کد خبر: 971980 A

تقریبا تمام افراد با مطب های دندانپزشکی سروکار داشته‌اند. همه ما یا به عنوان همراه در مطب دندانپزشکی حضور داشته‌ایم یا به عنوان بیمار از خدمات دندان پزشکی استفاده کرده‌ایم.

تقریبا تمام افراد با مطب های دندانپزشکی سروکار داشته اند. همه ما یا به عنوان همراه در مطب دندانپزشکی حضور داشته ایم یا به عنوان بیمار از خدمات دندان پزشکی استفاده کرده ایم. در بیشتر مواقع این حضور با درد دندان همراه بوده است که فرد را دچار کلافگی و بی حوصلگی می کند. اگر این احساس کلافگی ناشی از درد با بی نظمی در مطب دندانپزشکی همراه شود، نتیجه ای جز نارضایتی بیمار به همراه نخواهد داشت. نرم افزار دندانپزشکی به همین دلیل طرحی شده است.

 • اما سوالی که مطرح می شود این است که از کدام مطب دندان پزشکی استفاده می کنید؟
 • آیا به مطب دندانپزشکی که قبلا مراجعه کردید و در صندلی انتظار مدت زیادی نشسته اید، باز هم مراجعه می کنید؟ به احتمال زیاد جواب شما منفی است.
 • آیا برای شما هم اتفاق افتاده است که پرونده شما در مطب گم شود یا پرونده ناقص باشد؟
 • درباره فرایند و مراحل استفاده از بیمه تکمیلی در درمان دندانتان، چقدر اطلاعات دارید؟
 • مدارکی که باید برای دریافت خسارت به بیمه تکمیلی ارائه دهید همیشه کامل بوده است؟ یا نقص مدارک شما را برای بار دوم به مطب کشانده است؟

در کنار کیفیت ارائه درمانی که دندان پزشک انجام می دهد، عوامل دیگری نیز در انتخاب دندانپزشکی موثر است.

مدیریت دندانپزشکی می تواند روی تمام نکات تاثیر مثبت یا منفی داشته باشد.

 اینکه وقت های پذیرش برای بیماران با چه ترتیب و فاصله زمانی داده شود که کمترین میزان معطلی را داشته باشند، چک شدن مبالغ و هزینه های خدمات انجام شده و بررسی بیمه تکمیلی و موارد دیگر می توانند با روش صحیح مدیریت دندانپزشکی آسان تر شوند. ایجاد نظم در روال امور، جز مهمترین فاکتورها برای بیمار و پرسنل دندانپزشکی است که باعث ایجاد آرامش در محیط و بالا رفتن راندمان می شود.

مطب های دندانپزشکی می توانند برای سهولت در انجام کارها از نرم افزار مطب دندانپزشکی استفاده کنند.

نرم افزار دندانپزشکی طراحی شده مطابق نیازهای دندانپزشکان و بیماران، با ایجاد قابلیتهای زیادی مدیریت دندانپزشکی را آسان می نماید.

 

مزایای استفاده از  نرم افزار مطب دندانپزشکی

 • پذیرش سریع  و نوبت دهی به تفکیک هر پزشک (مناسب برای درمانگاه ها و کلینیک ها)
 • امکان نوبت دهی بر اساس یونیت خالی
 • امکان ثبت پرونده و سوابق بیمار
 • مدیریت انبارداری برای کنترل مواد مصرفی و موجودی کالاها
 • قابلیت بررسی سقف بیمه تکمیلی افراد
 • ثبت اطلاعات دندان کار شده
 • امکان محاسبه هزینه خدمات و بدهکار و بستانکار
 • مدیریت حسابداری
 • امکان ثبت حقوق، دستمزد و ساعات کاری و مرخصی های پرسنل

تمام موارد بالا به روند کارها در مطب های دندانپزشکی کمک می کند.

پرسنل از طریق نرم افزار دندانپزشکی می توانند برای موارد زیادی گزارش گیری کنند. این گزارشات می توانند در مورد موجودی، کسری انبار و محصولات یا در مورد تعداد کل مراجعین در یک بازه زمانی مشخص باشد.  

پرسنل میتوانند بیمه های طرف قرارداد را در نرم افزار دندانپزشکی تعریف کنند و به وسیله آن گزارشهایی که بیماران برای بیمه تکمیلی نیاز دارند را ارائه و سقف باقی مانده از تعهدات بیمه تکمیلی را بررسی کنند.

نرم افزار کلینیک دندانپزشکی این امکان را فراهم می کند که بتوانید خدماتی که توسط کلینیک شما انجام می شود را تعیین کنید به گونه ای که تعرفه های هر یک به صورت جداگانه مشخص شود تا برای کاربران راحت تر باشد.

نرم افزار دندانپزشکی می تواند به سامانه ارسال پیامک متصل شود و اقساط بیماران، روز و ساعت نوبت آن ها را یادآوری کند.

گاهی اوقات فرمت نسخه بیماران در مطب یا کلینیک ثابت و از قبل تعریف شده می باشد. شما در نرم افزار مطب دندانپزشکی این امکان را دارید که نسخه نمونه تعریف کنید و داروهای بیمار را بر روی آن چاپ کرده و در اختیار بیمارانی که به آن نسخه نیاز دارند، قرار دهید.

شما می توانید درآمد مطب، هزینه ها، حقوق و دستمزد کارکنان، هزینه خرید وسایل و مواد دندانپزشکی را در نرم افزار دندانپزشکی ثبت کنید و با گرفتن گزارش های مالی متنوع، مدیریت دندانپزشکی خود را دقیق تر و آسان تر کنید.

استفاده از نرم افزار دندانپزشکی برای کلینیک ها و درمانگاه های دندانپزشکی به دلیل مراجعه بیشتر بیماران، حضور تعداد بیشتری پزشک و تنوع خدمات دندانپزشکی بسیار کارآمد خواهد بود. شما در سیستم نرم افزار دندانپزشکی می توانید پزشک های فعال در کلینیک را ثبت کنید، روزهای شیفت پزشک را مشخص کنید و بر اساس پزشک ها و ساعات حضور آن ها نوبت دهی و پذیرش انجام دهید.

برای برخی از خدمات دندانپزشکی  نیاز است تا بیمار چند جلسه مراجعه کند. می توانید در نرم افزار مطب دندانپزشکی سابقه پزشکی بیمار، حساسیت بیمار به مواد مصرفی، داروهایی که بیمار مصرف می کند و سابقه ابتلا به بیماری ها را ثبت کنید. هم چنین می توانید خدمات و فعالیت هایی که روی دندان بیمار انجام شده و میزان پیشرفت کار را نیز درج کنید. با نگاه کوتاهی به سابقه ثبت شده بیمار در نرم افزار دندانپزشکی، می توانید بهتر و راحت تر با بیمار ارتباط برقرار کنید و به نیاز شخصی وی رسیدگی کنید.

امروزه تعداد مطب های دندانپزشکی که از نرم افزارهای مدیریت دندانپزشکی استفاده می کنند، افزایش یافته است و به دلیل قابلیت های فراوانی که در اختیار پزشکان قرار می دهد، مورد استقبال قرار گرفته است. درمانگاه ها و کلینیک های دندانپزشکی در مقیاس بزرگ و مطب های دندانپزشکی در مقیاس کوچکتر، به این نرم افزار دندانپزشکی برای مدیریت کاراتر نیاز خواهند داشت.

نتیجه ای که این نرم افزار برای شما به ارمغان می آورد ایجاد نظم در همه قسمت های کلینیک است و می توانید بر اساس آمار و گزارش ها مدیریت دندانپزشکی را خیلی راحت تر و کاراتر انجام دهید.

با استفاده از نرم افزار دندانپزشکی می توانید جلوی سهل انگاری و اشتباهاتی که می تواند صدمات جبران ناپذیری به مطب و برند شما بزند را بگیرید.

تماس با مجموعه نرم افزار دندانپزشکی لبخند:

آدرس وبسایت: https://labkhandsoft.com/

شماره تماس: 02162999023

نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند دارای نسخه های مطب، کلینیک و دانشگاهی همیشه در دسترس شماست

ابتلا به بیماری پزشک حقوق درمان نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر