کد خبر: 970040 A

داشتن برنامه ریزی کنکور تجربی برای هر فرد دانش آموز یا داوطلب شرکت کننده در این گروه آزمایشی الزامی و مهم به نظر می رسد. به طوری که درس خواندن بدون برنامه ریزی برای کنکور تجربی کاری عبث و بیهوده محسوب می شود.

اکثر قریب به اتفاق داوطلبان این گروه آزمایشی به دنبال دریافت برنامه ریزی برای کنکور تجربی در جلسات مشاوره تلفنی کنکور و یا جلسه های مشاوره حضوری هستند. البته این داوطلبان می توانند برای دریافت برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی را هم دریافت کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

با توجه به اهمیت دریافت برنامه ریزی کنکور تجربی برای داوطلبان مایل به شرکت در کنکور این گروه آزمایشی و همین طور اطلاع داوطلب از فوت و فن برنامه ریزی درسی برای مؤفقیت در این رشته تحصیلی برقراری تماس با مرکز مشاوره برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی ضروری و مهم به نظر می رسد.

جهت  دریافت بهترین و کاربردی ترین برنامه ریزی برای کنکور علوم تجربی از رتبه های برتر کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

با داشتن بهترین و جامع ترین برنامه ریزی برای کنکور علوم تجربی می توانید قبولی خود را در این آزمون مهم ضمانت کنید

02

ضرورت داشتن برنامه ریزی کنکور تجربی چیست؟

همان طور که بالاتر هم خدمتتان توضیح دادیم داشتن برنامه ریزی کنکور تجربی برای هر فرد مایل به شرکت در این آزمون از الزامات است.

اما شاید این سؤال برایتان مطرح شود که چرا هر داوطلب گروه تجربی باید از برنامه ریزی کنکور تجربی استفاده کند و اهمیت این برنامه ریزی برای وی در چیست؟

در پاسخ باید عرض کنیم که هر داوطلب با داشتن برنامه ریزی کنکور تجربی می تواند نظم بیشتر و بهتری به درس خواندن خود بدهد.

علاوه بر این، در صورت برخورداری فرد از برنامه ریزی برای کنکور تجربی اعتماد بنفس نیز بالاتر می رود و سطح یادگیری اش هم افزایش پیدا می کند.

پس ملاحظه می فرمایید که داشتن برنامه ریزی کنکور تجربی برای هر فرد داوطلب و مشغول به تحصیل در این رشته از نان شب هم واجب تر است.

بهترین و جامع ترین برنامه ریزی کنکور تجربی را از چه کسی دریافت کنیم؟

حتماً با خود می گویید حال که دریافت برنامه ریزی برای کنکور تجربی تا این حد برای من به عنوان داوطلب این رشته تحصیلی مهم است بهترین و جامع ترین برنامه ریزی کنکور تجربی را از چه فردی باید دریافت کنم؟

در جواب باید عرض کنیم که بهترین راه اطلاع از جدیدترین و بهترین برنامه ریزی کنکور تجربی آن هم بر طبق آخرین تغییرات منابع و کتب درسی شرکت در جلسات مشاوره تلفنی کنکور تجربی و یا ارتباط حضوری با مشاور است.

زیرا فرد مشاور به قول معروف چهار پیراهن بیشتر از شما پاره کرده و تجربه بالایی در رابطه با ارائه بهترین برنامه ریزی برای کنکور تجربی دارد.

فردی که با انجام برنامه ریزی دقیق و اصولی کنکور تجربی برای دانش آموزان و داوطلبان سال های قبل موجبات رتبه برتر شدن آن ها را فراهم کرده است.

برای دریافت برنامه ریزی آنلاین هفتگی کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

ویژگی های بهترین برنامه ریزی کنکور تجربی شامل چه مواردی می شود؟

ببینید دوستان عزیز برای این که برنامه ریزی کنکور تجربی را بتوان بهترین نامید الزاماً باید از ویژگی های خاص و منحصربه فردی برخوردار باشد.

در ادامه با ذکر ویژگی های بهترین برنامه ریزی برای کنکور تجربی در خدمت شما هستیم.

03

. به عنوان یک داوطلب کنکور توانایی اجرای این برنامه را داشته باشید

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک برنامه ریزی کنکور تجربی باید داشته باشد تناسب آن با توانایی جسمی و روحی شماست.

به فرض مثال شاید برنامه ای با 12 ساعت مطالعه برای شما به خصوص در آغاز کار سخت و سنگین باشد و شما نتوانید این برنامه را به خوبی و کامل اجرا کنید.

از این رو مشاور شما در زمان طرح برنامه ریزی برای کنکور تجربی باید به این موضوع توجه کافی داشته باشد.

برای دریافت برنامه شروع صفر رتبه های برتر کنکور سراسری سال های قبل بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

. برای هر روز چند درس را برای مطالعه در برنامه خود بگذارید

یکی دیگر از مهم ترین خصوصیات برنامه ریزی کنکور تجربی تنوع دروسی است که در هر روز برای شما گذاشته می شود.

به این معنا که در هر روز برای جلوگیری از خستگی و دلزده شدن از درس ها حتماً ترکیبی از چند درس اختصاصی و عمومی را داشته باشید و این گونه نباشد که در یک روز فقط یک درس و یا تنها دروس اختصاصی و یا عمومی را بگنجانید.

. تست زنی در برنامه کنکور تجربی فراموش نشود

تست زدن یکی از اصلی ترین بخش های مطالعه برای کنکور تجربی است. از این رو هرگز در برنامه ریزی کنکور تجربی از آن غافل نشوید.

به طور مثال، می توانید در هر روز نیم ساعت یا بیشتر را به تست زنی اختصاص دهید و حتی در روزهای مانده به کنکور این ساعت را بیشتر هم بکنید.

اهمیت دریافت مشاوره تلفنی کنکور تجربی برای برنامه ریزی چیست؟

در حال حاضر و با توجه به کم تر شدن رفت و آمدهای مردم به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا از دریافت مشاوره حضوری کمتر استقبال می شود.

از این رو دریافت مشاوره تلفنی کنکور تجربی جهت اخذ برنامه ریزی رایگان کنکور و یا با پرداخت هزینه اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

زیرا در این صورت سلامت داوطلب و مشاور هر دو حفظ می شود و از طرفی صرفه جویی در زمان و هزینه ها را نیز برای وی به همراه دارد.

جهت اطلاع از نحوه برنامه ریزی رتبه های برتر تجربی در سال های گذشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

انتهای پیام/
وسواس فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر