کد خبر: 967371 A

اینترنت روند زندگی امروزی را به کلی متحول کرده است. در هر حوزه ای شاهد تغییرات شگفت انگیز استفاده از این ابزار خواهید بود. ثبت برند نیز از این قاعده مستثنی نسیت.

تا به حال به این فکر کرده بودید که اینترنت چه تاثیری در زمان انجام کارها می تواند داشته باشد؟

به این فکر کرده بودید که زمانی اینترنت به حیاتی ترین مسئله زندگی شما تبدیل بشود؟

هرچه به سمت جلو پیش می رویم، از دنیای قدیمی و سنتی دورتر می شویم. این قضیه در همه زمینه های زندگی بسط و گسترش دارد؛ چراکه مردم امروز، زمان و سهولت انجام کار برایشان بسیار اهمیت دارد.

مردم در حال حاضر همه کارها از قبیل گرفتن تاکسی، سفارش غذا، رزرو هتل، پرداخت قبض های بانکی وغیره را از طریق اینترنت انجام می دهند. پس این سوال مطرح می شود که چرا باید در روزگار اینترنت ثبت برند را حضوری انجام دهیم؟!

آنچه ثبت برند را به دنیای اینترنت کشاند

کسب و کارهای امروزی هم به نوعی با جامعه اینترنتی تلفیق پیدا کرده و از طرف مردم با استقبال زیادی مواجه شده است.در گذشته برای ثبت لوگو باید به صورت حضوری به اداره مالکیت صنعتی می رفتید و همه مدارک را به صورت دستی و سنتی تحویل می دادید.

آن سازمان یا اداره نیز علاوه بر اینکه شما را در روال کاغذبازی های سنتی گرفتار می کرد، در پیچ و خم اتاق ها و ادارات مانند توپ فوتبال از این امضا به آن امضا پاس می داد. زمانی را نیز برای مراجعه بعدی برای شما در نظر می گرفت.

این پروسه علاوه بر فوت زمان برای مراجعه کننده، بی نهایت کلافه کننده بود. حال ثبت برند از طریق اینترنت در سایت ثبت فردا این بستر را در ابتدای امر برای هر فعال اقتصادی فراهم می کند که بدون فوت وقت و در اندک زمان ممکن بتواند برای نیل به مقصود حرکت کند.

در ابتدای هر کسب و کاری ثبت برند از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بسیاری ترجیح می دهند به خاطر امتیازات و مزایایی که دربر دارد، این کار را از طریق اینترنت انجام دهند.

از آنجایی که معرفی کالا یا محصول بدون حضور مشتری و در فضای مجازی انجام می شود، هر شرکت یا سازمانی که می خواهد فعالیت خود را آغاز کند، باید نخست علامت تجاری برای کسب و کار خود تعریف کند.

photo_۲۰۲۰-۰۹-۱۳_۱۲-۴۷-۵۲

ثبت برند بدون درد و خونریزی!

این روزها بیشتر وقت ما در دنیای اینترنت و فضای مجازی می گذرد. وقتی مشتریان مشتاقانه در پی محصول برند خاصی هستند، شبکه های اجتماعی را زیر و رو می کنند. درنهایت با صرفه جویی در وقت و هزینه به صورت آنلاین آن را خریداری می کنند.

هیچ محدودیت زمانی برای این کار وجود ندارد. یک اداره یا سازمان نمی تواند به صورت 24 ساعته پاسخ گوی ارباب رجوع باشد؛ اما فضای مجازی و دنیای اینترنت این امکان را فراهم می کند.

اولین چیزی که شما برای خرید یک محصول سراغ آن می روید، نام برند است؛ پس ثبت نشان تجاری یا علامت تجاری برای هر فعال اقتصادی در گام اول از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

هر شرکتی بعد از ثبت علامت تجاری به راحتی و با خیالی آسوده به تبلیغ کالا، محصولات یا خدمات خود می پردازد. سایت ثبت فردا در این راستا در کمترین زمان ممکن برای فعالان اقتصادی بستری را برای ثبت نشان تجاری کالا یا خدمات فراهم کرده است.

ضرورت ثبت لوگو یا علامت تجاری از طریق اینترنت

این پرسش مطرح می شود که ثبت نشان تجاری یا همان ثبت برند چرا در دنیای ماشینی امروز که زمان به درّ گرانبهایی تبدیل شده، از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. در ادامه با برخی از مزایای این کار آشنا می شوید:

مزایای ثبت برند

  1. بدون محدودیت زمانی و مکانی؛
  2. صرفه جویی در هزینه؛
  3. کاهش بار ترافیکی؛
  4. سهولت انجام کار و راحتی مشتری.

به فعالیت خود هویت ببخشید

هر فعال اقتصادی باید آگاه باشد لوگو یا نشان تجاری که در جامعه کسب و کار در فضای مجازی به مردم معرفی می شود، دارای ماهیت و شناسنامه است.

به این نکته توجه داشته باشید که ثبت برند یعنی ثبت هویت در بازار کسب و کار.

وقتی شما نشان تجاری کالا یا محصول خود را ثبت می کنید، یعنی به نوعی صاحب و مالک آن لوگوی تجاری می شوید.

هر موسسه یا کسب و کاری برای اینکه نشان تجاری خود را از تقلید و تقلب مصون بدارد، باید در راستای ثبت برند و لوگوی تجاری اقدام کند.

قبل از ثبت برند برای جلوگیری از عدم تشابه با برندهای دیگر و تکراری نبودن آن باید برای استعلام برند خود اقدام کنید.

سایت ثبت فردا با داشتن کارشناسان زبده به کالا و خدمات شما روح می بخشد و این امکان را برای شما فراهم می کند که در بستری راحت و با خیالی آسوده بتوانید برای ثبت لوگوی تجاری خود اقدام کنید.

سخن آخر

هر فعالیتی اعم از خرید و فروش در فضای مجازی برای کاربران از هر لحاظ مزایای بسیاری دارد.

ثبت برند از طریق اینترنت نیز به خاطر صرفه جویی در وقت و هزینه و بسیاری مزایای دیگر از جمله دور بودن از ترافیک وغیره از طرف فعالان اقتصادی و کاربران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

نگران نباشید. سایت ثبت فردا با رعایت تمام استانداردهای لازم از صفر تا صد همراه شماست. با فراغ خاطر برای ثبت برند تجاری کالا یا خدمات خود اقدام کنید و در بستری آسوده به فعالیت و کار تجاری خود بپردازید.

ثبت برند ثبت فردا ثبت برند از طریق اینترنت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر