کد خبر: 965153 A

لیزر روشی پزشکی است و باید به یک مرکز لیزر معتبر مراجعه کنید. کلینیک زیبایی گلدن رویال یک مرکز لیزر در تهران است که با سابقه‌ای درخشان مطمئن‌ترین گزینه برای شماست.

یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی که در چند سال اخیر باب شده است لیزر موهای زائد است. شاید یکی از دلایل این گرایش مناسب بودن قیمت لیزر موهای زائد و نیز نتایج طولانی مدت آن است. اما لیزر موهای زائد به همین سادگی‌ها هم نیست و اصول و نکاتی دارد که باید قبل و بعد و حین انجام آن توجه کرد.

به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا مقاله‌ای را جهت آشنایی بیشتر افراد با لیزر موهای زائد بنویسیم تا بتواند کمکی به این عزیزان کرده باشد.

قبل از لیزر موهای زائد بدن خود را بشناسید

بارها پیش آمده که مراجعین مختلف به مراکز لیزر نتایج مختلفی هم گرفته‌اند. اول از همه باید بدن خود و نوع موهای زائد خود را بشناسید و سپس به  مرکز لیزر مو مراجعه کنید.

اکثر مراکز لیزر پزشک متخصصی دارند که قبل از شروع روند درمان لیزر به شما مشاوره خواهند داد و با توجه به جنس پوست، نوع مو از دستگاه‌های  لیزر مختلفی استفاده خواهند کرد.

در جلسه مشاوره قبل از شروع لیزر پزشکان سوابق پزشکی شمارا کاملا تشریح می‌کنند، زیرا در صورت وجود بیماری‌های هورمونی یا هرگونه حساسیت، لیزر می‌تواند نتیجه‌ی معکوسی را بدهد. یادتان باشد حتی اگر پزشک از شما حساسیت‌های دارویی‌تان را نپرسید، برای او کاملا بیماری‌های خاص خود را تشریح کنید تا روند مشاوره و تشخیص پزشک راحت‌تر انجام شود.

گرفتن مشاوره قبل از انجام لیزر موهای اضافی

یادتان باشد کورکورانه کاری را انجام ندهید. از پزشک مشاور بخواهید تا به صورت کامل از مزایا و معایب لیزر موهای‌ زائد بدن برای شما بگوید. اگر حتی یک درصد هم احساس شک و دلهره در دلتان پیدا کردید به هیچ عنوان به سراغ لیزر نروید. شما باید قبل از هر کاری احساس رضایت داشته باشید. این مهم‌ترین اصل در شروع هرکاری است.

یادتان باشد لیزر معجزه نمی‌کند و همه‌ی موهای زائد را از بین نمی‌برد اما روند رشد آن را کاهش می‌دهد. پس باید کاملا واقع بینانه و منطقی با این موضوع روبه ررو شوید.

اپراتور لیزر، جادوگر نیست تا برایتان طلسم عدم رشد موهای زائد را بخواند تا برای همیشه از شر آن خلاص شوید! اولا که باید جلسات را به طور کامل طی کنید، ثانیا باید تمام اصولی که پزشک به شما می‌گوید را عملی کنید.

چرا باید لیزر موهای زائد را انجام دهیم؟

بایدی وجود ندارد! اگر شیوه اپیلاسیون و دیگر روش‌های مو زدایی شما را راضی نمی‌کند ، لیزر موهای اضافی گزینه ای مناسب و قابل تامل است. لیزر مو یکی از روشهای آرایشی است که معمولاً در ایران بسیار پرطرفدار است و به صورت مکرر انجام می شود.

در این روش نور بسیار قوی به فولیکول‌های مو می‌تابد و آن‌ها را می‌سوزاند. رنگدانه موجود در فولیکول ها نور را جذب می کند که موها را از بین می‌برد.

فواید لیزر موهای زائد

همانطور که می‌دانید لیزر موهای زائد آقایان و خانمها برای از بین بردن موهای ناخواسته مفید است.

دلایل زیر را می توان برتری روش لیزر برای از بین بردن موهای زائد دانست:

  1. لیزر مو یک روش بی خطر است

لیزرها موهای تیره و درشت را مورد هدف قرار می‌دهند و در عین حال به پوست شما آسیب نمی‌رساند. در این مرکز شما با خیال راحت و بدون ترس از سوختگی پوست می‌توانید موهای زائد خود را لیزر کنید که به این دقت و درستی در کار می‌گویند.

  1. سرعت بالا

هر نبض لیزر کسری از ثانیه طول می‌کشد و می‌تواند همزمان بسیاری از موها را از بین ببرد. هر شات لیزر می‌تواند ناحیه‌ای تقریباً به اندازه یک ربع در هر ثانیه را تحت پوشش خود قرار دهد.

نواحی کوچک مانند لب بالا در کمتر از یک دقیقه قابل درمان هستند ، همچنین  مناطق بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است یک ساعت طول بکشد.  البته این سرعت باید در کنار دقت قرار گیرد تا ارزشمند شود.

  1. طول درمان کوتاه مدت

معمولا بعد از جلسه 5 ام مو‌ها به صورت عمده ریزش پیدا کنند و نتیجه‌ی مطلوبی از لیزر موهای زائد خود می گیرید ، با اینحال باید تعداد جلساتی که پزشکتان برای شما تعیین کرده است را بطور کامل بگذرانید.

بین جلسات لیزر چه کاری انجام ندهیم؟

از بین بردن موهای زائد با لیزر فراتر از "کندن" موهای زائد بدن است. درواقع این یک روش پزشکی است که برای انجام آن نیاز به آموزش دارد و خطرات احتمالی را هم به همراه دارد. پس همانطور که گفتیم  قبل از انجام لیزر موهای زائد ، باید با پزشک یا تکنسین  به طور کامل مشورت کنید. برای مشورت می‌توانید از یک مشاورپوست و زیبایی کمک بگیرید.

اما برویم سر نکته اصلی، اگر قصد انجام لیزر برای از بین بردن موهای زائد را دارید ، باید شش هفته قبل از شروع لیزر ، از موم و یا سایر لوازم اصلاحی که مو را از ریشه برمی‌دارد استفاده نکنید. زیرا لیزر ریشه موها را که بطور موقت با اپیلاسیون یا یا سایر روش‌ها از بین می‌رود را مورد هدف قرار نمی‌دهد.

همچنین باید شش هفته قبل و بعد از لیزر، از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب موهای زائد را با لیزر کاهش می دهد و باعث ایجاد عوارض پس از درمان می شود.

برای لیزر موهای زائد کجا برویم؟

برای آرایشگاه ساده هم کلی تحقیقات انجام می‌دهید و به بهترین ارایشگاه خواهید رفت. لیزر هم روشی پزشکی است و باید به یک مرکز لیزر معتبرمراجعه کنید. کلینیک زیبایی گلدن رویال یک مرکز لیزر در تهران است که  با سابقه‌ای درخشان مطمئن‌ترین گزینه برای شماست.

پزشکان متخصص، دستگاه‌های مناسب با نوع پوست هر فرد ، استفاده از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی (دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون ساخت شرکت زایس آلمان) در این مرکز نتایج لیزر مو را برای شما تضمین می کنند. در کنار این‌ها بهداشت نیز خیلی اهمیت دارد. محیط استرلیزه شده و رعایت بهداشت و پروتکل‌های فردی علل خصوص در زمان وجود کرونا یکی از بزرگترین دغدغه‌های این مرکز زیبایی است.

لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد آقایان کلینیک زیبایی گلدن رویال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر