کد خبر: 971914 A

در تعریف کابل حرارتی باید گفت همان طور که از نام این کالا مشخص است کابل‌هایی هستند که برای تولید حرارت و گرما تولید می‌شوند و بیشترین درصد کارایی آن ها برای انواع المنت ها و گرم کردن می‌باشد.

کابل حرارتی چیست

در تعریف کابل حرارتی باید گفت همان طور که از نام این کالا مشخص است کابل هایی هستند که برای تولید حرارت و گرما تولید می شوند و بیشترین درصد کارایی آن ها برای انواع المنت ها و گرم کردن می باشد. همچنین برای ایجاد گرما و بالا بردن دما در سازه ها و انواع کالاها ی تولید شده ی صنعتی استفاده می شوند.

در شناسایی و تعریف این کابل ها باید توجه داشت که به دلیل شباهت تقریبا زیاد کابل های حرارتی با کابل نسوز اشتباه گرفته نشوند. این کابل ها دارای انواع مختلف و با توجه به کاربردهای متفاوتشان در رنج قیمت های متغیرتولید وعرضه می شوند.

برای تهیه ی این کالاهای صنعتی و خرید آن ها می توان به صورت حضوری وغیر حضوری اقدام کرد البته قابل ذکر است که خرید این اقلام توسط سایت های معتبر فروش اقلام تجهیزاتی صنعتی بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر خواهد بود از جمله این سایت ها می توان به سایت ادیب تجهیز که به فروش اقلام صنعتی مختلف مشغول است اشاره کرد. خرید انواع کابل های حرارتی از سایت ادیب تجهیز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و در این سایت می توان کلیه و انواع این کابل ها را مشاهده و تهیه کرد. همچنین می توان از کیفیت و مرغوبیت تولید این کالاهای موجود در این سایت اطمینان خاطر حاصل کرد چرا که علاوه بر معتبر بودن این سایت اقلام صنعتی قابل فروش در آن از کیفیت و اعتبار ایمنی و گرانتی پس از خرید برخوردار هستند. اگر قصد خرید کابل حرارتی با دوامی را دارید می توانید با مراجعه به شرکت های ادیب تجهیز آن هارا خریداری کنید.

 

خرید کابل حرارتی خود تنظیم

این نوع کابل یعنی کابل حرارتی خود تنظیم رفتارهای متفاوتی در دماهای مختلف از خود بروز می دهد و توان آن در دماهای مختلف متغیر است به این گونه که در دماهای کم تراز  توان بالا در جهت افزایش دما برخودار است و همچنین با افزایش دما توان این کابل کاهش می یابد. قابل به ذکر است که توان اصلی این کابل حرارتی خود تنظیم به دلیل متغیر بودن در دمای 10 درجه سانتی گراد در نظر گرفته می شود. توان های متغیر آن بسته به طراحی مهندسی سیستم انتخاب می شوند.

کاربرد کابل های حرارتی خود تنظیم بیشتر برای جلوگیری از یخ زدگی و ثابت نگه داشتن دما در لوله ها، مخازن، شیرها و.... است. این کابل از دو سیم مسی قلع اندود که به یک ماتریس کربنی متصل است وبا بلوک های کربنی پوشیده شده است تولید و ساخته می شوند. در انتخاب و خرید این نوع کابل ها به چند نکته باید توجه کرد که به توضیح آن می پردازیم اول این که توجه به سایز لوله و مخزن و دقت به دما وشرایط محیطی، دقت به نوع ضخامت عایق و نوع و ویژگی های سیال و مورد دیگری از جمله سرعت سیالیک آن توجه کرد.

برای خرید کابل های حرارتی خود تنظیم می توان هم به صورت حضوری و هم به طور غیر حضوری به مراکز فروش محصولات صنعتی مراجعه کرد البته قابل به ذکر است که خرید غیر حضوری این اقلام از انواع سایت های مختلف از جمله سایت فروش اقلام صنعتی ادیب تجهیز مقرون به صرفه می باشد توصیه می شود برای خرید کابل حرارتی خود تنظیم به سایت ادیب تجهیز مراجعه کرده و از مزایای آن برخوردار شوید. کابل های حرارتی که در شرکت ادیب تجهیز تولید می شوند با برترین کیفیت های موجود در اختیار خریداران قرار می گیرند.

کابل حرارتی خود تنظیم

کابل هیت تریس در ایران

این کابل حرارتی  با نام هیت تریس در ایران تولید و عرضه می شود و از کاربردهای زیادی برخوردار است با توجه به مصارف صنعتی این اقلام تولید آن ها درایران رو به پیشرفت و افزایش است.  از کاربردهای آن می توان به استفاده از این کابل ها برای گرم کردن پروسه ها در صنایع نام برد. از دیگر کاربردهای این تجهیزات می توان به بالا بردن دما و گرم کردن لوله ها، مخازن، کف ساختمان ها برای قابلیت گرمایش از کف و کف ماشین ها اشاره کرد.

قابل ذکر است که خرید و تهیه ی این کابل های حرارتی در سراسر کشور امکان پذیر هستند و با توجه به تولید آن ها در سرار کشور و رفع نیاز داخلی با تولید آن می توان کابل های هیت تریس را به صورت غیر حضوری از طریق انواع سایت های فروش اقلام صنعتی تهیه کرد از جمله ای این سایت ها توصیه ی ما برای تهیه ی این اقلام سایت ادیب تجهیز می باشد. در این سایت کلیه اقلام و سازه های صنعتی از جمله انواع کابل های حرارتی و کابل هیت تریس موجود و قابل فروش  هستند. از مزایای خرید از این سایت مقرون به صرفه بودن و اطمینان از کیفیت و مرغوبیت کالا قابل ذکر است.

 

کابل هیت تریس

کابل ترموکوپل

این کابل یک نوع کابل حرارتی  است که در انواع مختلف با روکش های متفاوت تولید و عرضه می شود. کابل ترموکوپل برای دما و شرایط محیطی متفاوت و مختلف وجود دارند. از انواع روکش های این کابل می توان به نوع شیلد دار، سیلیکونی، فایبرگلاس، پی وی سی، تفلونی و کیپتون و ..... نام برد. هرکدام از انواع این کابل های ترموکوپلی بسته به نوع ویژگی هایی که دارا هستند شامل کاربردهای متفاوتی خواهند بود.

کابل ترموکوپل

شرکت ادیب تجهیز به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان در زمینه های انواع و اقسام این محصولات صنعتی به طور عمده فعالیت دارد. تمامی محصولات این شرکت ادیب تجهیز با بهترین کیفیت و مرغوبیت کالاهای خود را به بازار ارائه می دهند و به همین دلیل خریداران و متقاضیان بسیار زیادی هم دارند. ادیب تجهیز به عنوان یک فروشگاه فروش انواع محصولات صنعتی می تواند انواع این محصولات را با قیمت های مختلف و به صورت عمده و یا تکی دراختیار خریداران قرار دهد. قابل به ذکر است که خرید این کابل ها و محصولات دیگر از ادیب تجهیز علاوه بر صرفه اقتصادی که دارد به دلیل قابلیت سفارش کالاها به صورت اینترنتی صرفه جویی در وقت و رفت و آمد را دارند. اگر قصد خرید یک محصول مقرون به صرفه و با کیفیت را دارید می توانید به سایت و یا مراکز فروش ادیب تجهیز مراجعه نمایید.

 

کابل حرارتی خرید کابل حرارتی خود تنظیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر