کد خبر: 979143 A

با توجه به گسترش روزمه سایت های اینترنتی و ارسال بسته های نیاز به طراحی و چاپ پاکت افزایش یافته است که این پاکت ها در بازار در اصطلاح به نام پاکت پستی نامیده می‌شود.

با توجه به گسترش روزمه سایت های اینترنتی و ارسال بسته های سفارش با استفاده از پیک یا پست شرکت های کسب و کار اینترنتی جهت ارائه بهتر محصولات خود و امنیت کالا نیاز به طراحی و چاپ پاکت دارند که این پاکت ها در بازار در اصطلاح به نام پاکت پستی نامیده می شود.

پاکت کرافت

پاکت های پستی موجود در بازار دارای انواع مختلفی است

پاکت پستی ساده

پاکت پستی حبابدار

پاکت پستی لمینت داخل مشکی

پاکت پستی محرمامه نایلون دار

پاکت پستی داخل متالایز نقره ای

که هر کدام از این پاکت ها برای استفاده ای خاص و کاربردهای متفاوت مدیران کسب و کار ها استفاده می کنند.

بیشتر شرکت ها و سازمان ها برای استفاده و ارسال نامه های اداری خود از پاکت نامه اداری و پاکت نامه A4 با طراحی اختصاصی خود که پیروی از رنگ سازمانی می نماید و در همراستای ست اداری چاپ شده می باشد طراحی و چاپ می گردد.

پاکت نامه های اداری عموما با لوگو اسم و ادرس و رنگ سازمانی طراحی و پاکت نامه چاپ می گردد. پاکت نامه های اداری جهت ارتقا برند سازمان ، تاثیر بر روی مخاطب استفاده می شود

انواع پاکت نامه های اداری

پاکت نامه اداری ساده

پاکت نامه اداری A4

پاکت نامه اداری A5

پاکت نامه اداری A3

که شرکت ها و سازمان ها عموما از پاکت نامه اداری ساده استفاده می کنند .چاپ پاکت اداری معمولا بصورت تک رنگ و یا دو رنگ است که هزینه چاپ برای شرکت زیاد نباشد – در صورت سفارش زیاد برای چاپ پاکت نامه می توان بصورت اختصاصی کار چاپ را انجام داد که کیفیت بالاتری نسبت به چاپ عمومی دارد و در چاپ اختصاصی ابعاد و طراحی پاکت نامه بصورت اختصاصی نیز قابل انجام است.

قسلی

چاپ پاکت پستی

پاکت های پستی عموما بصورت چاپ های آماده استفاده می گردد ولیکن در حجم سفارشات بالا امکان طراحی و چاپ پاکت پستی در ابعاد مختلف با طراحی مختلف وجود دارد.پاکت های پستی علاوه بر اینکه استانداردهای پستی باید رعایت گردد. در پاکت های پستی اگر نحوه ارسال با پست می باشد باید آدرس فرستنده و گیرنده در روی پاکت درج شده باید در غیر اینصورت اداره پست از تحویل یا ارسال پاکت خود داری خواهد کرد.

در حالت اختصاصی می توان از لوگو و طراحی سازمانی نیز استفاده کرد که در گیرنده کالا حس بهتری و ارتباط بهتری را با کسب و کار برقرار نماید. و با توجه به نوع کالا یا بسته ارسالی در این نوع پاکت ها می تواند از ابعاد مختلف استفاده نمایید و طراحی و چاپ اختصاصی پاکت پستی را انجام دهید.

پاکت های پستی آماده و چاپ عمومی با استانداردهای اولیه در بازار موجود است که برای مصارف کم و تعداد کم بسیار مقرون به صرفه و مفید می باشد.

پاکت های پستی بصورت سفید بوده و پاکت ها نخودی یا زرد رنگ موجود در بازار جهت ارسال با پست و پاکت پستی استفاده نمی گردد.

در تولید پاکت پستی جنس کاغذ ، نوع چسب و بسته بندی و پوشش داخلی پاکت پستی مانند حباب یا استفاده از متالایز در محافظت از بسته ارسالی از طریق پست بسیار مهم می باشد.

مجموعه پاکت چی با تجربه نزدیک به یک قرن در تولید ، چاپ انواع پاکت و پاکت های پستی امکان تولید و چاپ انواع پاکت های سفید پستی و پارکت های رنگی را دارد. همینطور این مجموعه فروش پاکت های عمومی پستی و آماده را نیز با هر تعداد درخواستی در بازار عرضه می نماید.

سئو بهینه سازی سایت

 

 

 

پاکت پاکت کرافت پاکت پستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر