کد خبر: 976996 A

هزاران سال است که داروهای گیاهی با داشتن کارایی فوق العاده و مزایای منحصر به فرد توانسته اند توجه بشر را به سوی خود جلب کند. تردیدی نیست که محصولات به دست آمده از دل طبیعت، در مقایسه با مواد و داروهای شیمیایی به دلیل سازگاری بیشتر با بدن توانسته اند کمترین عوارض احتمالی را به همراه داشته باشد.

 معرفی داروهای گیاهی

هزاران سال است که داروهای گیاهی با داشتن کارایی فوق العاده و مزایای منحصر به فرد توانسته اند توجه بشر را به سوی خود جلب کند . در ادامه در نظر داریم به طور کلی به راهنمای خرید انواع مختلف از داروهای گیاهی بپردازیم و اطلاعات مفیدی در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، به منظور کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشد.

طب سنتی به طور عمده توانسته از مزایای داروهای گیاهی بهره مند باشد.  تردیدی  نیست که محصولات به دست آمده از دل طبیعت، در مقایسه با مواد و داروهای شیمیایی به دلیل سازگاری بیشتر با بدن توانسته اند کمترین عوارض احتمالی را به همراه داشته باشند. برخی از گیاهان دارویی در مقایسه با برخی دیگر شناخته تر و دارای خواص درمانی بیشتری هستند برای مثال زردچوبه خاصیت پاکسازی کامل کبد از بیماری کبد چرب را برعهده دارد.

 البته برخی از ویژگی های مطلوب آنها نیز ناشناخته است. داروی گیاهی می تواند به صورت تر و تازه و یا به صورت خشک شده مورد استفاده قرار گیرد، برای بهره مندی از کارایی برخی از آنها لازم است که فرآوری های خاصی در نظر گرفته شود، برای مثال ریشه زنجبیل یکی از بهترین روش های لاغری تایید شده است یا به عنوان مثال قارچ گانودرما یکی از پرکاربردترین داروهای گیاهی است ولی به دلیل سفت بودن پوسته ی این قارچ، عملا قابل استفاده نبوده و بعد از انجام فرآوری های لازم از جمله تبدیل آن به قهوه گانودرما می توان از مزیت این محصول بهره مند شد. از جمله پرکاربردترین داروهای گیاهی می توان موارد زیر را نام برد:

 • زردچوبه

 • آویشن
 • گل گاوزبان
 • یونجه
 • کاسنی
 • پونه
 • نعناع
 • رزماری
 • جینسینگ
 • زنجیبل
 • بابونه
 • مریم گلی

 

 

2

مزیت داروهای گیاهی

خرید اینترنتی داروهایی گیاهی

شرکت زعفران | فروش گیاهان دارویی کمیاب و نایاب  مفتخر است که در همه ی این سال ها توانسته با ارائه ی خدمات فوق العاده در ارائه ی تنوع وسیعی از داروهای گیاهی از جمله زردچوبه، آویشن، و ...  در خدمت شما عزیزان بوده و رضایت شما را به دست آورد. ما اینجا هستیم تا شما با اطمینان کامل از کیفیت داروی گیاهی انتخاب شده، آن را در اولویت خود قرار دهید. اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل همه ی محصولاتی که در لیست فروش ما هستند توسط کارشناسان متخصص ما به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و کیفیت آنها مورد تایید می باشد.

اینک گزینه ی خرید اینترنتی  داروهای گیاهی را برای شما عزیزان فعال کرده ایم، تا در هر نقطه از کشور که باشید بتوانید به راحتی به تنوع وسیعی از این محصولات دسترسی داشته و اقدامات خرید را انجام دهید. اطلاعات کامل در مورد مشخصات و قیمت هر یک از داروهای گیاهی موجود در لیست فروش ما به طور کامل درج شده است ، در صورت داشتن هرگونه سوال، تردید نکنید، با ما با شماره های موجود در تماس باشید، کارشناسان فروش راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. کارایی فوق العاده ی این نوع از داروها سبب شده است که بازار فروش آنها نیز رونق یابد. گفتنی است که حساسیت دارویی در بسیاری از بیماران در مصرف داروهای به دست آمده از گیاهان به ندرت رخ می دهد و این امر محدودیت به کارگیری این محصولات را به ندرت کاهش داده است.

برای مشاوره و یا خرید محصول با ما تماس بگیرید. 09127573876

برای مشاهده و یا خرید گیاهان دارویی به آدرس وبسایت ما به نشانی

www.zaafaran.net  مراجعه فرمایید.

54

خرید داروهای گیاهی

باید و نبایدهایی در مورد داروهای گیاهی

در به کارگیری داروهای گیاهی لازم است که برخی از توصیه های مهم را  مد نظر قرار دهید. اگر چه بیشتر این محصولات دارای عوارض احتمالی و خطرناک نیستند ولی در به کارگیری آنها زیاده روی نکنید. مقدار مصرف هر یک از داروی گیاهی به منظور درمان باید متناسب با نظر متخصصان باشد. خانم های باردار و خانم هایی که دوران شیردهی هستند از مصرف خودسرانه ی داروی گیاهی به شدت پرهیز کند. در نظر گرفتن نکات یاد شده می تواند تاثیر گذاری این نوع از محصولات را افزایش دهد.

راهنمای استفاده ی هر یک از گیاهان دارویی درج شده است ولی با توجه به مشکل موجود میزان و مقدار مصرف آنها می تواند متغیر باشد. استفاده از داورهای شیمیایی به همان میزان که دارای مزیت ویژه ای هستند معایب و عوارض خطرناکی نیز به همراه دارند ، از سوی دیگر سازگاری آنها با بدن انسان کم است ، به این توصیف به کار گیری داروهای گیاهی می تواند گزینه ی ایده آلی برای شما باشد. هر یک از داروهایی به دست آمده از گیاهان و دل طبیعت به دلیل خواص فوق العاده ای که دارند، می تواند برای درمان بیماری های مختلفی مفید باشد. با بهره مندی مطلوب از این محصولات همچنین می توانید بدن تان را در برابر بسیاری از بیماری ها مقاوم ساخته و از بروز آنها پیشگیری کنید. لیست کاملی از انواع داروهای گیاهی را میتوانید در اولین صفحه ی وب سایتمان مشاهده کنید. 

برای مشاهده و یا خرید گیاهان دارویی به آدرس وبسایت ما به نشانی

www.zaafaran.net  مراجعه فرمایید.

بازار خرید اینترنتی داروهای گیاهی داروی گیاهی زردچوبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر