کد خبر: 945452 A

آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین و بزرگترین آموزشگاه‌های فنی حرفه ای در کشور است که همه ساله بیش از 2500 کارآموز حرفه‌ای را وارد بازارکار کرده و با مشاوره‌های بازاریابی و پشتیبانی نامحدود آنها را در راه کسب درآمد و موفقیت در مشاغل فنی یاری می رساند.

آموزشگاه برق گستران یکی از بهترین و بزرگترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در کشور است که همه ساله بیش از 2500 کارآموز حرفه ای را وارد بازارکار کرده و با مشاوره های بازاریابی و پشتیبانی نامحدود آنها را در راه کسب درآمد و موفقیت در مشاغل فنی یاری می رساند.

همانطور که می دانید امروزه مسئله اشتغال و بیکاری یکی از مهم ترین مسائل جامعه بوده و بسیاری از افراد با وجود کسب مدارک دانشگاهی جایگاه شغلی و درآمد مناسبی نداشته و تعداد بیشماری نیز بیکار هستند.

امروزه با توجه به نرخ استخدام پایین در شرکت های دولتی و خصوصی مشاغل فنی بازار کار بسیار عالی و پر رونقی داشته و می توان گفت از بهترین مشاغل در تمام دنیا هستند. لازمه ورود و موفقیت در این مشاغل کسب مهارت های تخصصی و لازم آن می باشد. که با شرکت در دوره های فنی می توان به این مهم دست یافت.

آموزشگاه برق گستران به عنوان مرجع آموزش برق و الکترونیک در کشور دوره های آموزشی فنی متعددی را برگزار کرده و کارآموزان بسیاری را روانه بازار کار می نماید. بنابراین در صورتی که قصد ورود به مشاغل فنی را دارید توصیه می کنیم در دوره های این آموزشگاه شرکت نمایید.

در ادامه به معرفی برخی از پرطرفدارترین و پولسازترین دوره های این آموزشگاه می پردازیم.

پرطرفدارترین دوره های آموزشی آموزشگاه برق گستران

آموزشگاه برق گستران دوره های آموزشی متعددی را در زمینه های برق و الکترونیک برگزار کرده و کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می نماید. برخی از پرطرفدارترین دوره های این آموزشگاه عبارتند از:

 • آموزش تعمیرات موبایل
 • آموزش تعمیرات لوازم خانگی
 • آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی
 • آموزش تعمیرات ایسیو خودرو
 • آموزش برق ساختمان
 • آموزش برق صنعتی
 • و غیره

3

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی دوره ای با بازار کار و درآمد عالی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی در آموزشگاه برق گستران است که با توجه به بازار کار پردرآمد تعمیرات لوازم خانگی کارآموزان بسیاری در این دوره ثبت نام کرده و خود را برای ورود موفق به شغل تعمیرات لوازم خانگی آماده می کنند.

در این دوره آموزشی کارآموزان با صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی آشنا می شوند و پس از اتمام دوره به راحتی می توانند انواع لوازم خانگی شامل انواع یخچال ساید، معمولی و فریز، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی، غذاساز، مخلوط کن، آبمیوه گیری و غیره را عیب یابی و تعمیر نمایند.

آموزشگاه برق گستران تمامی مطالب آموزشی دوره تعمیرات لوازم خانگی را متناسب با نیازهای بازار کار آموزش می دهد و برای این کار از اساتید مخصص و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی بهره گرفته است.

کلیه آموزش ها در این دوره در کارگاه های مجهز و به صورت عملی بوده و کارآموزان زیرنظر اساتید متخصص کلیه مطالب آموزشی را تمرین کرده و خود را برای ورود به بازار کار آماده می نمایند. در پایان دوره نیز با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شده و درآمدزایی داشته باشند.

41

 

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی دوره ای تخصصی برای افراد حرفه ای

تعمیرات بردهای الکترونیکی یکی از تخصصی ترین مشاغل در دنیای فنی است که از بازار کار و درآمد بسیاری خوبی برخوردار می باشد.  به طور کلی می توان گفت شغل تعمیرات برد یکی از پولسازترین شغل های فنی می باشد که لازمه و شرط موفقیت در آن داشتن مهارت و دانش تخصصی می باشد.

همین بازار کار عالی دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی را به یکی از پرطرفدارترین دوره های فنی تبدیل کرده است که کارآموزان بسیاری در آن ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار آماده می کنند.

آموزشگاه برق گستران نیز با توجه به اهمیت و بازار کار این شغل دوره های تعمیرات برد را به صورت کاملا تخصصی و عملی در کارگاه های مجهز و زیر نظر اساتید متخصص برگزار می نماید و کارآموزان را برای ورود به بازار کار آماده می نماید.

آموزش و تشریح کلیه قطعات الکترونیکی،نحوه کارکرد و نحوه تشخیص و عیب یابی آنها روی برد های الکترونیکی، آموزش تعمیر کلیه ی بردها، آموزش نحوه کار با دستگاه هیتر و هویه و نحوه صحیح لحیم کاری و شناخت تجهیزات لازم جهت تعمیرات برد، آموزش نحوه بلوک بندی کردن برد های مختلف بخشی از مطالب آموزشی در این دوره می باشد.

آموزش تعمیرات ایسیو (ecu) خودرو دوره ای پولساز با بازار کار عالی

آموزش تعمیرات ecu خودرو دوره بسیار محبوبی است که طرفداران بسیاری داشته و به دلیل بازار کار عالی و درآمدزای آن افراد بسیاری در آن ثبت نام کرده و جذب بازار کار آن می شوند. با توجه به انژکتوری شدن خودروهای امروزی و نقش مهم ایسیو در این خودروها، همچنین تخصصی بودن امر عیب یابی و تعمیرات آن با ثبت نام در دوره های تعمیرات ecu می توانید آینده شغلی خود را متحول ساخته و یک شغل پردرآمد و پولساز برای خود راه اندازی کنید.

آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو از جمله آموزش هایی است که با فراگیری آن از مراکز معتبر می توانید به صورت شخصی با راه اندازی مغازه یا از طریق استخدام در نمایندگی های خودرو یا تعمیرگاه ها مشغول به کار شوید.

آموزشگاه برق گستران این دوره آموزشی را به صورت کاملا حرفه ای برگزار کرده و کلیه مهارت های لازم برای موفقیت در این شغل را به شما آموزش می دهد. در این باره می توان گفت تقریبا 90 درصد کارآموزان این رشته وارد بازار کار شده و در حال حاضر از درآمد بالایی برخوردار می باشند.

شرکت در دوره های آموزشی برق گستران چه مزایایی دارد؟

هدف اصلی آموزشگاه برق گستران از برگزاری دوره های برق و الکترونیک تربیت نیروی متخصص و حرفه ای جهت ورود به بازار کار می باشد. در همین راستا این آموزشگاه برای رسیدن به این هدف خدمات گوناگونی را به کارآموزان ارائه می دهد. برخی از مهم ترین خدمات این مرکز عبارتند از:

 • ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای
 • مشاوره های بازاریابی و کسب و کار رایگان
 • تدارک خوابگاه
 • امکان بازآموزیی رایگان
 • پشتیبانی نامحدود
 • برگزاری دوره در کارگاه مجهز
 • برگزاری دوره به صورت عملی
 • برگزاری کلاس متناسب با آخرین سرفصل های آموزشی
 • امکان تردد آسان به آموزشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های این آموزشگاه و ثبت نام می توانید به سایت برق گستران به نشانی https://barghgostaran.com/ مراجعه نمایید. همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 02166597305 تماس بگیرید.

آدرس آموزشگاه: میدان انقلاب – ابتدای خیابان کارگر شمالی –بین خیابان فرصت شیرازی و خیابان نصرت – نبش کوچه مستعلی – پلاک 2– طبقه اول – واحد ۱

آموزشگاه برق گستران آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزش تعمیرات ecu آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر