیک دکور نمایید، کافی است که کمی سلیقه به خرج داده و برخی از تجهیزات را تعویض کنید. از جمله تجهیزاتی که می توانید در سرویس بهداشتی نسبت به تعویض آن ها اقدام کنید؛ شیرآلات به طور مثال شیر روشویی، دوش حمام، گوشی تلفنی و ... است.

اگر می خواهید یک تغییر واقعی در سرویس بهداشتی منزل خود ایجاد کرده و آن را به شکلی شیک دکور نمایید، کافی است که کمی سلیقه به خرج داده و برخی از تجهیزات را تعویض کنید. از جمله تجهیزاتی که می توانید در سرویس بهداشتی نسبت به تعویض آن ها اقدام کنید؛ شیرآلات به طور مثال شیر روشویی، دوش حمام، گوشی تلفنی و ... است.

تغییر دکور سرویس بهداشتی

در صورتی که کاشی های سرویس بهداشتی شما مستهلک شده و رنگ و روی سابق را ندارد، به جای تعویض کاشی ها، می توانید با رنگ کردن کاشی های حمام و سرویس بهداشتی، رنگ و لعاب آن ها را تغییر دهید. استفاده از رنگ های تیره تا روشن، ترکیبی و جلادار، می تواند از سرویس های بهداشتی قدیمی، فضایی لوکس به وجود بیاورد.

پس از آن نوبت به تعویض شیرآلات سرویس بهداشتی می رسد. با صرف هزینه ای نه چندان زیاد، می توانید شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام از جمله شیر روشویی، شیر توالت، دوش حمام، شیر حمام و دوش گوشی تلفنی را تعویض کنید. با خرید ست شیرآلات از گلزار هوم، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که با پرداخت قیمت کمتر، یک ست کامل از شیرآلات را خریداری کرده و بتوانید تمام شیرهای سرویس بهداشتی و حمام را یکجا عوض نمایید.

با توجه به تنوع کالایی موجود در گلزار هوم، شما انتخاب های متفاوتی خواهید داشت و می توانید بسته به سلیقه ی خود، ست شیرآلات مناسب را از این فروشگاه آنلاین خریداری کنید. با توجه به گستردگی تجهیزات امروزی، دیگر نیازی نیست که تمام سرویس های بهداشتی شبیه به هم باشند و همگی از یک ساختار و رنگ بندی مشابه پیروی کنند.

141414

در گلزار هوم انواع و اقسام شیرآلات از برندهای معتبر و شیک ارائه شده است و اکثر کالاها دارای گارانتی 5 ساله گلزار هوم هستند. به این ترتیب، فرصت آن را خواهید داشت تا با جستجوی هوشمند در محیط فروشگاه اینترنتی گلزار هوم، تصاویر واقعی از محصولات و شیرآلات مختلف را مشاهده کرده و نسبت به خرید هر محصول مطابق با نیاز و سلیقه خود، اقدام نمایید.

مراحل خرید از گلزار هوم

برای خرید شیرآلات مختلف از گلزار هوم، به وب سایت این فروشگاه اینترنتی به آدرس https://www.golzarhome.com  مراجعه نمایید. در اینجا با فهرست شیرآلات مختلف روبرو خواهید شد که هر یک بسته به نیاز شما در گروه بندی متفاوتی قرار گرفته اند.

از جمله دسته محصولات گلزار هوم می توان به شیرآلات روکار، شیرآلات توکار، سرامیک بهداشتی، روشویی، فلاش تانک توکار، سردوش و علم دوش، کفشور، لوازم جانبی و اکسسوری دکوراتیو اشاره کرد.

در هر یک از این گروه های کالایی انواع و اقسام شیرآلات، شیر روشویی، سردوش و سایر تجهیزات کاربردی و دکوری مربوط به سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و حمام وجود دارد. با ورود به هر گروه کالایی می توانید محصولات مربوط به آن را مشاهده کنید.

با انتخاب هر محصول توضیحات کامل درباره آن به نمایش درآمده و شما می توانید تصاویر کاملا واقعی از آن را مشاهده کنید. به این ترتیب امکان انتخاب برایتان به شکلی ساده تر فراهم شده و بی آن که نیازی به جستجوی مجدد در موتورهای جستجو باشد، می توانید به راحتی از همین مسیر، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به خرید آنلاین آن از فروشگاه اینترنتی گلزار هوم، اقدام کنید. همین طور شما می توانید محصولات را بر اساس محبوبیت، میانگین امتیاز، جدیدترین، قیمت کم به زیاد یا قیمت زیاد به کم و ... رده بندی کنید.

1211213

در گام بعدی با انتخاب و اضافه کردن محصول به سبد خرید، تائید نهایی از شما گرفته شده و با وارد کردن آدرس و پرداخت هزینه، محصول در کمترین زمان به محل مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

ارسال سفارشات گلزار هوم

ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی خانه و آشپزخانه گلزار هوم در تهران به وسیله پیک شرکت بوده و در شهرستان های سراسر کشور نیز به وسیله پست و باربری انجام می پذیرد. بسته به ابعاد محصول و حمل و نقل آن، پست یا باربری برای ارسال به شهرستان ها انتخاب خواهد شد.

تضمین کیفیت در گلزار هوم

محصولات گلزار هوم، همگی دارای اصالت بوده و تضمین کیفیت شده اند. در این فروشگاه اینترنتی هدف گذاری به سمت بهبود کیفیت تجهیزات و همین طور بالا بردن سطح زیبایی آن ها است. این چیزی است که در گلزارهوم دنبال می شود: رسیدن به رفاه بالاتر به همراه زیبایی بیشتر.

حمل و نقل زیبایی سرویس های بهداشتی شیر بهداشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر