کد خبر: 940041 A

با وجود آن که چندسالی است تولیدکنندگان در ایران با مشکلات متعددی روبه رو هستند اما تولیدکنندگان قدرتمندی مانند شرکت آب صنعت تهران توانسته‌اند در زمینه تولید و فروش محصولات ساختمانی و صنعتی به پیشرفت خود ادامه بدهند.

با وجود آن که چندسالی است تولیدکنندگان در ایران با مشکلات متعددی روبه رو هستند اما تولیدکنندگان قدرتمندی مانند شرکت آب صنعت تهران توانسته‌اند در زمینه تولید و فروش محصولات ساختمانی و صنعتی به پیشرفت خود ادامه بدهند. امروز شاهدیم که برخی از محصولات این مجموعه توانسته اند لقب بهترین ها را در ایران به دست بیاورند، به همین خاطر در ادامه به معرفی برخی از تولیدات آب صنعت می پردازیم تا با بعضی از شاهکارهای این گروه صنعتی آشنا شوید.

هندهول کامپوزیت

هندهول بخشی از تاسیسات راه و ساختمان است که به کاربران و کارشناسان این امکان را می دهد تا دسترسی سریع و آسان به سیستم هایی چون آب و فاضلاب، برق یا گاز داشته باشند. هندهول را با نام حوضچه پیش ساخته نیز می شناسند که بهترین نوع آن هندهول کامپوزیت یا حوضچه پیش ساخته کامپوزیت است.

هندهول کامپوزیت در ابعاد و اشکال مختلفی ارائه می شود برای مثال برخی از آنها استوانه ای و بعضی دیگر مکعبی هستند که بر اساس نوع نیاز مشتریان تولید و عرضه می شود. علاوه بر هندهول، منهول کامپوزیت نیز تولید می شود که کاربری این دو محصول بسیار شبیه به هم هستند با این تفاوت که منهول همانطور که از نام آن مشخص است ابعاد بزرگتری دارد و به اندازه ای ساخته می شود که یک انسان بتواند داخل آن قرار بگیرد و به مشکلات احتمالی پیش آمده در سیستم رسیدگی کند. منهول ها دارای دریچه نیز هستند که یکی از افتخارات گروه آب صنعت تولید انبوه و باکیفیت دریچه منهول کامپوزیت است. مقاوت بالا در مقابل خوردگی و وزن و همچنین نصب آسان و سبک بودن محصول از مهمترین ویژگی های هندهول و منهول کامپوزیت است.

111111111111111

دریچه کامپوزیت

دریچه منهول کامپوزیت از دیگر محصولات گروه آب صنعت است که به جرات می توان گفت که برتری های متعددی به نسبت رقبا دارد. دریچه کامپوزیت در انواع مختلف دریچه های گرد کامپوزیت، دریچه های مربع کامپوزیت، دریچه های آبروی کامپوزیت، دریچه فاضلاب کامپوزیت، دریچه های گاز کامپوزیت و دریچه های مخابراتی کامپوزیت تولید و عرضه می شود.

پیش از دریچه های کامپوزیت از دریچه های پلاستیکی و یا فلزی استفاده می شد که هریک مشکلات عدیده ای را ایجاد می کردند. دریچه های پلاستیکی مقاومت مورد نیاز را نداشتند و دریچه های فلزی هم در مقابل خوردگی مقاومت کمی داشتند، ضمن این که پس از مدتی اگر فشار زیادی به آنها وارد می شد تولید صدا می کردند.

تیر برق

تیر برق کامپوزیت در جهان از پرکاربردترین تیربرق ها هستند و خوشبختانه در ایران نیز تولید می شوند و به نسبت همتایان بتنی خود ویژگی های بسیار برتری نظیر امنیت زیاد و سبک بودن و قابلیت نصب بسیار آسان را دارد و امیدواریم بتوانیم در کشورمان به صورت گسترده از آنها استفاده کنیم تا جای تیر برق های بتی و تیر برق های چوبی را بگیرند و از خطرات احتمالی جلوگیری کنند.

سایتهول کامپوزیت

سایتهول کامپوزیت نوع جدید از سایتهول هاست که به جای همتایان بتنی آن استفاده می شود. سایتهول ها در سیستم های گاز کاربرد دارند و به دلیل آن که نوع بتنی آن وزن زیادی دارد و از نظر حمل و نقل و نصب نیز کارشناسان را با مشکلات متعددی روبه رو می کند نوع کامپوزیت آن جایگزین بتنی شده است.

همانطور که حتما می دانید در خطوط گازی پیمانکاران باید از نظر امنیت سطح بالایی را در کار در نظر بگیرند و وجود سایتهول کامپوزیت نیز امنیت سیستم های گازی را به میزان زیادی افزایش داده است. سایتهول های کامپوزیت تولید شده توسط شرکت صنعتی آب صنعت تهران تنها سایتهول هایی هستند که از همه جهت مورد تایید سازمان نفت و گاز کشور هستند و متخصصان می دانند که سایتهول ها از مهمترین بخش های شبکه های گازی به شمار می آیند. مقاومت در برابر خوردگی و امکان بکارگیری در شرایط مختلف نصب، عدم احتیاج به پوشش داخلی و خارجی، درگیری مناسب با بتن و یا آسفالت و عدم نیاز به استفاده از کلاف دریچه و صرفه‌جویی در هزینه سبب شده اند که سایتهول های کامپوزیت این تولیدکننده از برترین ها در نوع خود باشند.

44444444444444

برای کسب اطلاعات جامع تر در رابطه با محصولات و خدمات شرکت آب صنعت تهران توصیه می کنیم که از وبسایت این مجموعه به آدرس http://www.absanatco.com/ مراجعه نمایید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

 

 

شرکت آب صنعت تهران حوضچه های کامپوزیتی محصولات کامپوزیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر