کد خبر: 981868 A

سالنامه در واقع دفترچه‌ای است تاریخ نگاری شده جهت ثبت وقایع در زمان‌های مشخص که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سالنامه‌ها را از لحاظ ابعادی می‌توان به سالنامه وزیری ( حدود ۱۷ * ۲۴ سانتیمتر ) سالنامه رقعی ( حدود ۱۴ * ۲۲ ) سالنامه اروپایی ( حدود  ۵/۱۲ * ۲۱ سانتیمتر ) سالنامه نیمه وزیری ( حدود ۱۷ * ۱۲ سانتیمتر ) سالنامه جیبی ( حدود ۱۴ * ۱۰ سانتیمتر ) و … تقسیم بندی نمود که هریک موارد استفاده متفاوتی داشته و بسته به نوع مصرف و البته قیمت می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

اگر قصد سفارش سررسید۱۴۰۰ را دارید مطلب را دنبال کنید زیرا ما در ادامه سعی کردیم برای شناخت هرچه بهتر شما از سررسید در مورد نوع صفحات داخلی ، نوع صحافی و نوع روکش جلد توضیحات تکمیلی ارائه دهیم:

سررسید اختصاصی روزانه ۱۴۰۰ ویا سررسید ۱۴۰۰ روزانه

ذکر کلمه روزانه برای سررسید به این مفهوم است که هر روز در یک صفحه قرار گرفته است . انتخاب سررسید روزانه بسته به نوع انتخاب مشتری شماست . برخی مشاغل به صورت روزانه یادداشت ندارند و ترجیح می دهند تعداد برگ صفحات یادداشت سررسید بیشتر باشد تا اینکه تمام صفحات را تاریخ شمار تشکیل دهد .

انتخاب این امر بسته به نوع مشتریان شما و آشنایی شما با آنها دارد . سررسید ۱۴۰۰ روزانه به هر حال پر مصرف ترین نوع سررسید است . سررسید روزانه به دو حالت تولید می شود سررسید روزانه جمعه جدا و سررسید روزانه پنجشنبه و جمعه با هم ، چنانچه در شغل شما جمعه ها جزء روزهای کاری نمی باشد بهتر است به لحاظ هزینه سررسید ۱۴۰۰ پنجشنبه و جمعه با هم سفارش دهید و چنانچه جمعه ها نیز جزء روزهای کاری شماست توصیه می شود از سررسید ۱۴۰۰ جمعه جدا استفاده نمایید .

سررسید اختصاصی هفتگی ۱۴۰۰ و یا سررسید ۱۴۰۰ هفتگی 

این نوع سررسید ها اکثرا به دو صورت تولید می شوند . یک مدل سررسید هفتگی به صورت هفته در صفحه آخر، طراحی و تولید می شود که این مدل ۷ روز هفته در یک صفحه قرار می گیرد . مدل دیگر هفته در دو صفحه است که در این نوع سررسید ۳ روز (شنبه الی دوشنبه) در یک صفحه و ۴ روز (سه شنبه الی جمعه ) در صفحه روبرو قرار می گیرد . در هر دو مدل تعدادی برگه بعد از سررسید به عنوان یادداشت قرار می گیرد که این مدل سررسید ها هم طرفداران خاص خود را دارند .

سررسید هفته در سه صفحه هم نوعی دیگر از انواع سررسید است که توسط برخی مجموعه ها تولید می شود . در سررسید ۱۴۰۰ هفته در ۳ هر صفحه شامل دو روز و صفحه سوم که شامل جمعه می شود ۳ روزه می باشد .

سررسید اختصاصی ماهانه ۱۴۰۰ و یا سررسید ۱۴۰۰ ماهانه

این مدل سررسید بیشتر برای مجموعه هایی مناسب است که به صفحات یادداشت بیشتری نسبت به تقویم نیاز دارند .  

در این مدل سررسید نیز دو حالت وجود دارد ماه در یک صفحه و یا ماه در دو صفحه  روبروی هم و مابقی صفحات تقویم شامل برگه های یادداشت می باشد . که می تواند یادداشت ساده ، شطرنجی و یا نقطه ای باشد .

13

 

نوع داخله سررسید های ۱۴۰۰ که به آنها اشاره شد به ترتیب ذکر شده جزء رایج ترین نوع داخله ها هستند اما انواع دیگری نیز جود دارد که چیدمان صفحات به همین حالات توضیح داده شده است اما محتوای صفحات و نوع صفحه بندی آنها متفاوت است مانند سررسید مذهبی ، سررسید شهدا ، سررسید پزشکی , سررسید مهندسی و …

سررسید اختصاصی  ۱۴۰۰ مذهبی یا سررسید مذهبی ۱۴۰۰

در این نوع سررسید ها اطلاعات مذهبی شامل دعاهای روزهای مختلف ، جملاتی از نهج البلاغه ، احادیث و سایر اطلاعات مذهبی به سلیقه تولید کننده به صفحات اضافه می شود

سررسید اختصاصی شهدا ۱۴۰۰ یا سررسید ۱۴۰۰ شهدا

در این نوع سررسید ها اسامی و عکس هایی از شهدا به همراه جملات و یا خدمات، علل و تاریخ شهادت درج می شود

سررسید پزشکی ۱۴۰۰ و یا سررسید ۱۴۰۰ پزشکی

این نوع سررسید ها اکثرا از قطع های بزرگ تر سررسید تولید می شوند و چیدمان داخلی صفحات به صورتی است که پزشکان بتوانند تاریخ وقت بیماران را در آنها درج کنند و همچنین آیتم هایی برای حساب و کتاب به صورت هفتگی و یا ماهانه در آنها وجود دارد . سررسید پزشکی اکثرا به صورت روزانه جمعه جدا تولید می شود

سررسید مهندسی ۱۴۰۰ و یا سررسید ۱۴۰۰ مهندسی

این مدل سررسید مانند سررسید های معمولی است با این تفاوت که در انتهای سررسید ۱۶ الی ۳۲  صفحه اطلاعات مورد نیاز مهندسان گنجانده شده است

تقویم رومیزی 1400

استفاده از تقویم رومیزی بسیار فراگیر تر از سررسید است زیرا همه افراد نیاز به آگاهی از روز و تاریخ دارند اما ممکن است لزومی برای یادداشت کردن اطلاعات خود نداشته باشند؛این ویژگی تقویم رومیزی اختصاصی 1400 را به یک هدیه تبلیغاتی ارزان اما پر بازده تبدیل می کند.

14

نحوه سفارش تقویم رومیزی و سررسید اختصاصی چگونه است ؟

برای سفارش سررسید نکته اول تعداد مورد نظر شماست . چنانچه برای سفارش سررسید ۱۴۰۰ تیراژ شما زیر ۱۰۰۰ جلد است چاره ای جز انتخاب از نمونه تولیدکنندگان مختلف ندارید لذا می بایست نمونه های مجموعه های مختلف را در اینترنت جستجو و با جمع آوری نمونه ها نسبت به انتخاب نمونه مد نظر خود اقدام نمایید . ذکر چند نکته در این بخش ضروری است اول این موضوع که به عکس ها خیلی توجه نکنید و حتما یک نمونه را از نزدیک ببینید تا هم بتوانید کیفیت کار را لمس کنید و هم بتوانید از نزدیک رنگ و نوع کار را ملاحظه کنید .

مورد بعدی وقتی سررسید را از نزدیک دیدید می بایست به نوع جلد سازی ، نوع صحافی و … دقت نمایید بعد از بررسی موارد فوق نمونه های مد نظرتان را از نظر قیمت بررسی و گزینه دلخواهتان را انتخاب نمایید .

اما چنانچه سفارشات شما ۱۰۰۰ جلد به بالاست می توانید تمام بخش های سررسید که شامل نوع جلد ، نوع داخله ، آستر بدرقه ، نوع چاپ صفحات ، نوع صحافی نوع روبان و سایر موارد است را به دلخواه خود اختصاصی نمایید .

برای سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ و یا سرسید ۱۴۰۰ اخصاصی بهتر است با یک شرکت تولید کننده معتبر مشورت نمایید زیرا برخی خواسته های شما ممکن است به اصل محصول آسیب برساند و موجب کاهش کیفیت محصول شود لذا مشاوره درست در این بخش بسیار مفید خواهد بود . واحد سالنامه پارت در این بخش می تواند خدمات مشاوره رایگان به شما ارائه دهد .

اینترنت تقویم مد نوع سررسید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر