کد خبر: 976135 A

کاربرد نخ های نسوز در بسیاری از صنعت هایی از قبیل: پالایشگاه ها، اغلب کارخانه ها و همچنین نیروگاه ها بسیار قابل توجه است.

نخ نسوز چیست

نخ نسوز یکی از انواع هزاران مدل نخ های تولید می باشند که در دوخت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد نخ های نسوز در بسیاری از صنعت هایی از قبیل: پالایشگاه ها، اغلب کارخانه ها و همچنین نیروگاه ها بسیار قابل توجه است. اگر نخ های نسوز را در اندازه های بلندتری تولید کنند به آن ها نام طناب های نسوز نیز می نهند.

نخ های نسوز خود به چند گروه تقسیم می شوند و انواع گوناگونی دارند. نخ نسوز گرافیکی، نخ نسوز آزبسا و سرامیکی و... از انواع قابل توجه نخ های نسوز می باشند. نسوز طوس به عنوان یکی از حائز اهمیت ترین تولیدکنندگان محصولات کاربردی ای از قبیل همین نخ های نسوز شناخته می شوند که تولیدات خود را با مقرون به صرفه ترین قیمت ها و نیز کیفیتی بسیار بالا برای عرضه به مشتریان تولید می کنند.

نخ نسوز در انواع بسیار مختلف و ابعادی متفاوت تولید می شود. از انواع این نخ ها می توان به نخ نسوز سرامیکی، نخ نسوز فایبر گلاس، نخ نسوز آزبست، نخ نسوز تفلون، نخ نسوز گرافیت اشاره کرد که هر کدام از این ها به تنهایی می توانند دارای ویژگی های بسیار زیادی باشند که برای استفاده در موارد مختلف از هر کدام از این کاربردها بهره می گیرند.

از ویژگی های قابل به ذکر نخ های نسوزی که در انواع تولیدی ها از جمله تولیدی نسوز طوس به تولید می رسند می توان به مقاومت بسیار بالای این نخ ها در برابر انواع مواد شیمیایی را نام برد. همچنین بالا بودن درجه مقاومت این نخ ها در مقابل ساییدگی، کشش های ایجاد شده، فشار بسیار بالا و نیز حرارت که همگی جزء عوامل آسیب رسان به نخ ها می باشند مقاومت بسیار زیادی را دارند.

همچنین بعضی از این نخ های نسوز دارای الیاف هایی با روغن های سیلیکونی و یا با سیم هایی که از فلز هستند به صورت بافته شده تولید می گردند که در این صورت می توانند استحکام بسیار بالایی را در مقابل عوامل مکانیکی و شیمیایی داشته باشند. از بهترین و کارآمد ترین محصولات صنعتی طناب های نسوزی است که از کنار هم قرار دادن این نخ ها تولید می شوند و بازار فروش و استفاده بسیار زیادی را شامل می شوند.

نوار نسوز و نوار نسوز اگزوز

نوار نسوز به عنوان یکی از برترین محصولات تولید در اکثر کارخانجات تولیدی شناخته می شوند. این محصول را شرکت نسوز طوس با کیفیتی بسیار بالا و با استفاده از متریال های اولیه ی مرغوب تولید و به بازار فروش عرضه می کنند.

نوار نسوز از آن دسته محصولاتی می باشد که نقش مهمی را به دلیل اینکه عایق حرارتی مناسبی هستند در انواع کارخانه  هایی که عایق بندی الکترونیکی نیاز دارند ایفا می کنند.

شکل و شمایل نوار نسوز تا حدی مشابه پارچه های نسوز می باشد و از نظر ابعاد و اندازه هم به کمتر از 20 سانتی متر می رسند. همان طور که گفتیم برای تولید نوار نسوز از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود که در واقع این مواد اولیه انواع الیاف های متفاوتی هستند که مختص تولید نوارهای نسوز می باشد.

الیاف فایبر گلاس و همچنین الیاف فایبر آرامید از انواع پرکاربرد الیاف هایی هستند که برای تولید این نوارها به کارگرفته می شوند.

شرکت های نسوز طوس با ارائه انواع خدمات موجود لیست تمامی محصولات خود را در اختیار خریداران قرار می دهند و با تمام اطلاعات مربوط به هر محصول اعم از قیمت، نوع متریال ها، کاربرد، اندازه و سایز و بسیاری از موارد لازم دیگر را به خریدار می رسانند.

از کاربردهای نوار نسوز می توان به عایق بندی لوله های اگزوز خودرو و یا موتور، عایق دیگ های بخار و نیز عایق بندی دریچه های حرارتی را نام برد. همچنین  نوار نسوز سرامیکی و یا نوار نسوز فایبر سرامیک از جمله شناخته شده ترین و پرکاربردترین نوارهای نسوز تولیدی نسوز طوس می باشد.

نوار نسوز

خرید لاستیک منجید دار 

یکی از ابتدایی ترین و از نظر قیمت پایین ترین انواع لاستیک های موجود در بازار لاستیک منجید دار می باشد. لاستیک منجید دار به اضافه تمامی لاستیک های موجود دیگر دارای قابلیت تحمل درجه حرارت 150 می باشند.

از آن جایی که لاستیک بسیار انعطاف پذیر می باشد برای استحکام بسیار بیشتر این نوع محصولات در ساختار تولیدی آن ها از کتان و همچنین نخ های الیاف های مصنوعی استفاده می شود. علت نام گذاری این لاستیک ها به اسم منجید دارهم به دلیل استفاده از همین کتان ها و الیاف هایی است که با نام منجید شناخته می شوند.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این لاستیک ها که باعث می شود تا این محصولات در دسته پرکاربرد ترین لاستیک ها در صنعت قرار بگیرند عبارتند از: انتقال حرارتی و هدایتی بسیار کم، مقاومت و دوام بالا در مقابل انواع آسیب های مخرب، تحمل جریان الکتریسیته، دوام و استحکام این لاستیک ها در برابر کشش ها و سایش های ایجاد شده و ...

از کاربرد های مهم برای استفاده از این لاستیک های منجید دار می توان به استفاده از آن ها در صنعت ماشین سازی، در تهیه و ساخت پنجره های پروفیل، کاربرد بسیار بالای این محصولات به عنوان ضربه گیر در کف برخی از مکان ها از قبیل کارگاه ها و نیز برای تولید واشرهای آب بندی نام برد. نسوز طوس به عنوان برترین تولید کننده و عرضه کننده انواعی از این گونه محصولات از جمله لاستیک منجید دار معرف حضور بسیاری از عمده خریدان می باشند.

لاستیک منجید دار

شیلنگ سیلیکونی

شیلینگ سیلیکونی یکی از هزاران محصولی است که امروزه مورد استفاده برای بسیاری از فعالیت ها می باشد. این شیلنگ ها ساخته شده از انواع مواد سیلیکونی هستند که درجه یک می باشند و به صورت کاملا خالص موجود هستند. رنگ این شیلنگ ها می تواند به صورت شیری شفاف و یا شفاف باشد. این محصولات تولیدی که در اکثر کارخانه های تهیه این اقلام ساخته می شوند از جمله شرکت نسوز طوس فاقد هر گونه بوی بد و یا مزه ای می باشند.

همچنین این محصولات عاری از انواع مواد سمی هستند که استحکام و قابلیت تحمل دماهای بسیار بالا را دارند. از ویژگی های این شیلنگ ها می توان به خاصیت دوام کششی آن ها و مقاومتشان در برابر پاره شدن و یا آسیب های دیگر اشاره کرد که به سبب آن متمایز از دیگر انواع شیلنگ ها شده اند.  

یکی از ویژگی های بسیار قابل توجه دیگر درباره شیلنگ های سیلیکونی استفاده بسیار بالای آن ها در تولید تجهیزات پزشکی می باشد این به این دلیل است که این محصولات در مقابل انواع میکروب ها و قارچ ها مقاومت و دوام بسیار بالایی را از خود نشان می دهند.

از این شیلنگ های سیلیکونی می توان در صنایع غذایی، صنعت پتروشیمی، کوره های صنعتی، صنایع بهداشتی و آزمایشگاهی و نیز دستگاه هایی از قبیل شیردوش گاوه ها در صنعت کشاورزی و همچنین در صنعت خودروسازی و در دستگاه های دیالیز نام برد.

این محصولات که توسط شرکت های تولیدی نسوز طوس با کیفیت بالایی تولید می شوند با استفاده از متریال های مرغوبی تولید شده اند که جنسی سخت و محکم دارند. همچنین نرم بودن این شیلنگ های سیلیکونی نسوز نسبت به لوله های خلاء استاندارد بسیار قابل توجه است. فروش این محصولات توسط شرکت های نسوز طوس بسیار مقرون به صرفه بوده ضمن این که از کیفیت محصول خود هم اطمینان کافی دارید.

شیلنگ سیلیکونی

محصولات و قیمت شرکت نسوز طوس

نسوز طوس به عنوان یکی از پر طرفدارترین عرضه کنندکان انواع محصولاتی از قبیل نخ نسوز، نوار نسوز، شیلنگ سیلیکونی، پارچه نسوز، ورق نسوز، چسب نسوز،فیبر نسوز، ورق لاستیکی و ... می باشند.

این مراکز برای عرضه محصولات خود با اخذ قرار داد با خریداران می توانند محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد البته که این در صورتی میسر می شود که خریدار به طور عمده هر یک از این محصولات را سفارش دهد و درواقع آن ها را در تعداد زیاد برای عرضه در فروشگاه های  کوچک تر خود بخواهند. شرکت های نسوز طوس با فناوری های پیشرفته و تکنولوژی قابل توجه خود اقدام به تبلیغ محصولات خود در تمامی زمینه های اطلاعاتی می کنند.

این عرضه کنندکان محصولات خود را با برترین مرغوبیت در اختیار خریدار قرار می دهند تا علاوه بر جلب رضایت و اعتماد افراد به اقتصاد کشور نیز کمک شایانی نمایند.

تولید هر محصول داخلی ای علاوه بر پیشرفت روز افزون کشور به بسیاری از موادر دیگر از قبیل پیشگیری از بیکاری کمک می کند. نیروهای عرضه کننده در فروشگاه های نسوز طوس با رعایت اخلاقیات و تاملات در برابر مشتریان باعث جلب رضایت و خشنودی آن ها می شوند.

به طور خلاصه می توان گفت این مراکز به عنوان برترین و گسترده ترین شرکت های عرضه محصولاتی که ذکر شد فعالیت بسیار گسترده ای دارند که بسیاری از نیاز های روزانه جامعه را برطرف می نمایند.

اگر می خواهید محصولی با کیفیت و بسیار مرغوب تهیه نمایید تا پس از استفاده در کوتاه ترین زمان دچار مشکل نشود می توانید به این مراکز مراجعه کرده و پس از انتخاب محصول مورد نظر و پرداخت هزینه بسیار مقرون به صرفه آن ها محصول خود را با خیالی آسوده و راحت تحویل بگیرید.

ایران پتروشیمی صنایع غذایی کشاورزی مواد سمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر