کد خبر: 938264 A

بدروم در کشور ترکیه از شهرهای ساحلی و گردشگری این کشور است. شهر بدروم در استان موغله ترکیه واقع شده است و شامل طبیعتی زیبا و نقاط دیدنی مختلف می‌شود. در شهر بدروم می‌توان به محل‌های قدیمی رفت و از رستوران‌های محلی که غذاهای دریایی و مدیترانه ای سرو می‌کنند لذت برد.

آنجا دارای محیطی بسیار جالب بوده و سواحلی خوب و تمیز دارد. همچنین این شهر در نزدیکی تعدادی از آثار باستانی و شهرهای تاریخی مربوط به دوران یونان و روم باستان است. این شهر دارای هتل‌های 5 ستاره است که در طول سفر با تور گردشگری بدروم اگر در این هتل‌های لوکس اقامت داشته باشید، مطمئن خواهید بود که سفر شما به یک سفر رویایی و عالی تبدیل می‌شود.

در ادامه اگر قصد سفر به این شهر را دارید حتماً در مورد آثار دیدنی آنجا مطالعه کنید. البته دلیل اصلی سفر به بدروم، استفاده از سواحل آنجا است. این شهر با داشتن آب و هوایی آفتابی و متعادل، مکانی عالی برای انواع تفریحات و فعالیت‌های آبی و ساحلی است. می‌خواهیم امروز به جاذبه‌ها و نقاط دیدنی شهر بدروم بپردازیم و آنها را به شما معرفی کنیم که در تور گردشگری بدروم این نقاط را حتماً از دست ندهید.

قلعه سنت پیتر بدروم

شهر بدروم یکی از شهرهای ترکیه است که در آنجا بناهای تاریخی مختلفی قرار گرفته است. از بناهای تاریخی معروف و پر طرفدار بدروم قلعه سنت پتر در این شهر است که بر روی یک جزیره قرار گرفته است. این جزیره با استفاده از یک پل به شهر بدروم متصل است و به سادگی می‌توانید به آنجا رفته و از این قلعه بازدید کنید.

آنجا در قرن 15 میلادی ساخته شده است و شوالیه‌ها آنجا را ساخته اند. در طول تاریخ به مرور این قلعه با ساخته شدن برجک‌ها و بخشهای مختلف کامل تر میشود.

مهم‌ترین دیدنی که در آنجا می‌توانید مشاهده کنید علاوه بر مناظر زیبا و محیط سرسبز باید به موزه زیر آبی اشاره کرد که در بخش زیرین این قلعه قرار گرفته است که یکی از بهترین موزه‌های منطقه و همچنین کشور ترکیه محسوب می‌شود. این موزه آثاری دارد که بعضی از آنها به صدها سال پیش باز می‌گردند و از کف دریا پیاده شده اند که شامل گنجینه‌های فلزی و چوبی می‌شود.

در درون این قلعه بخش‌های مختلفی وجود دارد که شامل برجک‌ها و همینطور مسجد به همراه نوشته‌های دیواری زیبا می‌شوند. در آنجا می‌توانید غروب زیبای آفتاب را هم ملاحظه کنید و از امکانات مختلف آنجا مانند فروشگاه و کافه بهره ببرید. در نزدیکی این جزیره هم یک کشتی غرق شده وجود دارد که مکانی عالی برای غواصی به حساب می‌آید.  تور بدروم خرید قیمت مناسب را با سفر باتو تجربه کنید.

دروازه میندوس بدروم

در خارج از شهر بدروم و در شهری باستانی که به نام هالی کارناسوس مشهور است یک دروازه و قلعه وجود دارد که امروزه از آن بخش‌های کمی باقی مانده است ولی همچنان می‌توانید با مشاهده بقایای آنجا به شکوه آنجا پی ببرید. این قلعه سنگی بوده و شامل آجرهایی بزرگ و بلوک‌هایی تراش خورده می‌شود. نکته جالب در مورد این دروازه این است که شوالیه هایی که قلعه سنت پیتر را می‌ساختند از سنگ‌های این دروازه برای ساخت قلعه سنت پیتر استفاده کرده اند و این یکی از دلایل تخریب زیاد آنجا بوده است.

تئاتر تاریخی بدروم

از نقاط بسیار جالب و دیدین در شهر بدروم که در نزدیکی این شهر قرار گرفته است باید به تئاتر باستانی اشاره کرد که ساخت آنجا به دوران امپراتوری روم و قرن 16 باز می‌گردد. آنجا جمعیتی به اندازه 13 هزار نفر را می‌تواند در خود جای دهد و کاملاً از جنس سنگ ساخته شده است. امروزه آنجا به یکی از سایت‌های مهم گردشگری تبدیل شده است و در انجا همچنان برنامه‌های مختلف هنری و جشن‌های مختلف برگذار می‌شود و همچنین کنسرت‌هایی را میتوان در آنجا مشاهده کرد.

بازار قدیمی شهر بدروم

در شهر بدروم مناطق زیبا و قدیمی وجود دارد که قدم زدن در این مناطق بسیار فعالیت پرطرفداری از طرف ترویست‌های خارجی است. در آنجا می‌توانید به بازار شهر بدروم رفته و از آنجا هم بازدید کنید که شامل بازاری با فضای باز و انواع مغازه‌های مختلف می‌شود. این بازار به شکل روباز بوده و شامل انواع محصولات محلی و همینطور بین المللی می‌شود که آنجا را به محلی عالی برای خرید سوغاتی های خوب تبدیل کرده است.

منطقه مارینا بدروم

در بدروم یکی از بهترین نقاط دیدنی آنجا منطقه مارینا و بندرگاه زیبای آنجا است که مکانی عالی برای تفریحات مختلف آبی و انواع قایق سواری و کشتی سواری می‌شود. آنجا می‌توانید انواع قایق‌های مختلف را کرایه کنید و در آبهای دریای اژه به ماهی گیری و تفریح بپردازید. این منطقه بسیار زیبا بوده و علاوه بر مناظر دیدنی شامل امکانات تفریحی متعدد و مختلفی مانند رستوران‌های بسیار خوب و کافه‌هایی با انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد می‌شود که در کنار میل نمودن غذا و نوشیدنی میتوانید از مناظر زیبای بندر مارینا بی در آنجا لذت ببرید.

کاخ گراند پالاس پترهوف - سن پترزبورگ

در تور روسیه دیدنیهای بسیار هست که رنگ و بوی تاریخ می دهد.یکی از این دیدنیهای تاریخی کاخی به نام گراند پالاس پترهوف هست که در سن پترزبورگ واقع شده است.این کاخ که در واقع عمارتی با ابهت است در قیاس با سایر کاخ های روسیه تزاری ساده و کوچک تر است و تنها 30 اتاق دارد.

 

تور روسیه تور بدروم خرید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر