کد خبر: 980072 A

حرفه و تخصصی دارید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ دنبال کسب درآمد ثابت هستید اما نمی‌دانید چگونه از تخصص خود استفاده کنید؟ مدرس یا معلم هستید و حالا به خاطر کرونا نمی‌دانید کلاس‌هایتان را چگونه و کجا برگزار کنید؟ به دنبال بستری برای آموزش آنلاین و برگزاری وبینار می‌گردید؟

می‌توانید جواب سوالات بالا را در همایش آنلاین وبیناردی پیدا کنید. این رویداد برای شماست تا با صفر تا صد برگزاری وبینار و کلاس آنلاین آشنا شوید.

برای حفظ سلامت جامعه و امکان حضور همه افراد از سراسر ایران و جهان، این رویداد به صورت آنلاین و کاملا رایگان برگزار می‌شود.

در وبیناردی امسال ۴ سخنرانی و ۲ پنل انتقال تجربه در نظر گرفته شده است. سخنرانان و پنلیست‌های این رویداد، افراد با تجربه و حرفه‌ای در حوزه برگزاری وبینار هستند. در سخنرانی‌ها و پنل‌ها درباره‌ی نحوه برگزاری وبینار، نحوه ارائه، تبلیغات وبینار و برگزاری وبینارهای پولساز صحبت خواهد شد.

012

این رویداد برای دومین بار توسط ایسمینار، بزرگ‌ترین پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار و رویداد آنلاین برگزار می‌شود. ایسمینار در چندین سال گذشته تأثیر قابل توجهی در تسهیل برگزاری وبینار داشته و در این سال‌ها با برگزاری وبینارهای مختلف، تلاش‌های زیادی برای فرهنگ‌سازی و بهبود فضای برگزاری وبینار، کلاس آنلاین و آموزش آنلاین در ایران کرده است.

با حضور در رویداد وبیناردی از متخصصین این حوزه یاد می‌گیرید که:

  • چگونه محتوای تبلیغاتی وبینار تولید کنید؟
  • چگونه یک وبینار موفق و با کیفیت برگزار کنید؟
  • چگونه ارائه‌ی موفقی در وبینار خود داشته باشید؟
  • چگونه از وبینار درآمد ثابت داشته باشید؟

اگر نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید، چطور وبینار موفق و پولسازی برگزار کنید یا در حال حاضر در این حوزه فعال هستید و میخواهید کارتان را بهبود بدهید، از این فرصت استفاده کنید و به صورت رایگان در این سمینار شرکت کنید.

از شما دعوت میکنیم که در دومین رویداد وبیناردی همراه ما باشید چون‌، آینده‌ی رویدادها اینجاست!

جهت ثبت نام رایگان «اینجا» کلیک کنید

ایران و جهان تبلیغات جامعه درآمد معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر