کد خبر: 940489 A

مدیرعامل شرکت شبکه بادران در این گفتگوی صمیمانه با اعضای مختلف صنوف فروشگاه‌های زنجیره‌ای ضمن بیان شفاف دیدگاه های خود به سوالات مختلف شرکت کنندگان در فضای مجازی پاسخ گفت.

مهندس سیده شهره موسوی مدیرعامل هلدینگ بادران در گفتگوی مجازی با اعضای اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای به تبیین و تشریح اهداف و برنامه های خود در زمینه کاندیداتوری هیات مدیره اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای پرداخت.

مدیرعامل شرکت شبکه بادران در این گفتگوی صمیمانه با اعضای مختلف صنوف فروشگاه‌های زنجیره‌ای ضمن بیان شفاف دیدگاه های خود به سوالات مختلف شرکت کنندگان در فضای مجازی پاسخ گفت.

کاندیدای عضویت در هیات مدیره فروشگاه های زنجیره ای به رویکرد جدی در مقوله آموزش در شرکت شبکه بادران و برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای و تک پودمانی علمی و کاربردی اشاره کرد و از آموزش در اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای بعنوان یک رکن و موضوع قابل اهمیت یاد کرد و گفت:مهیا ساختن زیر ساخت ها برای ارتقا سطح آموزشی اعضا با استفاده از تجربیات کشورها و نهادهای مختلف داخلی و بین المللی در سرلوحه کار و فعالیت اتحادیه قرار خواهد داشت.

مهندس سیده شهره موسوی همچنین در این گفتگو از حضور اعضای سایر صنوف در این اتحادیه استقبال کرد و افزود:رشد و توسعه اتحادیه منوط به حمایت جدی از صنوف و اعضای فعلی است تا این حمایت، منجر به تشویق سایر صنوف برای گسترش فعالیت و جذب در اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای شود.

مدیرعامل هلدینگ بادران ضرورت تقویت ارتباط اتحادیه با اطاق اصناف استانها و شهرستان ها را یک امر ضروری خواند و بر حمایت از صنوف خارج از پایتخت تاکید کرد و گفت: اتحادیه باید ملجا و پشتیبان اعضا باشد و از حقوق همه اعضا در مراجع قانونی دفاع نماید.

مهندس سیده شهره موسوی تعامل و ارتباط سازنده با مراجع نظارتی و قانونی را بسیار مهم توصیف کرد و اظهار داشت:اتحادیه باید در تدوین قوانین و مقررات با دستگاه های اجرایی و قانونگذاری همکاری و مشارکت فعال داشته باشد. زیرا که قوانین بایستی مبتنی بر شرایط واقعی باشد تا بتواند منجر به بهبود و توسعه و رونق کسب و کار شود.

کاندیدای هیات مدیره فروشگاه های زنجیره ای یکی از مشکلات جدی سرمایه گذاران این بخش را حمایت نشدن جدی دانست و بر ضرورت اعطای تسهیلات و رفع موانع و تغییر باور برخی مدیران، که از این فروشگاه ها بعنوان رقبای فروشگاه های خرد یاد می کنند تاکید کرد و گفت:باید با تعامل جدی این باور و طرز تلقی را در امور اصناف شهرستان ها تغییر داد.

این کاندیدای ائتلاف تحول یکی از برنامه های جدی خود را در صورت انتخاب ،مشارکت دادن تمامی اعضا در تصمیمات اتحادیه اعلام داشت و افزود:اعضا باید اتحادیه را خانه خود تلقی کنند و این امر جز با تشکیل و ایجاد کمیسیون های تخصصی محقق نمی شود و تنها با اجرای این موضوع است که اعضا به این باور می رسند که نظرات و آرای آنان در اتحادیه مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت شبکه بادران ارائه خدمات آنلاین به اعضا، با توجه به گستردگی فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور را بسیار راهگشا و مهم توصیف کرد و افزود:این موضوع می تواند به حل بسیاری از مشکلات اعضا با توجه به بعد مسافت کمک کند.

مهندس سیده شهره موسوی تسهیل و رفع موانع ارتباطی و اداری با اعضا را بسیار ضروری دانست و گفت:اعضای هیات مدیره  بایستی نگاهشان به سایر اعضا مبتنی بر یک تعادل و هم سطح نگری باشد زیرا که اتحادیه یک نهاد مردمی و خصوصی است.و از یک جمع با منافع مشترک تشکیل شده است که بایستی از منافع هم دفاع کنند.

مدیرعامل هلدینگ بادران بازرسی مستمر و ادواری از فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور و رفع مشکلات مختلف اعضا را از وظایف ذاتی این اتحادیه ذکر کرد و گفت:استفاده از ظرفیت ،توان و تجربه اعضا در استانها و شهرهای مختلف در این زمینه می تواند مورد توجه قرار گیرد ضمن اینکه یکی از کمیسیون های اتحادیه ،کمیسیون بازرسی است که حتما از نظرات ارزشمند اعضا استفاده می شود.

مهندس سیده شهره موسوی در پایان این گفتگو ارائه گزارش های شفاف و ادواری به اعضا را در کنار گزارش به مراجع قانونی از برنامه های دیگر خود اعلام داشت.

لازم به ذکر است شرکت شبکه بادران گستران یک هولدینگ قدرتمند ایرانی با کارخانه های متعدد در حوزه ی تولید محصولات آرایشی ، بهداشتی ، سلولزی و مواد غذایی است که در شهریور ماه 1390 توانست اولین مجوز بازاریابی شبکه ای را از کمیته ی نظارت بر بازاریابی شبکه ای (مرکز امور اصناف و بازارگانان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ) دریافت نماید.

ماموریت اصلی و بنیادین شرکت شبکه بادران ارائه ی راهکار یکپارچه و نهایی برای ایجاد اشتغال و توانمندسازی خانوار ایرانی است و تلاش مستمر و موثر برای تحقق اهداف و رضایت مشتریانش و دستیابی به چشم انداز بهتر را برای جامعه در دستور کار دارد.

 

پایتخت سرمایه گذاران فروشگاه های زنجیره ای مدیر عامل شرکت هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر