کد خبر: 945732 A

سریال جدید و جذاب آقازاده به ایستگاه 6 رسیده و در این هفته قسمت ششم از این سریال بسیار جنجالی و پرسروصدا پخش خواهد شد. شما می توانید همه قسمت‌های این سریال را با ترافیک و حجم مصرفی نیم بها از سایت کول دانلود دریافت نمایید.

ایلنا، سریال جدید و جذاب آقازاده به ایستگاه 6 رسیده و در این هفته قسمت ششم از این سریال بسیار جنجالی و پرسروصدا پخش خواهد شد. شما می توانید همه قسمت‌های این سریال را با ترافیک و حجم مصرفی نیم بها از سایت کول دانلود دریافت نمایید.

همچنین با مراجعه به این وبسایت به آرشیو انبوهی از فیلم ها و سریال های ایرانی روز و قدیمی دسترسی خواهید داشت. به جرات می توان گفت که کول دانلود از به روزترین و پیشگام ترین سایت ها در زمینه دانلود فیلم ایرانی و همچنین دانلود سریال ایرانی می باشد. افزون بر این، در بالای منوی سایت، گزینه  جستجو وجود دارد و از این طریق می توان به سایر آثار نیز دسترسی داشته باشید.

111111

سریال آقازاده برخلاف آثار اخیر نمایش خانگی که چند هفته ای طول می کشید تا مخاطب را درگیر خود کند، از همان هفته نخست و قسمت اول، مخاطبینش را به دست آورد و توانست جایگاه خود را در شبکه نمایش خانگی تثبیت کند. این هم تا حد بسیاری به دلیل نوع سوژه انتخابی و همچنین خط داستانی و محتوایی سریال بوده است که سازندگان بر روی مورد بسیار جنجالی دست کذارده بودند. موضوعی ملتهب و روز که همه اقشار جامعه در این برهه کنونی با آن درگیر هستند. یعنی فساد آقازاده ها در کشور و طلم ها و تبعیض هایی که به سایر مردم و به خصوص قشر فرودست می شود.

از نکات مهم دیگر آقازاده که می توان آن را از کلید های موفقیت آن دانست تیم سازنده آن یعنی همکاری حامد عنقا و بهرنگ توفیقی و البته کستینگ بازیگری آن دانست. حضور هنرمندان پرآوازه ای چون امیر آقایی, امین تارخ, مهدی سلطانی, لعیا زنگنه, کامبیز دیرباز, جمشید هاشم پور, سینا مهراد, سامیه لک, دیبا زاهدی, امین حیایی, ثریا قاسمی و نیکی کریمی به جذابیت این سریال دو چندان افزوده است.

222222

 

اکنون شما را دعوت به تماشای قسمت ششم سریال آقازاده از لینک زیر می کنیم.

همه قسمت های تا به امروز منتشر شده آقازاده از لینک زیر قابل دانلود هستند:

 

دریافت قانونی این سریال: دانلود سریال آقازاده

 

قورباغه / جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی

333333

همچنین سریال دیگری که بلافاصله پس از سریال آقازاده پخش می شود، سریال قورباغه می باشد. سریال بسیار پربازیگر و جذابی که ساخت آن به دلیل حساسیت تیم تولید دو سال است که به درازا کشیده شده است و اکنون به مرحله پخش رسیده است. با توجه به تیم بازیگران و همچنین عوامل تولید و موضوع حساس این اثر، به نظر می رسد که یکی از پرطرفدارترین سریال های چند سال اخیر را شاهد باشیم.

دانلود قانونی این اثر: دانلود سریال قورباغه

ترافیک نیکی کریمی امین حیایی نمایش خانگی لعیا زنگنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر