کد خبر: 945426 A

اتانول ماده شیمیایی می‌باشد که در شرایط حال حاضر جهان، نوع ضدعفونی کننده آن به مقدار زیادی مورد استفاده بیمارستان‌ها، مراکز آزمایشگاهی و مراکز تولید ماسک قرار می‌گیرد، به همین دلیل بهتر است خرید اتانول را با بررسی‌های مختلفی در مورد مشخصات و کیفیت آن انجام داد، که ما در این مقاله به آن می‌پردازیم.

آشنایی با نحوه خرید اتانول

اتانول ماده شیمیایی می باشد که در شرایط حال حاضر جهان، نوع ضدعفونی کننده آن به مقدار زیادی مورد استفاده بیمارستان ها، مراکز آزمایشگاهی و مراکز تولید ماسک قرار می گیرد، به همین دلیل بهتر است خرید اتانول را با بررسی های مختلفی در مورد مشخصات و کیفیت آن انجام داد، که ما در این مقاله به آن می پردازیم.

یکی از بیشترین موارد خرید و فروش اتانول در شرایط حال حاضر به وجود بیماری کرونا، به منظور ضدعفونی کردن سطوح و دست ها صورت می گیرد که این ماده شیمیایی می تواند تاثیر خوبی بر از بین بردن ویروس ها و باکتری ها داشته باشد.

WhatsApp Image 2020-07-26 at 3.51.52 PM

خرید الکل  اتانول  1

مراکز خرید اتانول

بهتر است خرید اتانول را از مراکز معتبر خرید و فروش انواع اتانول با غلظت ها و درصدهای مختلف انجام داد تا از خلوص و کیفیت آن اطمینان داشت و همچنین اکثر شرکت های تولیدکننده و وارد کننده این ماده، فروش اتانول را در باکس های مختلف با حجم های متفاوت، کیفیت ها و درصدهای مختلف در مراکز معتبر انجام می دهند.

از موارد خرید اتانول، می توان به اتانول 96 درصد یا الکل طبی و اتانول 70 درصد به عنوان یک ضدعفونی کننده قوی اشاره کرد که در شرایط حال حاضر جهان بیشترین کارایی را دارند.

خرید اتانول صنعتی و الکل طبی به صورت بشکه ای انجام نمی شود، زیرا بیشتر مصارف طبی و آزمایشگاهی دارند و باید به صورت محدودتر خریداری و به فروش برسند.

شرکت های تولید کننده، این نوع از مایعات شیمیایی را در مقدار های جزئی و عمده به تمامی نقاط کشور ارسال می کنند و اصولا محصولاتشان به صورت تضمینی به فروش می رسد و می توانند درگاه های خوبی برای خرید اتانول باشند.

2222222222

برخی از شرکت های معتبر و صاحب نام فروش اتانول مانند بازرگانی شیمیایی تهران، می توانند مراکز خوبی برای خرید اتانول با کیفیت باشند، این شرکت ها در زمینه خرید و فروش مواد شیمیایی با کیفیت با برند مرک آلمان با قیمت های مناسبی در حال فعالیت هستند و عموما مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی خود را به صورت تضمینی به شرکت های تولید مواد ضدعفونی، داروسازی، صنایع غذایی و ... به فروش می رسانند.

شرکت ها و فروشگاه های معتبر برای خرید و فروش اتانول تمامی مشخصات فیزیکی و شیمیایی این ماده را روی برچسب آن ذکر کرده اند تا ابهامی در هنگام خرید وجود نداشته باشد.

WhatsApp Image 2020-07-26 at 3.53.53 PM

خرید اتانول 96 درصد  2

فروش اتانول

در شرایط حال حاضر قیمت اتانول طبق مصوبه های مختلف سازمان های ذیربط به صورت لیتری اعلام می شود و فروش آن با قیمت های بالاتر از نرخ مصوب بر عهده فروشندگان می باشد و پیگرد تعزیراتی دارد.

برخی سودجویان از شرایط حاضر استفاده می کنند و با ترفندها و تبلیغات مختلف در مورد محصولات خود قیمت های بالاتری را اعلام می کنند اما خریداران باید در هنگام خرید اتانول بررسی های لازم را انجام دهند.

قیمت اتانول با توجه به چگالی، غلظت، حجم و موارد استفاده آن و همچنین خلوص آن متفاوت می باشد و بهتر است از مراکز معتبر عرضه مواد شیمیایی خریداری شود.

افراد و شرکت های مختلف برای خرید اتانول و پیدا کردن قیمت روز اتانول بهتر است به سایت های اینترنتی و مراکز اعلام قیمت شرکت های وارد کننده و تولید کننده مراجعه کنند تا اتانول مورد نظر خود که برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می گیرد را به قیمت مناسبی خریداری کنند که بازرگانی شیمیایی تهران از سال 1365 در حوزه فروش مواد شیمیایی و فروش مواد اولیه غذایی فعالیت خود را  آغاز کرده است، از جمله مراکز اصلی فروش اتانول می باشد.

خرید اتانول صنعتی به عنوان یک ضدعفونی کننده کاری اشتباه است! چون ترکیبات آن مشخص نیست و ممکن است عوارض سوئی بر بدن داشته باشد، بهتر است در هنگام خرید اتانول به عنوان ضدعفونی کننده به رنگ آن دقت کرد چون رنگ اتانول صنعتی کمی به رنگ های قرمز و زرد گرایش پیدا می کند.

درجه خلوص اتانول هم از ترکیبات آن مشخص می شود به طور مثال هر چه آب ترکیب شده با ماده شیمیایی اتانول کمتر باشد درجه خلوص آن بیشتر می شود.

WhatsApp Image 2020-07-26 at 4.05.15 PM

خرید اتانول صنعتی 3

 

ویژگی های اتانول

اتانول یا اتیل الکل ترکیبی خاص می باشد که در نوشیدنی های الکلی وجود دارد، اتانول مایعی بی رنگ و قابل حریق است، خرید اتانول بیشتر برای مصارف صنعتی یخ سازی، عطرسازی و رنگ سازی انجام می شود، درصد های مختلفی از این ماده شیمیایی نیز به عنوان ضدعفونی کننده های قوی و یا سوخت انواع موتورها استفاده می گردد.

 همچنین از نوعی از اتانول به عنوان الکل میوه برای طعم دادن و مزه دادن به مواد غذایی در کارخانه های تولید مواد غذایی استفاده می شود.

 

 

خرید اتانول فروش اتانول قیمت اتانول خرید و وفروش اتانول خرید اتانول 96 درصد خرید اتانول خوراکی خرید الکل اتانول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر