کد خبر: 963115 A

اصولا بیشتر مراکز اداری، سازمان‌ها و مشاغل بزرگ در کلان شهرها متمرکز شده‌اند و افراد برای انجام بسیاری از امور باید به این شهرها سفر کنند. پایتخت زیبای ایران یکی از این کلان شهرهاست. معمولا گذر بسیاری از افراد از شهرهای گوناگون برای مقاصد مختلف به تهران می‌افتد.

تهران به دلیل دارا بودن بهترین مراکز درمانی، آموزشی و اداری پذیرای بسیاری از هموطنانمان است. از طرف دیگر بسیاری از افراد برای تفریح و خرید به تهران می‌آیند. بسیای از این سفرها طولانی و همراه با خانواده است و بعضی دیگر کوتاه و برای انجام کار. در هر صورت یافتن محلی برای اسکان یکی از مواردی است که باید پیش از ورود به شهر برای آن فکری کرد. تصور بسیاری از این افراد از تهران، شهری گران و پرهزینه است که امکان یافتن محل اقامتی با قیمت مناسب در آن وجود ندارد. اما با وجود اسنپ روم دغدغه‌ی یافتن هتل ارزان در تهران دیگر معنایی ندارد.

آرامش همراهان بیمار

به دلیل متمرکز بودن مراکز درمانی پیشرفته و حضور بهترین پزشکان و دستگاه‌های پیشرفته‌ی پزشکی در تهران، بسیاری از بیماران مجبورند برای ادامه‌ی روند درمان خود، به تهران بیایند. در این میان، همراهان این افراد در صورتی که آشنایی در تهران نداشته باشند برای اقامت به مشکل برمی‌خورند. با اینکه بسیاری از بیمارستان‌ها مکانی برای اسکان همراهان فراهم کرده‌اند، اما گاهی به دلایل گوناگون امکان اقامت در این مکان‌ها وجود ندارد. در اینجا لزوم یافتن هتل تهران با قیمت مناسب بیشتر خود را نشان می‌دهد. یک مزیت بزرگ این شهر این است که به دلیل وسعت زیاد، پراکندگی مراکز اقامتی با قیمت‌های گوناگون در قسمت‌های مختلف شهر وجود دارد. در این صورت همراهان با پرداخت هزینه‌ای نه چندان زیاد، می‌توانند با آرامش به دنبال پیگیری روند درمان بیمار خود باشند. به جز بحث بیماری، بسیاری از پرونده‌های اداری و قضایی نیز فقط در تهران امکان پیگیری و رفع و رجوع دارند. افراد برای انجام کارشان گاهی مجبور به اقامتی کوتاه مدت در این شهر هستند که فکر هزینه‌های این اقامت، خود دردسر و دل مشغولی جدیدی برای آن‌هاست.

23

بازارگردی در تهران

بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ در حوزه‌های گوناگون، نمایشگاه‌ها و مراکز فروششان در تهران است. از طرف دیگر بازار بزرگ تهران با تنوع بسیار زیادش، افراد را از شهرهای مختلف برای بازدید و خرید وسوسه می‌کند. بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند که برای خرید جهیزیه‌ی دخترانشان و یا خرید وسایل منزل خود به تهران بیایند تا با بازدید از بازارهای بزرگ مبل و لوازم خانگی و همچنین بازار بزرگ تهران، با خیالی آسوده هر آنچه را که می‌خواهند خریداری کنند. البته که این داستان کار یک روز نیست و ممکن است که نیاز به اقامتی چند روزه در تهران باشد. در این صورت هم پیدا کردن مکان اقامت و رزرو هتل در تهران یک اتفاق بسیار خوشایند برای مسافران خواهد بود. به خصوص که این هتل با قیمت مناسب و با کمترین بودجه هم باشد.

تهران شهر هزار رنگ و نقش

تهران یکی از مقاصد گردشگری مسافران از سرتاسر ایران نیز می‌باشد. وجود مکان‌های تاریخی در بافت قدیمی  که در منطقه‌های مرکز به سمت جنوب این شهر قرار گرفته، در کنار سازه‌های معماری مدرن جدیدی همچون برج میلاد و پل طبیعت و دریاچه‌ی خلیج فارس بسیاری از افراد را ترغیب به سفر و تماشای این زیبایی‌ها کرده است. تهران پر است از موزه‌ها، کاخ‌ها، خیابان‌های زیبا، کافه‌های قدیمی و مدرن و بسیاری جذابیت‌های دیگر که می‌تواند برای هر کسی جالب توجه باشد. اما به دلیل بالا بودن هزینه‌ها و گرانی خدمات در شهرهای بزرگ، بسیاری تصور یافتن هتل ارزان در تهران را ندارند. و البته باید هم به آن‌ها حق داد. تصویری که همواره از تهران در فیلم‌ها و سریال‌های گوناگون نشان داده شده، تصویری رویایی و لاکچری است که ممکن است به تصور بالا بودن هزینه‌ها، فکر سفر را از ذهن افراد به این شهر به در کند.

کلید حل این دغدغه‌ها اینجاست

واقعیت این است که پیدا کردن هتل ارزان در تهران شاید پیش از این یک روند مشکل و پردردسر بود. اما امروزه با وجود سامانه‌ی اسنپ روم این مشکل کاملا حل شده است. اسنپ روم تمام این دغدغه‌ها و مشکلات مردم را می‌شناسد. به همین دلیل با یک تیم حرفه‌ای در تلاش برای فراهم کردن بهترین‌ها برای مسافرانی است که به هر دلیلی به تهران آمده و به دنبال پیدا کردن یک هتل ارزان هستند. تیم اسنپ روم لیستی از هتل‌های تهران در بازه‌های قیمتی گوناگون را در اختیار مسافران قرار داده و متعهد می‌شود که تمامی این هتل‌ها دارای استانداردهای لازم برای آرامش ساکنان هستند. کافی است چرخی در سامانه‌ی اسنپ روم بزنید و اطلاعات هتل‌ها را بررسی کنید. متوجه می‌شوید که  سطح ارائه‌ی خدمات و امکانات رفاهی و بهداشتی در تمامی هتل‌های موجود در این سامانه، بسیار بالاست. در اسنپ روم شما همچنین امکان رزرو هتل ارزان در تهران را از شهر خود دارید و به محض رسیدن به پایتخت، می‌توانید به راحتی هتل مورد نظر خود را یافته و در آن اقامت کنید. به مدد اسنپ روم مسافران می‌توانند یک برنامه‌ریزی بسیار خوب برای سفری کم هزینه و متنوع در تهران داشته باشند.

ایران پایتخت خلیج فارس ذهن معماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر