کد خبر: 967825 A

طلا و جواهر از دیرباز به عنوان ابزاری برای نشان دادن شکوه و زرق و برق مورد استفاده قرار می‌گرفتند و این استفاده از آنها امروزه کمی تغییر کرده است و موارد استفاده‌ی دیگری نیز از طلا و جواهر وجود دارد. پادشاهان و فراعنه مصر در زمان‌های بسیار دور از جواهر استفاده می‌کردند و با استفاده از آنها می‌خواستند میزان شکوه خود را به دیگران نشان دهند. در واقع این فلز گرانبها در آن زمان ابزاری برای جدا کردن افراد ثروتمند و سلطنتی از افراد عادی بود.

اما امروزه طلا و جواهر دیگر اکسسوری خاص برای افراد خاص نیست و هر فرد با هر میزان بودجه می‌تواند تکه‌ای طلا و جواهر بخرد و از استفاده از آن لذت ببرد. این فلز گرانبها را دیگر نمی‌توان متعلق به قشر خاصی از جامعه دانست و باید گفت که راه‌هایی وجود دارد که افراد بیشتری، بتوانند طلا و جواهر را خریداری کنند و حتی برای آینده سرمایه گذاری کنند.

یکی از این راه‌ها خرید پایه جواهر از دیورس است. دیورس امکانی برای جواهر دوستان فراهم کرده که جواهر را با قیمت پایین‌تری نسبت به جواهر ساخته شده بخرند و حتی بتوانند آن را مطابق سلیقه خود تزیین کنید.

پایه جواهر چیست؟

در مقاله پایه جواهر چیست سایت دیورس، درباره پایه جواهر توضیح دادیم و گفتیم که قبل از اینکه درباره خود پایه جواهر بدانیم باید درباره تفاوت طلا و جواهر اطلاعات داشته باشیم.

 به طور خلاصه تفاوت اصلی طلا و جواهر سنگی است که در جواهر روی کار سوار می‌شود و در طلا وجود ندارد. بنابراین در ساخت جواهر نوع سنگ قیمتی که در کار استفاده می‌شود، کیفیت و اصالت کار را نمایان می‌کند. معمولا برای جواهرات از دو نوع سنگ استفاده می‌شود که یا برلیان هستند و یا سنگ اتم. تفاوت این دو نوع مرغوبیت و اصل بودن آنها است؛ به این معنا که برلیان سنگ اصل است و میزان شفافیت و کیفیتی که دارد از اتم بسیار بالاتر است.

پایه جواهر در واقع همان جواهر ساخته شده به صورت خام و  بدون نگین و سنگ است. طلا و جواهر زمانی که ساخته می‌شوند، یک قالب دارند که روی ساخته شده آن قالب انواع مختلف سنگ قیمتی و همچنین نگین قرار می‌گیرد. آنچه گفته شد تعریف کلی بود از پایه جواهر و با توجه به این تعریف می‌توان گفت که پایه جواهر انتخابی عالی برای آنهایی است که دوست دارند جواهر را با سلیقه خودشان تزیین کنند و مدلی را داشته باشند که کاملا بیان کننده سبک و استایل آنها است.

دیورس

گالری طلا و جواهر دیورس نزدیک به نیم قرن است که در صنف طلا و جواهر فروشان مشغول به کار است و در زمینه طراحی، ساخت و فروش طلا و جواهر فعالیت داشته است. گالری دیورس اصل خود را بر رضایت مشتری قرار داده است و همیشه سعی کرده است تا بهترین طلا و جواهر را با بهترین کیفیت در اختیار مشتری قرار دهد.

دیورس با بهره گیری از بهترین تجهیزات و همچنین کمک گرفتن از بهترین اساتید این حوزه، طلا و جواهر را می‌سازد و اصالت را به خریداران خود هدیه می‌دهد. پایه جواهر یکی از خدمات دیورس است که کار شما را برای خرید مقرون به صرفه جواهر و همچنین مطابق سلیقه و استایل خود، راحت کرده است.

خرید پایه جواهر از دیورس به راحتی چند کلیک است و دیورس با محصولات متنوع در پایه جواهر از جمله انگشتر پایه جواهر، دستبند پایه جواهر، حلقه ست پایه جواهر، آویز پایه جواهر و ... انتخاب‌های گسترده‌ای پیش روی شما قرار داده است تا بتوانید مدل دلخواه را پیدا کنید.

با مراجعه به وب‌سایت دیورس می‌توانید تمام این محصولات را مشاهده کنید، مشخصات آنها از عیار، وزن طلا، نوع سنگ، قیمت و موارد دیگر را ببینید و در نهایت از تصمیم خود مبنی بر انتخاب خرید آنلاین پایه جواهر بسیار خشنود شوید.

خرید پایه جواهر از سایت دیورس

09

وب‌سایت دیورس خیال شما را بابت خرید آسان جواهر راحت کرده است. روش سنتی خرید طلا و جواهر نسبت به خرید آنلاین سختی‌هایی دارد که با دانستن آنها و مقایسه آنها با مزایای خرید آنلاین، می‌توانید تصمیم بگیرید که خرید بعدی خود را به صورت آنلاین انجام دهید. خرید آنلاین پایه جواهر از دیورس، علاوه بر آن مزیت بزرگی که خرید خود پایه جواهر دارد و آن هم تزیین جواهر طبق سلیقه شخصی است، مزایای بسیار دیگری نیز دارد که همه آنها وسوسه کننده هستند.

در خرید آنلاین پایه جواهر شما می‌توانید با خیال راحت و بدون دغدغه تمام مدل‌ها را مشاهده کنید، سنگ‌ها و نگین‌ها را روی هر مدل تصور کنید و بعد اقدام به خرید کنید. در این حالت به هیچ عنوان عجله خرید حضوری وجود ندارد  و به همین دلیل می‌توانید با صبر تمام مدل‌ها را مشاهده کنید.

مزیت دیگر خرید آنلاین پایه جواهر این است، که خرید آن ارزان‌تر از خرید حضوری می‌شود. وب‌سایت دیورس مالیات بر ارزش افزوده را در خریدهای آنلاین خود را برداشته است و با مراجعه به صفحه یکی از محصولات می‌توانید تفاوت قیمت پایه جواهر در خرید آنلاین و حضوری را مشاهده کنید. همچنین در مورد قیمت می‌توانیم بگوییم که، تفاوت قیمت در جواهر ساخته شده و پایه جواهر نیز وجود دارد. در خرید پایه جواهر می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید، سنگ و نگین را انتخاب کنید و به هیچ عنوان مجبور به خرید جواهری با نگین بسیار گران نیستید.

با تمام تعاریفی که از خرید پایه جواهر از دیورس داشتیم، می‌خواهیم بدانید که دیورس علاوه بر پایه جواهر بهترین مجموعه از طلا و جواهر را نیز در وب‌سایت خود دارد. برای خرید آنلاین طلا و جواهر با قیمت مناسب میتوانید به سایت دیورس مراجعه کنید و از خرید خود که به آسانی چند کلیک است، لذت ببرید.

 

دیورس خرید پایه جواهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر