کد خبر: 928804 A

خرید کتاب یکی از بزرگ ترین لذت ها برای کتاب خوان ها است. با این حال حتی افراد کتاب خوان هم برای اولین تجربه خرید آنلاین کتاب، دچار تردید هستند. اگر شما هم از این افراد هستید، حتما بارها از تصمیم خرید اینترنتی کتاب صرف نظر کرده اید. اگرچه قدم زدن میان قفسه های کتاب و خواندن تکه هایی از هرکدام کاری لذت بخش و شگفت انگیز است، اما خرید از بانک کتاب ها آنقدر مزیت دارد که می توانیم چشم بر این لذت ها ببندیم و خرید اینترنتی را انتخاب کنیم.

با این مطلب همراه شوید تا به شما بگوییم چرا خرید آنلاین کتاب بهتر است؟

پس انداز زمان با خرید اینترنتی کتاب

با نگاهی به زندگی روزمره متوجه می شویم که بیشترین زمان زندگی خود را در عبور و مرور صرف می کنیم. این مشکل به ویژه در شهرنشینی اهمیت بیشتری پیدا می کند. ممکن است با نگاهی به خیابان های شلوغ و پرترافیک، از مراجعه به بازار کتاب و خرید کتاب های غیر درسی صرف نظر کنید.

اما فروشگاه آنلاین کتاب، یک ناجی تمام عیار برای خرید کتاب درسی در روزهای پرمشغله است. این موضوع می تواند یک برگ برنده به ویژه برای کنکوری های باشد. با این انتخاب هم زمان کافی برای درس خواندن وجود دارد و هم انرژی آن ها در رفت و آمد به هدر نمی رود. از طرفی بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کتاب، ارسال سریع و رایگان دارند و این ویژگی می تواند مهم ترین دلیل برای انتخاب خرید اینترنتی باشد.

تنوع در محصولات، برگ برنده خرید از بانک کتاب ها

هنگاهی که با در نظر گرفتن یک موضوع خاص برای خرید کتاب به کتاب فروشی وارد می شوید، انتظار دارید که فروشنده با شنیدن توضیحات، لیستی از مرتبط ترین کتاب ها را به شما پیشنهاد کند. این اتفاق یا به حقیقت نمی رسد و یا در نهایت باعث می شود که با لیست محدودی از انتخاب ها در خرید کتاب مواجه شوید.

اما اگر برای انتخاب کتاب به سراغ خرید اینترنتی بروید با یک کلیک ساده، دنیایی از کتاب های مورد علاقه خود را می بینید. مهم ترین جذابیت خرید از بانک کتاب، بررسی کتاب هایی با موضوع مورد نظر و مقایسه آن ها با یکدیگر در یک زمان کوتاه است. این ویژگی هر کتاب خوانی را به خرید از بانک کتاب تشویق می کند.

545kj

بانک کتاب آنلاین، بستری برای دسترسی آسان به جدیدترین کتاب ها

مهم ترین دغدغه در خرید کتاب های درسی، تاریخ چاپ کتاب است. این موضوع به ویژه در میان دانشجویان دیده می شود. همین عامل باعث می شود که چند روز پیش از امتحان برای خرید آخرین چاپ های کتاب درسی، به دل بازار کتاب بروند و زمان و هزینه زیادی را صرف کنند. با این حال ممکن است در نهایت، نسخه های ارائه شده در شهرکتاب ها، جدیدترین چاپ کتاب نباشد.

یکی از مزایای بانک کتاب دانشگاهی این است که آخرین نسخه های چاپی کتاب های تخصصی، به راحتی در دسترس مشتری قرار می گیرد. دلیل این به روز رسانی این است که این روزها  بسیاری از ناشران دانشگاهی برای کاهش هزینه و با در نظر گرفتن آسایش دانشجویان، محصولات خود را فقط در فروشگاه های اینترنتی ارائه می کنند.

به علاوه می توانید بسیاری از کتاب های کمیاب در بازار را از بانک کتاب های اینترنتی خریداری کنید.

drghrd

بانک کتاب، سرزمین تخفیف های اینترنتی

اگر همین حالا سری به سایت های فروش اینترنتی کتاب بزنید، دسته بندی های زیادی را می بینید که شامل تخفیف شده اند. یکی از مزیت های خرید اینترنتی کتاب این است که فروشگاه ها در مناسبت های مختلف و بر اساس کمپین های تبلیغاتی متفاوت، هرچند وقت یک بار کتاب ها را با تخفیف به مشتریان عرضه می کنند. به همین دلیل است که خرید از بانک کتاب بسیار به صرفه تر از خرید حضوری است.

ارزیابی کتاب قبل از خرید از مزایای خرید آنلاین کتاب

تجربه خرید اینترنتی باعث می شود که در هر سایت، یک جامعه مخاطب کوچک تشکیل شود. برای مثال اگر هنگام خرید اینترنتی یک کتاب دانشگاهی برای کنکور ارشد تردید دارید، نگاهی هم به بخش نظرات بیندازید.

کامنت ها همان بستر گفتگو برای جامعه کوچک مشتری کتاب است. میزان رضایت از خرید، ویژگی های منفی و نکات مثبت کتاب، اطلاعات اساسی است که بعد از مطالعه نظرات به دست خواهید آورد.

حتی اگر یک بار خرید آنلاین کتاب را تجربه کنید، این روش خرید به یک عادت همیشگی برای شما تبدیل می شود. عادتی که می توانید به کمک آن یک سبد کتاب را با یک کلیک ساده، جلوی در خانه خود تحویل بگیرید. بانک کتاب مارکا یک فروشگاه اینترنتی کتاب و همراهی مطمئن برای دانش آموزان، دانشجویان و زبان آموزان است. مهم ترین ویژگی مارکا کتاب، سرعت در تهیه انواع کتاب درسی و ارسال آن ها در کمترین زمان ممکن است و با پشتیبانی تلفنی و آنلاین تا لحظه دریافت کتاب در کنار شما خواهد بود.

 

 

خرید کتاب درسی بانک کتاب دانشگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر