کد خبر: 978298 A

در این مطلب قصد داریم درباره‌ی ویژگی‌های برترین بسته آموزش کنکور در ایران صحبت کنیم.

مطمئنا بهترین بسته آموزش کنکور حرف آخر، دارای برترین ویژگی‌ها نیز می‌باشد؛ لذا این ویژگی‌ها برای شما بیان گردیده تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته و در نهایت نتیجه ایده‌آل را کسب کنید.

ویژگی ‌های حرف آخر ؛ برترین بسته آموزش کنکور ایران

بهترین منبع برای کنکور باید تمام نکات را در بگیرد

از اولین و مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین بسته آموزشی کنکور حرف آخر، جامع و کامل بودن بسته آموزشی حرف آخر می‌باشد؛ یعنی این بسته باید بتواند تمامی نکات و مباحث را در برگیرد تا نیازی به جست وجو در منابع دیگر نباشد؛ و دانش آموز تنها با خواندن همین بسته بتواند جواب تمام سوالات خود را گرفته و به نکات و مباحث مهم مسلط شود.

البته تنها جامع و کامل بودن کافی نیست و مطالب بیان شده در بسته آموزشی حرف آخر باید در بهترین و ساده‌ترین شکل ارائه و بیان شوند تا درصد یادگیری شما بالاتر رفته و در آخر بهترین نتیجه را از استفاده از این پکیج بگیرید. موسسه آموزشی حرف آخر بهترین بسته‌های آموزشی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

یکی از مهم ترین مشکلات داوطلبان کنکور بی تصمیمی است، مشکلی که موسسه حرف آخر آن را حل می‌کند.

یعنی داوطلب به خوبی نمی‌داند که برای دریافت بهترین سطح آموزشی و یادگیری تمامی مباحث و نکات، باید به کدام کتاب یا کدام آموزشگاه کنکور مراجعه کند. به همین دلیل با عجله و بدون انجام تحقیق شروع به خرید کتاب‌های مختلف آموزشی، ثبت نام در کلاس‌های مختلف و ... می‌کند.

اما در آخر به دلیل نا آگاهی و تحقیق نکردن در مورد بهترین منابع کنکور دچار سردرگی می‌شود؛ چرا که استفاده از چندین منبع مختلف، موجب سردرگمی شما و در نتیجه اتلاف وقت می‌شود و زمانی داوطلب متوجه اشتباه خود می‌شود که دیگر زمان زیادی باقی نمانده و مجبور می‌شود به جای در برگیری تمام نکات و مباحث، تنها نکات و مباحث مهم را مطالعه کند.

در نتیجه به طور حتم نمی‌تواند نتیجه مطلوبی از کنکور خود بگیرد زیرا هر چند که مباحث و نکات مهم برای کسب درصد بالا در کنکور ضروری هستند، اما به تنهایی نمی‌توانند تضمین کننده‌ی موفقیت شما باشند و برای بالا بردن درصد قبولی، شما باید تمامی نکات مباحث را مطالعه کرده و خوب درک کنید، تا بتوانید به نتیجه دل خواه خود برسید.

تمام معیارهای گفته شده در موسسه آموزشی حرف آخر در نظر گرفته شده و رعایت می‌شود.

 

55

ارائه مطالب به زبان ساده در موسسه حرف آخر

از دیگر ویژگی‌های مهم بهترین پکیج آموزشی کنکور حرف آخر، ساده و مفهومی بودن مطالب حرف آخر است یعنی مباحث باید به طوری برای داوطلب تدریس شوند که داوطلب بتواند به سادگی متوجه مطالب شود. برای تحقق یافتن این امر نباید در آموزش کنکور از جملات نا مفهوم و سنگین استفاده شود زیرا داوطلب نمی‌تواند به خوبی متوجه مطالب شود.

بهترین منبع کنکور باید مطالب را به گونه‌ای ارائه دهد که در عین ساده بودن، کامل و جامع نیز باشد. یعنی نباید ساده و قابل فهم بیان کردن مطالب دلیل بر چشم پوشی کردن از مطالبی که پیچده ولی مهم هستند شود.

به عبارت دیگر بهترین منبع آموزش، منبعی است که سخت‌تر‌ین و پیچیده‌ترین مطالب را به ساده و کامل‌ترین حالت ممکن برای داوطلب توضیح دهد تا داوطلب بتواند مطالب را به راحتی در ذهن خود نگه دارد و متوجه آنها شود، کاری که موسسه حرف آخر انجام داده است.

در نظر داشته باشید که برای گرفتن بهترین نتیجه، تنها حفظ کردن مطالب کافی نیست بلکه درک مفهومی مطالب نیز مهم است و این امر زمانی تحقق می‌یابد که شما توسط بهترین بسته آموزشی کنکور حرف آخر آموزش دیده باشید.

استاد عبدالرضا منتظری از جمله استادان خبره در بحث آموزش مباحث کنور است که در موسسه آموزش حرف آخر فعالیت دارد.

ارائه مطالب مفهومی با حرف آخر

یک بسته آموزشی کنکور برتر باید بتواند نکات و مطالب ترکیبی را به ساده‌ترین شکل برای داوطلب آموزش دهد. ترکیبی بودن سوال به معنای ادغام چندین مبحث و در نتیجه ارائه سوال به صورتی است که برای جواب دادن به سوال باید تسلط کافی بر روی تمام مباحث ترکیب شده را داشته باشید.

همان طور که توضیح داده‌ایم یک سوال ترکیبی چند مبحث را در بر می‌گیرد پس برای پاسخ دادن به این گونه سوالات داوطلب با مشکل تعداد فرمول مواجه می‌شود، چرا که برای پاسخ دادن به این گونه سوال‌ها باید بر روی تمام فرمول‌های مطالب ترکیب شده تسلط داشته باشید.

از آنجایی که به حافظه سپردن تمامی فرمول‌‌ها امری دشوار و وقت گیر است، در اینجا این سوال درذهن شکل می‌گیرد که چگونه در پاسخ به سوال از روشی سریع ولی درست استفاده نماییم تا علاوه بر صرفه‌جویی در وقت، از بابت ارائه جواب درست نیز مطمئن باشیم؟

جواب این سوال استفاده از بهترین منبع آموزشی یعنی محصولات موسسه حرف آخر است.

یک بسته آموزشی کنکور حرف آخر باید بتواند به جای استفاده از فرمول‌های زیاد و پیچیده، بین مباحث ترکیب شده یک وجه اشتراک پیدا کرده و مطالب را به صورت مفهومی به شما آموزش دهد. یعنی به جای استفاده از فرمول‌های متعدد و گیج کننده به توضیح مفهوم مطالب بپردازد. حفظ فرمول برای گرفتن نتیجه و جواب دادن به سوال کافی نیست.

در موسسه حرف آخر شیوایی کلام استادان، از ویژگی‌های برتر این موسسه محسوب می‌شود.

شیوه صحیح تست زدن با موسسه حرف آخر

یک پکیج آموزشی حرف آخر باید بتواند در کنار آموزش مطالب و مباحث به ساده و کامل‌ترین شکل، شیوه‌ی صحیح تست زنی را به شما بیاموزد. بارها و بارها دیده یا شنیده‌ایم که می‌گویند کسانی بوده و هستند که در امتحانات کلاسی و پایانی بهترین نمره و نتیجه را می‌گیرند اما در کنکور نتیجه لازم را کسب نمی‌کنند اما چرا؟

یادگیری مطالب به صورت کامل، تا زمانی که همراه با تسریع سرعت داوطلب همراه نباشد آنچنان به کار نمی‌آید.

یک بسته آموزش کنکور حرف آخر باید بتواند در کنار اینکه تسلط کافی از درس را به شما بدهد نحوه صحیح تست زدن را نیز به شما بیاموزد. یعنی شما با راهنمایی‌های منبع اموزشی باید بتوانید تست‌ها را با بالاترین سرعت ممکن خوانده و متوجه جواب صحیح سوال‌ها شوید. بهترین منبع آموزش کنکور حرف آخر نباید کار را برای شما سخت کند. یعنی نباید برای حل هر سوال یک راه مختلف را برای شما ارائه داده وموجب سردرگمی شما شود.

بلکه باید برای حل سریع تمام تست‌ها یک راه حل کلی را برای شما ارائه دهد تا ضمن صرفه‌جویی در زمان بتوانید جواب صحیح را انتخاب کنید.  با بسته آموزش حرف آخر با خیالی آسوده تست زنی سریع را تجربه کنید.

نکته مهم این است که در نظر داشته باشید که برای تحقق یافتن تمام ویژگی‎های ذکر شده در قبل، برای یک منبع آموزشی کنکور حالا چه کتاب چه به صورت ویدئو آموزشی و ... برای ارائه بهترین سطح، باید از بهترین اساتید بهره ببرد. اساتید موسسه حرف آخر این خدمات را ارائه می‌دهد.

به صورت چکیده در مطالب بالا بیان کردیم که بهترین منبع آموزشی باید بتواند تمامی مطالب را به بهترین، ساده‌ترین و کامل ترین شکل ارائه دهد، برای سوال‌های ترکیبی راه حل‌های کوتاه ارائه دهد و ... اما تمامی این موارد چگونه تحقق می‌یابد؟

در واقع تحقق تمامی این موارد به اساتید تدریس یا تالیف کننده منابع بستگی دارد. تنها یک استاد با تجربه و ماهر در موسسه حرف آخر، می تواند برای سوال های ترکیبی به جای استفاده از فرمول های متعدد از یک راه حل کوتاه و جایگزین استفاده نماید

 

یک استاد با تجربه در موسسه آموزش کنکور حرف آخر می‌تواند سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مطالب را به ساده و مفهومی‌ترین شکل بیان کند.

66

پس برای انتخاب بهترین بسته آموزش کنکور حتما به سطح و میزان تجربه و مهارت اساتید تدریس یا تالیف کننده دروس دقت نمایید. حرف آخر برای ارائه بسته‌های آموزش کنکور خود از بهترین و با تجربه‌ترین اساتید حال حاضر کشور بهره می‌گیرد.

در نهایت شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره رایگان کنکور با مشاوران خبره ما در موسسه آموزش حرف آخر در ارتباط بوده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

ایران دانش آموز کنکور مشکلات خرید کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر