کد خبر: 942458 A

قسمت بیستم سریال هم گناه به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی، دوشنبه 30تیرماه در سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع می شود. قسمتهای این سریال دوشنبه هر هفته از این سایت قابل دانلود است.

به گزارش ایلنا، بنابر اعلام سایت دانلود قانونی حلال دانلود، پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، مهدی پاکدل، مسعود رایگان رویا تیموریان و پدرام شریفی از بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه سریال «هم گناه» کهاولینتجربهمصطفی کیایی در شبکه نمایش خانگی است، آمده: خانواده صبوری خانواده ای بزرگ و قدیمی است که سال هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آنها در خانه ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که....

جهت دانلود قانونی قسمت های این سریال روی لینک های زیر کلیک کنید.

دانلود قسمت هشتم فصل دوم سریال هم گناه ( قسمت بیستم )

چرا حلال دانلود؟

بر خلاف سایتهای فروش اشتراکی نمایش فیلم و سریال که لایسنس فیلم مربوطه تنها یک بار توسط آنها خریداری و به هزاران نفر فروخته می شود! کلیه فایل های این سامانه توسط شرکت پخش کننده سریال، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی توسط درگاه مالی اختصاصی آن ها دریافت و مستقیما به حساب تولید کننده فیلم واریز می گردد.

 

پرویز پرستویی خانواده واردات هدیه تهرانی نمایش خانگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر