کد خبر: 967803 A

در این مقاله قصد داریم به بررسی علت نمایش ارور FF در یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی و روش های رفع این کد خطا بپردازیم.

ارور Er FF در یخچال LG و نحوه رفع این کد خطا

کد ارور Er FF یخچال ال جی چه معنی­ای می­دهد؟ این که یخچال شما کد ارور Er FF را نشان می­دهد، این یعنی مشکلی در رابطه با فن فریز وجود دارد. تجمع برفک در فریز می­تواند باعث شود که این کد خطا در یخچال ال جی شما نمایش داده شود. اساساً فن فریزر یخ می­زند و نمی­تواند به درستی کار کند. در ادامه این مقاله که توسط تعمیرگاه شیراز پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز تهیه شده است، ما دلایلی را ذکر می­کنیم که چرا یخچال ال جی کد ارور Er FF را نشان می­دهد.

هنگامی که کد ارور Er FF نمایش داده می­شود، برای اقدام اول این کار را انجام دهید:

یخچال را از برق بکشید و به مدت 20 دقیقه صبر کنید – سپس دوباره به برق بزنید – چندین دفعه کد پاک شده یا ریست می­شود. اگر این مورد اتفاق نیفتاد در ادامه این مفهوم را بخوانید...

اکثر اوقات این فن فریزر است که باعث کد ارور Er FF می­شود. این کد نشان­دهنده معیوب­بودن موتور فن فریز است. اگر یخ مانع از چرخش فن بشود، این کد به شما نشان داده می­شود.

برای یخچال­هایی با درب فرانسوی ال جی، واشرهای اطراف درب را از نظر آسیب­دیدگی چک کنید یا احتمال خارج­شدگی واشر از درب یخچال را بررسی کنید.

اگر متوجه شدید که برفک روی دیوارهای قسمت فریزر جمع شده است، می­توانید یخچال یا درهای یخچال را تراز کنید زیرا ممکن است چیزی از مرکز خارج شده باشد یا کاملاً تراز نباشد.

معمول­ترین دلایلی که یک یخچال ال جی کد ارور Er FF را نمایش می­دهد، به صورت زیر است:

  • فن فریزر خراب است یا از برفک آنرا پوشانده است – برفک را بردارید یا فن را عوض کنید.
  • واشرهای در خراب شده یا از جدا در آمده و نیاز به عوض کردن دارد.
  • درها هم راستا نیستند یا یخچال تراز نیست و باعث یک مشکل می­شود – یخچال را تراز کرده و درها را هم راستا کنید.

توجه: در اینجا راهنمایی شده چگونه به طور مناسب یخچال ال جی را تراز کنیم و درها را هم راستا کنیم.

در این  سایت صفحات راهنما و اسنادی از ال جی برای یافتن کتابچه راهنمای دقیق یخچال ال جی در فرمت PDF موجود است. به سادگی شماره مدل خود را تایپ کرده و جواب­های بیشتر را در مورد انواع ارورها از جمله در مورد کد ارور Er FF بیابید.

هنگامی که به این موضوع پی ببرید، می­توانید در این سایت مواردی مثل فن فریزر یخچال ال جی و واشرهای درب را برای خرید پیدا کنید...

در آخر اینکه اگر ساکن شهر شیراز هستیپد، جهت تعمیرات یخچال در شیراز می توانید به تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان مراجعه نمایید. برای ارتباط با این مرکز تعمیراتی کافی است نام تعمیرگاه شیراز پشتیبان را در گوگل جستجو نمایید و سپس روی لینک وب سایت این مرکز به آدرس www.shirazposhtiban.com کلیک نمایید..

برق چک گوگل یخچال shy
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر