کد خبر: 977293 A

باشگاه قشقایی شیراز به جمع باشگاه هواداری شرکت کارت اعتباری ایران کیش و پارس فرناک پیوست. قشقایی شیراز چهارمین تیم فوتبالی است که به این جمع اضافه شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ایران کیش ، اشکان نجف پور مدیر عامل این تیم شیرازی با اشاره به اینکه تفاهم نامه کنونی در راستای حرکت به سمت فوتبال حرفه ای است گفت: در تمام دنیا، تیم های باشگاهی بر اساس درآمدی که هواداران آن ها برایشان تامین می کنند به فعالیت خود ادامه میدهند، اما متاسفانه در کشورما دراین حوزه، کم کاری شده است. اما درچنین شرایطی امروز امیدواریم که با این تفاهمنامه به عنوان یک باشگاه پرطرفدار بتوانیم گامی برای رسیدن به یک درآمد پایدارکه آرزوی هر باشگاهی است، برداریم .

وی افزود: تفاهم با شرکت ایران کیش و پارس فرناک در زمینه پذیرندگان دستگاه های پوز است و قرار است در مورد موضوع اپلیکیشین باشگاه هواداری نیز صحبت هایی دراینباره بشود و قطعا ازاین موضوع استقبال می کنیم.

نجف پور در مورد هواداران این باشگاه گفت: در استان فارس که مرکز قشقایی هاست و در سایر استان ها ما سعی داریم هوادارانمان را به استفاده از دستگاه های ایران کیش ترغیب کنیم.

وی افزود: قشقایی ها در نیمه جنوبی کشور پراکنده هستند، استان فارس مرکز حضور آنهاست، استان کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر، خوزستان، چهار محال بختیاری، هرمزگان و قسمت هایی از یزد و کرمان این ایل را درخود جای داده اند و قطعا آن ها نیز از هواداران بالقوه این باشگاهند از سویی با توجه به اشتراکات زبانی که با ترک زبان های کشور داریم، می توان این هواداری را به سمت استان های ترک زبان هم برد و ازاین ظرفیت هم استفاده کرد، ضمن اینکه ما در استان تهران نیز طرفداران خاص خود را داریم.

نجف پور در پاسخ به این سوال که اینگونه تفاهم ها تا چه میزان می تواند به بحث تیم داری کمک کند گفت : بخش خصوصی در کشورما خیلی مظلوم واقع شده است و رقابت با بخش دولتی اساسا امکانپذیر نیست، قطعا این گونه تفاهم ها می تواند بخشی از مشکلات تیم های مستقل را برطرف کند.

گفتنی است ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از طریق ابزارهای پذیرش در تمامی بخش های باشگاه، ایجاد باشگاه هواداران و ارائه انواع خدمات به اعضا باشگاه از جمله موارد این تفاهم نامه است.

ایران بخش خصوصی رقابت کارت اعتباری کهگیلویه و بویر احمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر