کد خبر: 943390 A

درباره تولید و فروش محصولات BISU در ایران پرسش‌هایی وجود دارد که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت سیف خودرو، برخی از پرسش‌ها به شرح زیر است:

آیا قانون ممنوعیت واردات خودرو شامل محصولات برند BISU نیز می شود؟

خیر، از آنجا که خودرو های برند BISU  تماما به صورت  CKD  (قطعات کاملاً منفصل) وارد شده و در داخل کشور مونتاژ می گردند شامل قانون ممنوعیت واردات نمی شوند. و همچنین تمامی پروسه مونتاژ  و تست این خودرو ها بر اساس دستورالعمل های  سازمان ملی استاندارد ایران و تحت نظارت و بازرسی  شرکت های معتبر و مورد تائید آن سازمان به بازار عرضه خواهند شد.

خودرو های BISU کجا تولید می شوند؟

خودرو های BISU T3 و BISU T5  در کارخانه گروه خودروسازی مرتب یکی از با سابقه ترین کارخانه های تولید خودرو در کشور ( با سابقه تولید انواع لندروور، Musso و پاژن) مونتاژ، تست و به بازار عرضه خواهند شد.خطوط مونتاژ و تست خودرو طی یکسال گذشته بر اساس استانداردهای مورد تایید شرکت بیسو و با نظارت تیم فنی و تکنولوژی آن شرکت توسط متخصصان مجرب کشور نوسازی و آماده سازی شده است؛ بگونه ای که کنترل و ارتقا کیفیت در تمامی فرایند های کاری از انبارداری تا مونتاژ و تست نهایی اجرا شده و خطای انسانی به حداقل رسانده شده است.

آیا پیش فروش خودرو هایBISU توسط شرکت سیف خودرو دارای مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت است؟

مجوز فاز نخست پیش فروش خودرو های BISU  در ایران پس از بررسی های سخت گیرانه وضعیت خطوط تولید، اسناد ثبت سفارش و همچنین اسناد بانکی مورد تأیید بانک مرکزی در تاریخ ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۷ برای پیش فروش تعداد ۱۴۳۱ خودرو توسط وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت ( دفتر نیرو محرکه ) صادر و تصویر آن در وبسایت شرکت سیف خودرو قرار داده شده است. که بر این اساس پیش فروش این خودرو ها در روز سه شنبه ۱۳ آذرماه آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش ( بر اساس تعداد مجوز صادره ) ادامه خواهد یافت.

آیا تحریم های اخیر بر علیه صنعت خودرویی کشور شامل حال محصولاتBISU  نمی شود؟

خیر، بر اساس مذاکرات صورت گرفته و اعلام طرف خارجی، خوشبختانه شرکت BISU  ، شامل هیچ گونه از تحریم های ناجوانمردانه اعلامی پس از ۱۴ نوامبر علیه ملت ایران نیست و منعی برای فعالیت با ایران ندارد.

گارانتی این خودروها چقدر است و خدمات پس از فروش این خودروها در کجا ارائه خواهد شد؟

خودروهای بیسو دارای ۳ سال یا ۱۰۰۰۰۰ کیلومتر گارانتی (هر کدام که زودتر فرا رسد) بوده و خدمات پس از فروش آن در ۲۶ نمایندگی مرتب خودرو به علاوه ۱۰ نمایندگی شرکت سیف خودرو در سراسر کشور ارائه خواهد شد.

آیا محصولات جدید سیف خودرو بر اساس شرایط آب و هوایی ایران آزمایش و بررسی شده اند؟

بله، خودروهای BISU T3  و BISU T5 هر کدام پس از پشت سر گذاشتن موفق بیش از ۱۰۰۰۰ کیلومتر تست و بررسی در شهرهای مختلف کشور با حضور نمایندگان خارجی شرکت BISU در سال گذشته و همچنین تطبیق بر شرایط آب و هوایی کشور انتخاب و بهینه سازی شده اند.

آیا قیمت های تعیین شده برای این خودروها قطعی است؟

خیر، متأسفانه با توجه به عدم ثبات نرخ ارز اختصاص داده شده به صنایع تولیدی خودرو در ماه های اخیر و همچنین نبود پیش بینی دقیق نسبت به وضعیت آن در ماه های آینده قیمت قطعی خودرو ها در زمان تحویل بر اساس نرخ ارز دریافتی محاسبه و اعلام خواهد شد. شرکت سیف خودرو جهت جلب رضایت مشتریان خود و همچنین ورود به بازار موفق محصولات BISU تمامی تلاش خود را در جهت کاهش قیمت تمام شده و ارائه قیمت مناسب به مشتریان عزیز انجام خواهد داد.

ایران خدمات پس از فروش واردات واردات خودرو وزارت صنعت معدن و تجارت سیف خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر