کد خبر: 939609 A

ریویرا آفتابی ترکی (Riviera) با آغوش دراز کشیده و خلیج آنتالیا را در آغوش گرفته است، دارای مجموعه تفریحی گسترده ای است که شامل شهرهای ساحلی و همچنین خارج از پایتخت منطقه آنتالیا، تا آنجا که ساحل صخره‌ای Kas به غرب و امتداد شنی آلانیا به سمت شرق است.

آنتالیا در 725 کیلومتر (450 مایل) جنوب استانبول و 467 کیلومتر (290 مایل) جنوب شرقی ازمیر؛ 298 کیلومتری (185 مایل) شمال شرقی فتحیه؛ 435 کیلومتر (270 مایل) شرق مارماریس قرار دارد.

ریویرا آفتابی ترکی (Riviera) با آغوش دراز کشیده و خلیج آنتالیا را در آغوش گرفته است، دارای مجموعه تفریحی گسترده ای است که شامل شهرهای ساحلی و همچنین خارج از پایتخت منطقه آنتالیا، تا آنجا که ساحل صخره‌ای Kas به غرب و امتداد شنی آلانیا به سمت شرق است. و در تمام طول این ساحل آفتابی هتل های ساحلی لوکس ، فراگیر وجود دارد که در تمام دنیا یافت می شود. برای مسافر توریستی تور آنتالیا گاه به گاه از اروپای شرقی و غربی ، آنتالیا انتخاب بهت آور از اقامتگاه های مانند پارک ارائه می دهد. اما به عنوان مسافرین باهوش تر ، می دانیم که چگونه می توان این درام سنگین را به روح منطقه منتقل کرد ، نه؟ اما به لطف هدایای زمین شناسی و تاریخی محلی ، بازدید کنندگان می توانند به همان اندازه فعالیت های مغزی و بدنی را در یک روز به بدن خود اجازه دهند. بر خلاف مارماریس به غرب یا تفرجگاه اژه  کوش آداسی ، شما مجبور نیستید از شهر آنتالیا خارج شوید تا در منطقه شکوهمند آنتالیا قرار بگیرید.

این شهر در یک فلات سنگی تراورتن ساخته شده است که توسط چشمه های طبیعی در کوههای توروس در حال کوهنوردی و صعود از صخره ها شکل گرفته است ، با یک شبحت نفسگیر ثابت قله ها و برف های دور برف. موزه باستان شناسی در شهرستان و مجموعه باور نکردنی از RICHESSE از دوران باستان در حفاری در این نزدیکی هست موزه هوای باز از جمع آوری ترمسوس، آسپندوس، و پرگه، دو مورد آخر در میان شهرستانها در آناتولی مدیترانه ای است که شاهد ورود سنت پل است در مورد عمل:آنتالیا دارای کوه های صخره ای ، آبشارهای شگرف ، کوه های بلند و باغ های سرسبز ، مناسب برای دوچرخه سواری ، پیاده روی ، کانیونینگ ، قایقرانی ، غواصی ، گلف ، و حتی اسکی است - همه فقط یک سنگ را دور انداخته اید. در مرکز شهر ، محله تاریخی کالیچی ، یک محله سنگفرش با پشتوانه های رومی و شیب های بیزانس که از بندر محافظت می کنند ، موزه ای زنده از عظمت عثمانی سابق این منطقه است. این محله شروع به تغییر و تحول از خود سابق ، گرد و غبار و غفلت خود کرده و اکنون با عمارتهای اصلی بازسازی شده با چوب ، که دارای حیاط های باغ معطر است ، احاطه شده است. یک رنسانس نیز به غرب مرکز شهر تاریخی در کنییالتی ریشه گرفته است ،نوار گسترده ای از سنگ فرشهای ساحلی و یک تفرجگاه پر پیچ و خم ، چمنزار و "پارک ساحل" ، پر از انحرافات مانند آکواریوم ، زمین بازی کودکان ، یک منطقه پینت بال ، رستوران ها ، کافه ها و مغازه ها. این ترکیب برنده خورشید ، سرگرمی ، غنای فرهنگی و یک فرودگاه بین المللی با خیالی راحت برای مسافرین تور ارزان آنتالیا شهر ساحلی آنتالیا را به کانون مدیترانه ترکیه تبدیل کرده است.

ثلغ

نگاهی به گذشته

قبایل بومی از زمان پیش از تاریخ ، در ساحل صخره ای آنتالیا ، از گرما سوزاننده می جنگیدند ، تا اینکه سرانجام هیتی ها در جستجوی آب و هوای مهربان تر از دشت های سخت آناتولی مهاجرت کردند. توسط تعدادی از شهرهای مستقل که در منطقه مستقر شده بودند ، موفق شد هیتی ها را تحت تأثیر خود قرار دهد ، و استان امروز آنتالیا شامل پمفیلیا و بخش هایی از Pididya به شمال ، سیسیلیا در شرق و Lycia در غرب است.شما با انتخاب یک پکیج با قیمت تور آنتالیا میتوانید از این شهر جادویی بازدید کنید

آنتالیا رسما وارد کتابهای تاریخ در قرن 2 قبل از میلاد می شود که پادشاه آتالوس دوم راهپیمایی کرد تا قطعات جنگ سرزمینی را که پس از مرگ الکساندر بزرگ آغاز شد ، انتخاب کند. این شهر پس از پادشاه پرگاما ، آتلالیا اعلام شد و بعداً توسط فرهنگهای پی در پی تغییراتی در آدالیا ، ساتالیا ، آدالیا و آنتالیا ایجاد شد. این شهر به همراه مابقی پرگاموم به رم تحویل داده شد و یکی از مهمترین رویدادهای تاریخ شهر روم ، ورود امپراتور هادریان بود که بازدید وی از یک دروازه بزرگ بنای یادبود تقدیر شد.

قفافق

حاکمیت منطقه از بیزانس به سلکوکها و دوباره به آنجا منتقل شد و در سال 1103 این بندر به یک دارایی ارزشمند برای ترکها تبدیل شد. افول نفوذ بیزانس به سلطان سلکوکس روم اجازه داد که این منطقه را در حدود سال 1207 الحاق کند تا سرانجام آنتالیا در امپراطوری عثمانی گنجانیده شود.

 

 

 

 

تور آنتالیا قیمت تور آنتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر