کد خبر: 980149 A

برای یک فیلم تنها یک الی دو کیفیت متفاوت از آن برای دانلود قرار داده می شود که این موضوع اجازه انتخاب را از کاربران می گیرد. رسانه کاران مووی تمام این مشکلات را برطرف کرده و به همین دلیل توانسته به یکی از محبوب ترین رسانه های دانلود فیلم خارجی در ایران بدل شود.

دانلود سریال قورباغه و جزئیات آن

سریال قورباغه را می توان از دیگر سریال های محبوب این روز ها در شبکه نمایش خانگی دانست و این اثر نقاط قوت زیادی دارد که موجب شده تا مخاطبان را به سمت خود بکشاند . از جمله این نقاط قوت می توان به حضور بازیگران توانا در آن اشاره نمود . نوید محمد زاده ، هومن سیدی، مهران غفوریان ، سحر دولتشاهی از جمله بازیگران این اثر هستند که موجب شده اند تا توجه مخطبان به این سریال جلب شود. این اثر در واقع اولین سریالی است که توسط هومن سیدی در شبکه نمایش خانگی تدوین شده است .

هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با داستان این اثر منتشر نشده است اما به گفته عوامل، این سریال در ژانر اجتماعی بوده و در واقع دیدگاهی تازه را به مخاطبان می دهد . سریال قورباغه در واقع به شرایط موجود در جامعه و تاثیر آن بر روی افراد می پردازد و لذا بسیاری آن را یک اثر بسیار عالی می دانند . اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل دارید تا به تماشای این سریال بنشینید و اوقات فراغت خود را با آن پر نمایید، می توانید هم اکنون به رسانه کاران مووی مراجعه کرده و اقدام به دانلود سریال قورباغه نمایید

 

دانلود فیلم خارجی از رسانه کاران مووی

فیلم های خارجی همیشه برای ایرانیان جذابیت خاصی داشته اند. فیلم هایی نظیر هری پاتر تا مرد عنکبوتی که برای تمام ایرانیان یادآور خاطرات زیبایی هستند. این قبیل فیلم ها در بین ایرانیان طرفداران بسیار زیادی دارند و هر ساله که نسخه های جدیدی از آن ها به نمایش در می آید، به سرعت مورد توجه ایرانیان هم قرار می گیرد . اما متاسفانه ایرانیان برای دانلود این چنین فیلم هایی با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستند که یکی از مهم ترین آن ها نبود مرجع مناسب برای دانلود است . داشتن دوبله فارسی و یا حداقل زیر نویس آن یکی از مهم ترین و البته حیاتی ترین فاکتور هایی است که برای تماشای فیلم خارجی به آن نیاز پیدا می کنید اما متاسفانه این نیاز در بسیاری از رسانه مورد بی توجهی قرار می گیرد. به گونه ای که بسیاری از سایت ها یا دوبله مناسب را ارائه نمی دهند و یا در صورت ارائه هم هماهنگی کافی ندارد و همین مورد باعث اتلاف انرژی کاربران می شود.

016

نکته دیگری که در این رابطه وجود دارد نبود کیفیت های متفاوت برای یک اثر است به گونه ای که برای یک فیلم تنها یک الی دو کیفیت متفاوت از آن برای دانلود قرار داده می شود که این موضوع اجازه انتخاب را از کاربران می گیرد. رسانه کاران مووی تمام این مشکلات را برطرف کرده و به همین دلیل توانسته به یکی از محبوب ترین رسانه های دانلود فیلم خارجی در ایران بدل شود .

دانلود فیلم دانلود انیمیشن کاران مووی فیلم جدید دوبله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر