کد خبر: 974794 A

دستگاه‌های تردمیل مانند هر دستگاه دیگر به‌مرور زمان و به‌دلایل مختلف نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می‌کنند.

از جمله این دلایل عدم استفاده صحیح از تردمیل، نوسانات برق، استفاده مداوم، سرویس نکردن تردمیل و ... می‌باشد. مجموعه‌ی خدماتی آبان اسپرت با ارائه‌ی خدمات سرویس و تعمیر تردمیل آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

تعمیر تردمیل در محل

شاید شما یک باشگاه بدنسازی یا باشگاه ورزشی داشته باشید، شاید از تردمیل در خانه تان و به صورت شخصی استفاده می کنید، در هر صورت در هنگام بروز هر گونه مشکل برای تردمیل تان کافی است با ما تماس بگیرید. متخصصان و تعمیرکاران ما همواره آماده هستند تا با حضور در محل شما تردمیل تان را مورد تعمیر قرار دهند.

مهم‌ترین مشکلات و خرابی‌های دستگاه‌های تردمیل

1- موتور تردمیل

موتور اصلی تردمیل در زیر تردمیل و بخش جلویی آن کار گذاشته شده است. این موتور مهم ترین قطعه یک تردمیل می باشد. این موتور محرک اصلی تردمیل است و وظیفه آن حرکت دادن تسمه موتور است که باعث حرکت تسمه اصلی می شود.

موتور تردمیل بر اساس قدرت و کیفیت ساختی که دارد می تواند مقاوم یا ضعیف باشد اما در هر حالت امکان بروز مشکل برای آن به دلایل مختلف وجود دارد. هنگامی که این موتور قابل تعمیر باشد تعمیرکاران ما به بهترین نحو آن را برای شما تعمیر می کنند. اما در هنگامی که موتور دیگر کار نمی کند و قابل تعمیر نمی باشد باید اقدام به تعویض آن کنید. برای تعویض موتور تردمیل باید به نوع تردمیل تان و قدرت و کیفیت موتور جدید توجه زیادی داشته باشید. تعمیرکاران ما در این مواقع راهنمایی های لازم را به شما می دهند.

2- موتور شیب تردمیل

تردمیل هایی که قابلیت تنظیم شیب برقی دارند دارای موتور شیب می باشند. این موتور در کنار موتور اصلی قرار می گیرد و وظیفه آن این است که با حرکت چرخ دنده حلزونی شیب تردمیل را تنظیم کند. اگر از تردمیل برقی استفاده می کنید باید به این قطعه و احتمال خرابی آن نیز توجه کنید. در صورت بروز مشکل برای موتور شیب تعمیرکاران ما آن را برای شما تعمیر می کنند. و در صورت نیاز به تعویض آن، راهنمایی های لازم را به شما خواهند داد.

3- قطعه الکترونیکی بالا

یکی از اجزای تردمیل که همیشه در معرض خطر خراب شدن قرار دارد قطعه الکترونیکی بالای تردمیل است. ارتباط کاربر با تردمیل از طریق این قطعه و به وسیله کلیدها و صفحه نمایش روی آن صورت می پذیرد. این قطعه الکترونیکی دارای یک برد بسیار حساس می باشد که در صورت بروز مشکل باز کردن آن توسط خودتان به هیچ عنوان توصیه نمی شود. تعمیرکاران ما همواره آماده ارائه خدمات تعمیر برد الکترونیکی، تعمیر و تعویض صفحه نمایش و تعمیر قطعه الکترونیکی بالای تردمیل شما می باشند.

4- قطعه الکترونیکی پایین

تغذیه انرژی بخش های مختلف تردمیل از طریق قطعه الکترونیکی پایین تردمیل صورت می پذیرد. این قطعه که در پایین قسمت جلویی و کنار موتور تردمیل قرار دارد وظیفه برق رسانی به موتور اصلی، موتور شیب، قطعه الکترونیکی بالا و دیگر قطعات تردمیل را دارد. در مواقعی که تردمیل روشن نمی شود، یا روشن شده اما کار نمی کند و مواردی از این دست مشکل از قطعه الکترونیکی پایین تردمیل می باشد.

از آنجا که تعمیر این قطعه باید توسط یک فرد متخصص انجام شود، در هنگام بروز مشکل برای آن کافی است با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن به تعمیر قطعه الکترونیکی پایین تردمیل شما بپردازند.

و...

خدمات تخصصی تعمیرات تردمیل

 

تعمیرات تردمیل

 

هنگام بروز مشکل و خرابی برای تردمیل باید تعمیر تردمیل خود را به یک تعمیرکار حرفه ای و کاردان بسپارید و خودتان از دستکاری دستگاه خودداری کنید. چرا که با این ممکن است خرابی های بیشتری به دستگاه وارد کنید. تعمیرکاران ما در زمینه تعمیر تردمیل سال ها تجربه دارند و با تمامی انواع و برندهای تولید کننده تردمیل به خوبی آشنایی دارند و همچنین نحوه تعمیرات این تردمیل ها را به طور کامل می دانند.

تعمیر تردمیل در تهران

خدمات تعمیرات تردمیل آبان اسپرت در تمامی مناطق تهران بزرگ ارائه می‌شود.

  • تعمیر تردمیل در غرب تهران
  • تعمیر تردمیل در شرق تهران
  • تعمیر تردمیل در مرکز تهران
  • تعمیر تردمیل در شمال تهران
  • تعمیر تردمیل در جنوب تهران

برای تعمیر دستگاه‌ تردمیل و یا سایر دستگاه‌های ورزشی خود همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 09125060331

آدرس سایت: abansport.com

انرژی تغذیه تلفن قطعه یک برق رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر