کد خبر: 979162 A

طراحی قاب یک تکه در هر گاز رومیزی بوش، جابجایی دیگ‌های سنگین را ساده تر می‌کند. به علاوه طراحی استیل ضد زنگ یکپارچه، تمیز کردن این گازها را از گازهای دیگر ساده تر کرده است.

برای خرید گاز رومیزی بوش، از میان انواع مختلف گازهای عرضه شده در بازار (گازی، مغناطیسی و الکتریکی)، اندازه، جزئیات و ویژگی‌های اصلی مختلفی وجود دارند که بر روی تصمیم گیری نهایی افراد تاثیر می‌گذارند. برای این که بتوانید گاز رومیزی بهتری انتخاب کنید و تصمیم بهتری بگیرید، می‌توانید راهنمای خرید گاز رومیزی بوش را مطالعه کنید.

عملکرد عالی ضمن طراحی ظریف

گازهای رومیزی القایی بوش، از فناوری فلکس اینداکشن (FlexInduction®) استفاده می‌کنند. این فناوری به شما اجازه می‌دهد تا از دو بخش پخت و پز گاز رومیزی، در کنار هم استفاده کنید و بدین شکل بتوانید ماهیتابه‌های بزرگ را حرارت دهید.

فناوری اتوچف (AutoChef) دمای پخت و پز ثابتی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا آشپزی به ساده ترین شکل امکان پذیر شود. این گازهای رومیزی را می‌توان در یک طراحی بدون قاب نیز نصب کرد تا ظاهر یکپارچه ای با فضای آشپزخانه داشته باشد یا می‌توان از یک طراحی قاب استیل ضد زنگ استفاده کرد، تا ظاهر گاز رومیزی در فضای آشپزخانه برجسته شود.

عملکرد مهندسی عالی

شعله‌های گاز رومیزی بوش توان حرارتی بالایی دارند، همچنین امکان پخت و پز در دمای پایین را در اختیار افراد قرار می‌دهند تا آشپز انعطاف پذیری لازم برای انجام پخت و پز را داشته باشد. گازهای رومیزی بنچمارک (Benchmark®) از شعله‌های دو زمانه ای استفاده می‌کنند که امکان پخت و پز دمای پایین تا پخت و پز با توان حرارتی فوق العاده بالای ۲۰۰۰۰ BTU (واحد حرارتی معادل ۱۰۵۵ ژول) را فراهم می‌کنند، موضوعی که پخت و پز سریع را امکان پذیر می‌کند.

ظاهر قفسه بندی پیوسته باعث می‌شود جابجایی دیگ‌های سنگین به سادگی انجام شود، ضمن این که طراحی یک تکه استیل ضد زنگ باعث می‌شود تمیز کردن گاز بسیار ساده باشد.

سبک اروپایی براق

گازهای رومیزی الکتریکی، سبک طراحی و ظرافت اروپایی را وارد هر آشپزخانه‌ای می‌کنند و می‌توانند به همراه قاب یا بدون قاب استفاده شوند. افراد می‌توانند دمای دقیق شعله‌ها را با لمس دکمه ای بر روی صفحه کنترل پرسایزسلکت (PreciseSelect®) مشخص کنند. این فناوری در کنار فناوری اتوچف به آشپز کمک می‌کند، دمای برابری را با کمک المنت‌های حرارتی در اختیار داشته باشد.

دو سطح از شعله یا یک گاز رومیزی هوشمند

اکنون شما ساده تر از گذشته می‌توانید به پختن انواع خورشت‌ها و سس‌ها بپردازید. شعله مرکزی دوزمانه این دستگاه، دو سطح حرارتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما می‌توانید با کمک هر دو سطح شعله خورشت‌ها را به دمای جوش برسانید و سپس با استفاده از تنها یک سطح از شعله، به پختن آن در دمای پایین ادامه دهید.

پخت و پز یکپارچه و هم سطح

فناوری ویژه اتوچف بوش، موجب حفظ دمای شعله در اندازه مشخص می‌شود و نتایج پخت و پز فوق العاده ای را برای افراد ایجاد می‌کند. این فناوری، ۹ برنامه پخت و پز و چهار وضعیت دمایی را در اختیار شما قرار می‌دهد، این موضوع باعث می‌شود سرخ کردن، جوشاندن و پختن به ساده‌ترین شکل ممکن انجام شود.

طراحی بدنه زیبا

طراحی قاب یک تکه در هر گاز رومیزی بوش، جابجایی دیگ‌های سنگین را ساده تر می‌کند. به علاوه طراحی استیل ضد زنگ یکپارچه، تمیز کردن این گازها را از گازهای دیگر ساده تر کرده است.

خرید مطمئن انواع اجاق گاز با مطبخ شاپ

شعله فناوری گاز بوش رومیزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر