کد خبر: 954594 A

مطمئنا خبری که چند ماه پیش در خصوص اختلال در فعالیت برندهای ال جی و سامسونگ در ایران پخش شد را شنیده اید. اکنون بسیاری از افراد از بابت خدمات پس از فروش این برندها بخصوص خدمات نمایندگی تلویزیون سامسونگ و ال جی ابراز نگرانی می کنند. در این راستا با معرفی کاراباما در این مطلب، قصد داریم شما را از این نگرانی ها خلاص کنیم.

مطمئنا خبری که چند ماه پیش در خصوص اختلال در فعالیت برندهای ال جی و سامسونگ در ایران پخش شد را شنیده اید. اکنون بسیاری از افراد از بابت خدمات پس از فروش این برندها بخصوص خدمات نمایندگی تلویزیون سامسونگ و ال جی ابراز نگرانی می کنند. در این راستا با معرفی کاراباما در این مطلب، قصد داریم شما را از این نگرانی ها خلاص کنیم.

چندی پیش و در پی تحریم های اقصادی وضع شده برعلیه کشور، دو برند کره ای ال جی و سامسونگ تصمیم به توقف واردات قطعات و لوازم خانگی خود به ایران را گرفتند. واکنش قابل پیش بینی این اتفاق از سوی صاحبان لوازم خانگی این برندها و به خصوص دارندگان گوشی همراه و تلویزیون های ال جی و سامسونگ، نگرانی از بابت دریافت خدمات پس از فروش ال جی و سامسونگ بود.

البته فعالیت این نمایندگی ها به طور کامل متوقف نشده و همچنان خدمات پس از فروش سامسونگ و ال جی برای افرادی که هنوز گارانتی محصولات آنها به اتمام نرسیده ارائه می شود. اما تغییرات بسیاری که در این خصوص به وجود آمده و نیز تغییر تمرکز شرکتهایی چون سام سرویس و گلدیران که قبلا نمایندگی تلویزیون سامسونگ و ال جی را در ایران در اختیار داشتند، به سوی تولید محصولات داخلی با برند خودشان، سبب نگرانی افراد برای تعمیرات لوازم خانگی خود شده است.

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی کاراباما

کاراباما بعنوان مرکز تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون، پکیج و غیره، سالهاست که فعالیت حرفه ای خود در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی شامل نصب، سرویس و تعمیرات آنها را در استان تهران دنبال نموده است. در سالهای اخیر و با تکیه بر هزاران تعمیرکار متخصص و کاربلد با میانگین بیش از 11 سال تجربه و سابقه فعالیت در شرکتهای معتبر از جمله نمایندگی ال جی و سامسونگ را در رزومه خود دارند، کاراباما توانسته است خدمات خود را به 3 استان دیگر البرز، اصفهان و گیلان نیز گسترش دهد.

از جمله مزایای کاراباما می توان به ارائه خدمات پس از فروش انواع برندهای ایرانی و خارجی لوازم خانگی به صورت اختصاصی اشاره نمود. بدین ترتیب جهت ارائه تعمیرات تلویزیون ال جی شما از تعمیرکار متخصص ال جی که در نمایندگی تلویزیون ال جی سابقه دارد استفاده می شود و بدین ترتیب بالاترین کیفیت خدمات به شما ارائه می گردد.

علاوه بر این، کاراباما برای ارائه خدمات بهتر و سریعتر، با استفاده از پراکندگی متخصصین خود در سرتاسر نقاط تحت پوشش این مجموعه و نیز با ایجاد پلتفرمی هوشمند جهت تخصیص سفارشات، در سریعترین زمان ممکن امکان ارائه خدمات را در منزل و بدون دردسر جابجایی وسایل فراهم آورده است.

ف6عفق6

تعمیرات لوازم خانگی ال جی در کاراباما

بعد از ایجاد اختلال در فعالیت ال جی در ایران به دلیل تحریم ها و برای پاسخگویی به نیاز افراد به خدمات سرویس و تعمیرات ال جی و نیز برطرف نمودن نگرانی های یاد شده، کاراباما با عنایت و توجه ویژه به این موضوع، با استفاده از نیروی متخصص خود و همچنین افزایش تعداد تعمیرکاران متخصص ال جی در مناطق تحت پوشش خود، ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی را در زمانی بسیار کوتاهتر و با کیفیتی بالاتر فراهم نموده است.

از جمله مزایای خدمات لوازم خانگی ال جی در کاراباما، علاوه بر استفاده از متخصصین باتجربه برای انجام اختصاصی سفارشات، می توان به اعطای گارانتی معتبر 180 روز برای خدمات اشاره نمود. بدین ترتیب هرگونه دغدغه افراد از بابت کیفیت خدمات دریافتی تضمین می شود. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر و کم شدن توان مالی خانوارها، اولویت تعمیرکار متخصص ال جی کاراباما با تعمیر قطعات بوده و در شرایطی که امکان تعمیر نباشد، از قطعه ارجینال برای تعویض آن استفاده خواهد شد.

تعمیر تلویزیون ال جی نیز یکی از خدمات کاراباماست که به صورت اختصاصی ارائه شده و با توجه به مشکل تلویزیون ال جی شما در صورت عدم امکان تعمیر در محل، حمل و نقل دستگاه به کارگاه تخصصی تلویزیون کاراباما که مجهز به جدیدترین دستگاه های روز دنیا برای انجام تعمیرات بر روی برد، بک لایت و ... است، توسط متخصص تلویزیون ال جی کاراباما صورت می گیرد.

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کاراباما

یکی از نگرانی های صاحبان لوازم خانگی سامسونگ، بالاخص تلویزیون های سامسونگ، کمبود قطعات یدکی در ماه های بعدی پس از ایجاد اختلال در فعالیت نمایندگی تلویزیون سامسونگ و واردات قطعات کره ای می باشد. کاراباما با استفاده از تعمیرکار متخصص سامسونگ که به انواع مدل ها و انواع مختلف تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و پلاسمای سامسونگ تبحر دارد، خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ شما را با اولویت تعمیر قطعات در عوض تعویض آنان ارائه می نماید.

این خدمات با گارانتی 180 روزه کاراباما همراه بوده و خیال شما را از بابت دریافت بالاترین کیفیت سرویس از سوی متخصص سامسونگ حاذق راحت می نماید. متخصص تلویزیون سامسونگ مجموعه کاراباما با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاه های تعمیرات تلویزیون در کارگاه تخصصی کاراباما، هر گونه مشکل تلویزیون سامسونگ شما را اعم از قطعی صدا، پرش تصویر، سوختن بک لایت یا ایراد برد الکترونیکی و غیره برطرف می نماید. البته تمامی مراحل حمل و نقل دستگاه به کارگاه و بالعکس برعهده تکنسین کاراباما بوده و در صورتی که مشکل در منزل برطرف نشود این کار صورت می گیرد.   

 

 

 

 

 

 

نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون سامسونگ کاراباما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر