کد خبر: 942594 A

درب امنیتی چیست؟ درب تقویت شده ای که از وسایل شما محافظت می کند. درب امنیتی مجهز به ساختار فریم های قوی تر و انواع قفل های چند نوع طاق است که باعث افزایش امنیت خانه و تجارت شما در برابر سرقت و ورود اجباری می شود. درب های ضد سرقت به طور گسترده آزمایش می شوند و از معمول ترین استاندارد درب ها فراتر می روند. درب ضد سرقت ترک، جدید مجهز به ساختار قاب درب فلزی ، کوره های بادوام با کیفیت بالا ، لولا های سنگین کار و قفل های سقفی نوع طاق است.

از ویژگی‌های درب‌های ضد سرقت می توان به این اشاره کرد که:

طرح‌های استنلس استیل می‌توانند در مقابل آب و هوا و خوردگی بهترین مقاومت را داشته باشند. سیستم قفل امنیتی پیشرفته. محافظت بهتر در برابر سارق و ورود اجباری.

برای طبقه بندی به عنوان یک "امنیت" واقعی ، یک محصول باید کلیه الزامات مندرج "درب های صفحه امنیتی و کوره های پنجره امنیتی" را تصویب کند الزامات اساسی استاندارد این است که به عنوان یک درب امنیتی طبقه بندی می شود ، این درب می تواند برخی از تست های اساسی ، اما بسیار خاص را پشت سر بگذارد: آزمایش تأثیر پویا - باید در برابر تأثیر یک شیء با اندازه خاص با تعداد معینی از نیرو ، تعداد معینی از زمان را بدون آسیب و نارسایی قابل توجه مقاومت کند.

این که نمی توان درب را به راحتی باز کرد (مخصوصاً از گوشه ها یا استفاده از اهرمی به نوعی)

تست برش چاقو - این که یک چاقو از یک وضوح خاص در هنگام برخورد با یک نیروی خاص ، از طریق در نمی رود. لازم به ذکر است که در هنگام انفجار بسیاری از درها به عنوان "درب های امنیتی" خوانده می شوند که این آزمایشات استاندارد ها را رعایت نکرده اند.

یک درب ضد سرقت ترک با مقاومت و امنیت بالا یک سرمایه گذاری عاقلانه است. درهای امنیتی فواید زیادی دارد اما مهمتر از همه ، آن ها مزاحمان را مهار می کنند و از امنیت و خانه و خانواده اطمینان می دهند. - بسیاری از مردم برای محافظت از خانواده خود تصمیم می گیرند در امنیت خانه سرمایه گذاری کنند. وقتی نام امنیت خانه می آید ، یک درب امنیتی انتخابی هوشمند برای شروع است. درهای امنیتی اولین خط دفاع شما در برابر متجاوزین بالقوه است.

 امنیت خانه خود را بهبود بخشید

 درهای امنیتی برای بهبود امنیت خانه شما از چند طریق کار می کنند. آن ها یک قاب محکم دارند که اغلب از جنس استیل یا آهن فرفورژه است و این باعث می شود این درب ها بسیار امن تر از درب های خارجی معمول با قاب های چوبی یا پلاستیکی باشند. یک قاب فولادی و یک صفحه نمایش استیل ضد زنگ نه تنها تلاش های نفوذ را بسیار دشوار می کند ، بلکه از درب های دیگر نیز بسیار طولانی تر است. جنبه مهم دیگر درب امنیتی قفل ها است. برای محافظت حداکثری ، درب امنیتی شما باید دارای قفل های دارای کلید سنگین باشد. و لولا پین غیر قابل جابجایی به جلوگیری از هرگونه تلاش برای عبور از یک درب امنیتی کمک خواهد کرد.

از خانه خود در برابر مزاحمان محافظت کنید

یک درب امنیتی خوب اظهارات محکمی را بیان می کند. درهای امنیتی این احساس را به وجود می آورند که خانه شما کاملاً امن باشد و بنابراین به عنوان بازدارنده برای مزاحمان بالقوه عمل می کند. کارشناسان گفته اند که وقتی متجاوزان درهای امنیتی را می بینند، نه تنها از تلاش جسمی جلوگیری می کنند بلکه از نظر روانشناختی نیز احساس می کنند که خانه حتی اگر حتی از درهای امنیتی نیز عبور کند خطرناک است.

ورود به درب امنیت نه تنها سخت است بلکه بسیاری از سارقان را حتی از تلاش باز می دارد. بهتر است که اطمینان حاصل کنید که پنجره های کنار درب بدون کرکره ساخته شده اند ، به طوری که مهاجمان نمی توانند به راحتی شیشه را بشکنند.

 به ارزش خونه ات اضافه کن

علاوه بر محافظت و ایمن سازی خانه شما ، یکی دیگر از مزایای درب امنیتی یا درب ضد سرقت این است که به خانه شما ارزش افزوده می بخشد. درهای امنیتی بدان معنی است که شما در بیمه نامه منزل خود صرفه جویی می کنید و اگر تصمیم بگیرید که بخواهید فروش کنید ، آن ها به ارزش کلی ملک شما می افزایند. درهای امنیتی می توانند جذابیت بیشتری داشته باشند زیرا در سبک ها و طرح های متنوعی موجود هستند.

درب های ضد سرقت ترک

طبعاً قفل کردن درها اولین و مهمترین اقدام امنیتی است. اما بیشتر قفل ها را می توان انتخاب کرد و در غیر این صورت درب می تواند به زور با یک ضربه خوب باز شود. درها رابطی بین شما و جهان است. مهاجمان ، طوفان ها ، حیوانات و چشم های مهربان همه این دسترسی ها را از مستطیل های فشرده مواد که به دیوار شما پیچیده شده اند محروم می شوند و این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا اطمینان حاصل شود که درب شما به راحتی خراب نمی شود و قفل به راحتی باز نمی شود.

درهای امنیتی ترک به طور کلی امنیت بالاتری را در تمام جبهه ها ارائه می دهند. لولا ها تقویت شده اند ، مواد درها هم در برابر خطرات طبیعت و هم در تلاش انسان برای شکسته شدن مقاوم هستند ، قفل ها به سختی قابل انتخاب هستند ، پیچ ها به سختی می شکنند و فریم ها را به سختی از هم جدا می کنند. برای درک اینکه چگونه یک درب امنیتی ترک می تواند از شما محافظت کند ، باید درک کنید که چگونه یک جنایتکار می خواهد از دفاع خود دفاع کند. این جمله وجود دارد که می توان هر قفل را باز کرد.

اگرچه درست است که با تجهیزات تخصصی و مدت زمان نامحدود ، هیچ قفلی در برابر دستکاری غیرقابل نفوذ نیست ، اما می توان با انتخاب قفل مناسب، دسترسی به قفل خود را برای انتخاب سارق معمولی غیرممکن کرد. درب های ضد سرقت ترک از قفل های غیر قابل نفوذ برخوردارند و می توانند خانه شما را در برابر تمام سارقین و مهاجمان حفظ کنند.

استاندارد تجارت سرقت صرفه جویی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر