کد خبر: 942012 A

اقامت در شمال، بخشی از برنامه این سفر است که از قبل باید درباره آن تصمیم بگیریم. در کنار رزرو کردن هتل، در شمال راه‌های دیگر اقامت هم رایج و محبوب است. بخصوص اگر هزینه اقامت در هتل را اضافه بدانید، اجاره ویلا در شمال با قیمت مناسب بهترین گزینه پیش روست.

شمال ایران با شهرهای سرسبز و هوای معتدلش یکی از بهترین مقاصد سفر ما ایرانیان است. اقامت در شمال، بخشی از برنامه این سفر است که از قبل باید درباره آن تصمیم بگیریم. در کنار رزرو کردن هتل، در شمال راه‌های دیگر اقامت هم رایج و محبوب است. بخصوص اگر هزینه اقامت در هتل را اضافه بدانید، اجاره ویلا در شمال با قیمت مناسب بهترین گزینه پیش روست.

چطور ویلا با قیمت مناسب اجاره کنیم؟

پیدا کردن و اجاره ویلا در شمال با قیمت مناسب کار مشکلی نیست. کافی است بدانید عوامل تعیین‌کننده قیمت یک اقامتگاه چه چیزهایی هستند و در جای درست کلمات ویلا شمال و اجاره را جست‌وجو کنید.

ویلا در چه منطقه‌ای قرار دارد؟

شهری که ویلا در آن قرار دارد در تعیین قیمت اثر می‌گذارد. مثلاً اجاره ویلا در رامسر به خاطر موقعیت و امکانات ویژه این شهر گران‌تر از اجاره ویلا در بابلسر است.

ویلاها در شمال جنگلی، ساحلی یا کوهستانی هستند. از بین این سه، ویلاهای ساحلی قیمت بالاتری دارند. اغلب با توجه به فاصله منطقه‌ای که ویلا در آن قرار دارد با ساحل خزر، قیمت تعیین می‌شود و اصولاً هر چقدر ویلا دورتر از ساحل باشد، قیمت کمتری دارد.

پس اگر در کنار ساحل بودن در اولویت سفر شما نیست، نقاط ساحلی را از جست‌وجوی خود حذف کنید. گاهی، بخصوص در تابستان، آب و هوای ویلاهای کوهستانی از شرجی سواحل بسیار بهتر است. در این شرایط هم پول کمتری می‌دهید و هم لذت بیشتری از اقامت خود می‌برید.

نکته بعدی که در قیمت ویلا تأثیر دارد اتفاقاً همین مسئله زمان است.

چه زمانی برای اجاره ویلا انتخاب می‌کنید؟

همه می‌دانید که در نوروز و تابستان قیمت ویلاهای شمال گران‌تر از دیگر ایام سال است. به جز این در آخر هفته‌ها و تعطیلات رسمی هم قیمت‌ها افزایش می‌یابد. پس اگر به دنبال اجاره ویلا در شمال با قیمت مناسب هستید، زمان را درست انتخاب کنید.

111111

ویلای چند متری برای شما مناسب است؟

واضح است که هر چه متراژ ویلا بیشتر باشد، قیمت آن افزایش می‌یابد. پس اگر دو نفری سفر می‌کنید، لازم نیست یک ویلای بزرگ با ۴ اتاق خواب بگیرید. به جای آن به دنبال فضایی کوچک‌تر و با قیمت متاسب‌تر بگردید.

اجاره ویلای استخردار برای شما مناسب است؟

امکانات ویلا در تعیین قیمت آن بسیار اثرگذار است. یکی از مهم‌ترین این امکانات، وجود استخر در ویلاست. اگر اهل شنا نیستید و به استخر علاقه‌ای ندارید یا فصل را برای استفاده از استخر مناسب نمی‌دانید، پولتان را با اجاره ویلای استخردار تلف نکنید.

چشم‌انداز ویلا در قیمت آن اثر دارد؟

ویلاهایی با چشم‌انداز دریا یا جنگل که رو به منظره‌ای خاص هستند از دیگر ویلاهای مشابه قیمت بالاتری دارند. توجه کنید که اگر قرار است از ویلا فقط برای خواب شب استفاده کنید و تمام وقتتان را خارج از خانه بگذرانید، برای این خصوصیت ویلا هزینه اضافه نپردازید.

در صورتی چشم‌انداز ویلا اهمیت پیدا می‌کند که بخواهید در ویلا وقت بگذرانید.

نزدیکی و دوری به تفریح‌گاه‌ها یا مراکز شهری

به نیازهای خود بنگرید، اگر نزدیکی به مراکز شهری، مراکز خرید، ساحل، پارک‌ها و تفرجگاه‌ها برایتان اهمیت ندارد و خلوت و آرامش جنگل و خارج شهر را ترجیح می‌دهید، هزینه اجاره ارزان‌تری هم خواهید پرداخت.

جابیت، وبسایتی است که در آن می‌توانید ویلایی با خصوصیات و قیمت دلخواهتان پیدا کنید و آن را به صورت آنلاین رزرو نمایید.  

222222

 

 

 

 

 

ایران پول تعطیلات خواب نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر