کد خبر: 975665 A

قیمت خرید نایلون بسته بندی در شرایط فعلی، به طور پیوسته تغییر می‌کند. به طوری که هیچ عدد و رقم مشخصی برای قیمت نایلون بسته بندی وجود ندارد. لذا قبل از خرید نایلون باید از شرکت‌های بزرگ ایرانی قیمت بگیرید.

به نظر می‌رسد این کار سبب می‌شود تا روند خرید انواع نایلون کمی زمان‌بَر باشد. البته نایلون‌های کم‌ دوامی هم در بازار وجود دارد که به راحتی می‌توان آن‌ها را با قیمت پایین تهیه کرد. اما با این شرایط، باز هم نیاز شما به طور کامل رفع نمی‌شود. چون درجه کیفیت نایلون در حد انتظار شما نیست. پس باید به فکر راه حل‌های بهتری بود.

2 راهکار مناسب برای خرید نایلون بسته بندی با بهترین و ارزانترین قیمت

 1. خرید عمده نایلون بسته بندی

خرید نایلون به صورت عمده می‌تواند راهکار ایده‌آلی برای تهیه‌ی نایلون با ارزانترین قیمت باشد. برای انجام این کار لازم است تا یک بودجه‌ی مشخص را به خرید عمده نایلون حبابدار و شیرینگ و ... اختصاص بدهید. شاید در نگاه اول تامین بودجه برای خرید نایلون به صورت عمده سخت به نظر برسد، اما در نهایت قیمت تمام شده محصول برای شما پایین‌تر خواهد بود.

 1. انتخاب یک مجموعه‌ی برتر و فعال در حوزه‌ی تامین نایلون

انتخاب برترین مجموعه‌ی ایرانی جهت خرید نایلون با ارزانترین قیمت، گزینه‌ی بهتری است. چرا که شما می‌توانید در هر زمان به خرید نایلون اقدام کنید. از طرفی، نیازی نیست که شما بودجه‌ی زیادی را برای خرید عمده نایلون اختصاص بدهید. به همین خاطر، قادر خواهید بود تا انواعی از نایلون‌های بسته بندی را در تعداد دلخواه و متناسب با بودجه‌ای که در اختیار دارید، خریداری کنید.

به نظر می‌رسد که انتخاب بهترین مجموعه در حوزه‌ی تامین نایلون، کار سخت و دشواری باشد. چون شرکت‌های متعددی در این زمینه فعالیت می‌کنند و زمان زیادی را باید صرف شناخت آن‌ها کرد. اما جای نگرانی نیست. در ادامه به معرفی یکی از برترین مجموعه‌ها در حوزه‌ی تامین نایلون می‌پردازیم.

بهترین و ارزانترین قیمت نایلون بسته بندی با مجتمع دریا پلاستیک

خرید نایلون بسته بندی دریا پلاستیک

دریا پلاستیک یک مجموعه‌ی بی‌نظیر در حوزه‌ی تولید پلاستیک با تنوع رنگ بالا است. قیمت خرید نایلون در دریا پلاستیک از همه لحاظ منصفانه می‌باشد؛ به صورتی که شما بهترین نایلون بسته بندی را با حفظ کیفیت مطلوب، با قیمت مناسب خریداری می‌کنید. این درحالی است که در بسیاری از مجموعه‌ها تنها تضمینی برای خرید با قیمت کمتر وجود دارد و کیفیت محصول دریافت شده، چندان چنگی به دل نمی‌زند. با مجتمع دریا پلاستیک می‌توانید باکیفیت‌ترین لوازم از لیست زیر را خریداری کنید.

 • خرید استرچ پالت با مجتمع دریا پلاستیک

نایلون استرچ پالت یک نوع خاصی از نایلون‌های بسته بندی است. ضخامت نایلون استرچ در مقایسه با سایر انواع نایلون‌های بسته بندی، بیشتر می‌باشد. به همین خاطر، قیمت خرید نایلون استرچ به نسبت زیادتر است. خصوصا اگر مواد اولیه به کار رفته در آن از نوع اروپایی باشند و هیچ نوع موادی مشابه با آن در ایران وجود نداشته باشد. در این شرایط نمی‌توان به سراغ نایلون بسته بندی دیگری هم رفت. چون هیچ کدام همانند استرچ پالت، کارایی و کارکرد ندارند. ویژگی‌های استرچ پالت خریداری شده از مجتمع دریا پلاستیک عبارت است از:

 1. نایلون استرچ از مواد اولیه سبکی مانندPE ، PP و LLD تولید می‌شوند.
 2. هیچ گونه رطوبتی به داخل بسته بندی محصولات استرچ شده وارد نمی‌شود.
 3. استحکام بسته بندی لوازم و محصولات با استرچ پالت، زیاد است.
 4. فیلم استرچ در مجتمع دریا پلاستیک دارای چسبندگی متعادلی است. در نتیجه شکل بسته بندی در مدت زمان طولانی، ثابت است و تغییر پیدا نمی‌‎کند.
 5. استرچ پالت می‌تواند در برابر اشعه UV خورشید مقاومت کند. به همین خاطر، دانه‌های ریزگرد و غبار به داخل محصولات استرچ شده، جذب نمی‌شوند.
 6. قطر نایلون استرچ پالت از ۱۰ الی ۵۰ میکرون می‌باشد. این جمله به این معنی است که تمامی استانداردها جهت ساخت نایلون استرچ در مجتمع دریا پلاستیک رعایت می‌شود.

در مجتمع دریا پلاستیک، قیمت استرچ پالت در مقایسه با سایر مراجع فروش، ارزان‌تر است. چرا که مجتمع دریا پلاستیک به نیاز اساسی واحدهای صنعتی بسته بندی توجه ویژه دارد. قیمت مناسب و کیفیت درجه یک لوازم بسته بندی از جمله نیازهای اساسی این دسته از واحدهای صنعتی می‌باشد.

 • خرید قالب‌های تزریق و بادی از مجتمع دریا پلاستیک

غیر از خرید نایلون شما می‌توانید قالب‌های تزریق و بادی را هم از دریا پلاستیک، خریداری کنید. چون این مجموعه یک شرکت پیشرو در واحد قالب‌سازی می‌باشد. قالب‌های تزریق و بادی با توجه به آخرین متدها و تکنولوژی‌های روز تولید می‌شوند. به همین خاطر، کیفیت قالب‌های تراش‌خورده در این دستگاه‌ها در مقایسه با تکنولوژی‌های قدیمی‌تر، در سطح بالاتری قرار دارد. در مراحل زیر، شاهد پروسه‌ی ساخت قالب در مجتمع دریا پلاستیک هستید:

 1. مراحل تولید قالب به دو بخش تقسیم می‌گردد:
 2. در بخش اول فرد آشنا به مباحث صنایع، اجزاء و شکل سیستم‌های قالب‌سازی را در نرم افزارهای اختصاصی، طراحی می‌کند. دو نرم افزار اصلی جهت طراحی اجزاء و شکل سیستم‌ها، CATIA و SOLID WORKS می‌باشند.
 3. پس از این‌که مدل سه بعدی قالب طراحی شد، این مدل به عنوان مبنای ماشین کاری قالب در دستگاه CNC قرار می‌گیرد.
 4. زمانی که فرآیند ماشین کاری به اتمام رسید، فرآیند مونتاژ قالب آغاز می‌شود.
 5. در این مرحله برای مدلسازی به نقشه فنی قطعات نیاز است. به همین خاطر، این نقشه از مشتریان دریافت می‌گردد.
 6. بعد از دریافت نقشه از مشتریان با یکی از نرم افزارهای مخصوص، نقشه سه بعدی قطعه طراحی می‌شود.
 7. اکنون هر کدام از اجزای قطعه از هم تفکیک و به طور جداگانه طراحی می‌شوند.
 8. ماشین کاری قطعه با دستگاه CNC آغاز می‌شود و بلوک‌های خام تولید می‌گردند.
 9. غیر از دستگاه CNC، ماشین کاری با سایر دستگاه‌ها هم انجام می‌شود. ماشین تراش، اسپارک و دریل، جزو سایر دستگاه‌های رایج برای ماشین کاری محسوب می‌شوند.
 10. زمانی که تمامی اجزاء در فرآیند ماشین کاری تولید شدند، می‌توان مونتاژ قطعات را شروع کرد.
 11. ابعاد قطعات با درخواست مشتری بررسی و پس از تایید، آماده سازی پایانی قالب انجام می‌شود.
 12. پیش از این‌که قالب به دست مشتری برسد، یکبار به طور کلی از آن تست گرفته می‌شود. در صورتی که همه چیز مطابق با خواسته‌ی مشتری بود، قطعه جهت ارسال به مشتری، آماده می‌شود. در غیر این‌صورت، قطعه به مرحله‌ی ماشین کاری باز می‌گردد تا خطاهای آن به طور کامل برطرف شود.

برای خرید انواع نایلون بسته بندی به فروشگاه دریاپلاستیک مراجعه نمایید:

https://daryapelastic.com

ایران بودجه پلاستیک نرم افزار ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر