کد خبر: 979125 A

در حال حاضر در بین سالن‌های مخصوص اجرای مراسم، رقابت شدیدی برای جلب نظر مخاطبان وجود دارد. از این رو تعداد زیادی از سالن‌ها اقدام به استفاده از تلویزیون شهری در اجرای مراسمات کرده‌اند. تلویزیون‌های شهری همان نمایشگر ال ای دی هستند که آن‌ها را احتمالاً در خیابان‌ها، مراکز خرید بزرگ یا در بزرگراه‌ها دیده‌اید. این تلویزیون‌ها برای نمایش تبلیغات یا اطلاع‌رسانی استفاده می‌شوند. انواع مختلفی نیز از آن‌ها برای نصب در فضای باز یا بسته وجود دارد. برای انجام مراسمات مختلف می‌توان از نمایشگرهای ال ای دی بزرگ یا همان تلویزیون شهری استفاده کرد.

در این مقاله قصد داریم به موضوع استفاده از تلویزیون شهری در انجام مراسمات بپردازیم.

برای اجاره تلویزیون شهری در سالن های خود با کارشناسان ما در نما رتر در ارتباط باشید.

کاربرد استفاده از تلویزیون شهری در مراسمات

این تلویزیون‌ها با توجه به ابعاد بزرگی که دارند، می‌توانند به عنوان یک نمایشگر بسیار کاربردی در سالن‌های انجام مراسم استفاده شوند. مثلاً در طول اجرای مراسم تولد، عقد یا عروسی می‌توان از این نمایشگرها برای نمایش فیلم و یا عکس‌های مربوط به آن مراسم استفاده کرد. البته این عمل به خصوص در مراسم‌های عروسی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

اگر می‌خواهید مراسم تولد یکی از عزیزان خود را به بهترین شکل برگزار کنید، می‌توانید یک کلیپ زیبا تهیه کرده و از مدیریت سالن پذیرایی بخواهید که این کلیپ را روی تلویزیون شهری موجود در سالن به نمایش بگذارد.

سایت نما رنتر

البته باید توجه کنید که سالنی که می‌خواهید در آن مراسم خود را اجرا کنید، باید به تلویزیون شهری مجهز باشد. در غیر این صورت با پرداخت هزینه اضافی می‌توانید از مدیریت سالن بخواهید که یک تلویزیون شهری برای شما اجاره کرده و در سالن قرار دهد. البته اگر داخل منزل یا حیاط خانه خود فضای کافی برای قرار دادن یک تلویزیون شهری در اختیار دارید، می‌توانید شخصا یکی از این تلویزیون‌ها را با ابعاد متناسب اجاره کنید. شرکت‌هایی در این زمینه وجود دارند که می‌توانند ابعاد مختلفی از تلویزیون‌های شهر را متناسب با نیازتان در اختیار شما قرار دهند. البته دقت کنید که اجاره یک اجاره تلویزیون ویدئو وال شهری برای انجام مراسم کار ساده‌ای نیست و شما باید فاکتورهای مختلفی را در این زمینه در نظر بگیرید.

به عنوان مثال اولین و ساده‌ترین موردی که باید در نظر بگیرید، فضایی است که برای انجام مراسم اختصاص داده‌اید. شما علاوه بر در نظر گرفتن اندازه صفحه نمایش، باید پایه‌های این تلویزیون و فضای مورد نیاز برای نصب آن‌ها را نیز در نظر بگیرید. برخی از این تلویزیون‌ها پایه‌های بزرگی دارند که البته برای اطمینان از نصب صحیح و قابل اطمینان آن‌ها قرار داده شده است. بنابراین پیش از اینکه نسبت به اجاره یک تلویزیون شهری اقدام کنید، حتماً از شرکتی که این خدمات را به شما ارائه می‌دهد، در مورد ارتفاع پایه‌ها و همچنین ابعاد صفحه نمایش پرس و جو کنید. علاوه بر این موارد شما باید دقیقاً بداند که تلویزیون شهری خود را قرار است در چه مکانی قرار بدهید. اگر قرار است از تلویزیون شهری شما در حیاط یا یک فضای باز قرار بگیرد، باید به فکر شرایط آب‌وهوایی مانند احتمال بارش باران یا وجود گرد و غبار نیز باشید. معمولاً باغ‌هایی که داخل فضای باز دارای یک تلویزیون شهری هستند، از تلویزیون‌هایی استفاده می‌کنند که در برابر رطوبت و همچنین آلودگی‌های موجود در هوا مقاوم هستند.

بنابراین حتماً پیش از اجاره یکی از این تلویزیون‌ها در مورد مکانی که قرار است آن‌ها را قرار بدهید، مطمئن شوید. تلویزیون‌های وجود دارند که می‌توانند در برابر بارش شدید باران یا حتی گرد و غبار موجود در هوا مقاوم باشند. بنابراین اگر در یک شرایط نامناسب آب‌وهوایی قرار دارید، بهتر است به سراغ یکی از این مدل‌ها بروید. علاوه بر این موارد نحوه پخش تصاویر از تلویزیون‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. برخی از آن‌ها آنلاین و برخی دیگر نیز آفلاین هستند. تلویزیون‌های آنلاین برای پخش تصاویر به یک نوع لپ تاپ یا کامپیوتر در کنار خود نیاز دارند. بنابراین شاید برای انجام یک مراسم تولد یا عروسی استفاده از این تلویزیون‌ها کار مناسبی نباشد.

در مقابل تلویزیون‌های آفلاین با استفاده از یک فلش تصاویر مورد نظر شما را پخش می‌کنند. مزیت این تلویزیون‌ها در این است که نیازی به کامپیوتر یا لپ‌تاپ در کنار خود ندارند. از طرف آزادی عمل کافی برای تغییر پخش ویدیوها نخواهید داشت. بنابراین با توجه به مراسمی که در آن قصد پخش ویدئو را دارید، باید تصمیم بگیرید که کدام تلویزیون برای شما مناسب‌تر است. اگر تعداد ویدیوهای شما زیاد است و نیاز دارید که نظارت کافی بر پخش آن‌ها داشته باشید، بهتر است که از یک تلویزیون آنلاین همراه با لپ تاپ استفاده کنید.

پاکت چی

 

 

 

 

 

 

 

اجاره تلویزیون شهری نما رنتر اجاره تلویزیون ویدئو وال پاکت چی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر