کد خبر: 963738 A

تلنت کوچ، پیشرفته­ ترین سایت استخدام و کارآموزی، خبر از برگزاری نمایشگاه کارآنلاین داده است که این نمایشگاه با توجه به شرایط کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌شود و هدف آن رفع مشکلات بازار کار است.

تلنت کوچ، پیشرفته­ ترین سایت استخدام و کارآموزی، خبر از برگزاری نمایشگاه کارآنلاین داده است که این نمایشگاه با توجه به شرایط کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌شود و هدف آن رفع مشکلات بازار کار است.

به گزارش ایلنا، تا به امروز بیش از 1000 کارجو در این نمایشگاه ثبت نام کردند که تعداد زیادی از این افراد را فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها تشکیل می‌دهند. تا کنون شرکت‌های معتبری در این نمایشگاه شرکت کرده‌اندو هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد فرصت اشتغال و کارآموزی برای دانشجویانی است که قصد ورود به بازار کار را دارند و هیچ سابقه‌ای کاری در رزومه آنها ثبت نشده است.

مشاهده فرصت های شغلی هفتمین نمایشگاه کار آنلاین

روند این نمایشگاه به این صورت است، که کارجویان به صورت آنلاین می‌توانند از غرفه‌های شرکت‌ها دیدن کنند و از فرصت‌های شغلی آنها باخبر شوند و در نهایت، در صورت علاقه ­مندی می­توانند درخواست کار خود را ارسال نمایند. در پایان، پس از بررسی درخواست‌ها توسط کارفرمایان و شرکت‌ها، در تاریخ 22 الی 27شهریور ماه، کارفرما و کارجو به صورت آنلاین مصاحبه خواهند داشت و نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

2222222222222222222222

 

به این ترتیب بعد از برگزاری این نمایشگاه به صورت آنلاین، کارجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها علاوه بر حفظ پروتکل‌های بهداشتی و سلامت خود، می‌توانند در هزینه رفت و آمدها صرفه جویی کنند و همچنین مقدمات ورود خود به بازار کار را مهیا کنند و به بازار کار راه پیدا کنند.

گزارشی از دوره های قبل نمایشگاه کار

در دوره پیشین این نمایشگاه که در خرداد ماه برگزار شد، شاهد حضور 18 شرکت داخلی و خارجی و همچنین بیش از 7000 کارجو بودیم که با حضور در این نمایشگاه راه خود را برای جذب نیرو و وارد شدن به بازار کار را هموار کردند.

در دوره قبل 41.7 درصد کارجویان دختر و 58.3 درصد آن‌ها پسر بودند و در میان این افراد بیشترین گروه سنی را 25 تا 30 ساله‌ها، و پس از آن، 22 تا 25 ساله‌ها تشکیل می‌دادند.

شرکت در نمایشگاه کار تلنت کوچ

برای شرکت در نمایشگاه کار آنلاین، علاقه­ مندان می­توانند به سایت تلنت کوچ به نشانی https://talentcoach.ir/fair/7 مراجعه نمایند.

درباره تلنت کوچ

تلنت کوچ محصولی از شرکت ایران تلنت، بزرگترین و اولین مرجع کاریابی در ایران است که به صورت پیشرفته فرصت­های شغلی را در اختیار تازه فارغ التحصیلان و کارجویان قرار می­دهد تا جذب بازار کار شوند. برای معرفی دیگر خدمات وب‌سایت تلنت کوچ می‌توانیم به فرصت‌های کارآموزی، نمایشگاه آنلاین کار، مشاوره شغلی (کوچینگ)، برگزاری رویدادهای آنلاین وجلسات گپ و گفت با مدیران اشاره کنیم.

استخدام نمایشگاه کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر