کد خبر: 927918 A

بسیاری از اماکن به دلیل نگهداری کودکان و افراد مسن یا لوازم قیمتی در آنجا نیاز به امنیت بالایی دارند. در منازل مسکونی با وجود اعضاء خانواده، مغازه­های جواهرفروشی یا سازمان­های خصوصی و دولتی این امنیت یک نیاز اساسی می باشد و برای ایجاد امنیت از روش­‌های زیادی استفاده می شود.

یکی از راه­‌های ایجاد و افزایش امنیت محل، استفاده از قفل رمزی و دیجیتالی است.

قفل­های معمولی چه میزان از این امنیت را ایجاد می‌­کنند؟

حمل کلیدهای این نوع قفل­ها دردسرساز هستند. به ذهن سپردن مواردی چون کلید­ها را فراموش و یا گم نکنیم، همیشه یک دغدغه ذهنی بوده است. با از فراموش کردن کلید­ درگیر مشکلات بعد از آن می­شویم که برای ما هزینه مالی  و اتلاف وقت زیادی در برخواهد داشت.

با پیشرفت تکنولوژی و به پدیدآمدن قفل­های دیجیتالی یا قفل­های رمزی بسیاری از این مسائل حل شده است. قفل دیجیتال و دستگیره آن بهترین گزینه برای جایگزینی قفل­های معمولی است که امنیت بسیار بالایی را برای شما فراهم می­کند.

قفل دیجیتال برای باز و بسته شدن نیاز به کلید ندارد و شما می­توانید با روش­های به­ روز متفاوتی مانند رمز عبور، اثر انگشت، کارت و یا تشخیص چهره قفل را باز کنید.

کارایی قفل دیجیتال به چه صورت است؟

قفل دیجیتال روی هر نوع درب ازجمله درب­های ضدسرقت و درب­های معمولی نصب می­شود و به محض بسته شدن درب آن ­را قفل می­کند و از ورود افراد متفرقه به داخل جلوگیری می نماید.

قفل­ دیجیتال دارای کارت­هایی است که با آن براحتی توانید درب را باز کنید. به این کارت­ها RF می­گویند و در صورتی­که کارت را گم کردید می­توانید به راحتی آن را بسوزانید و از دستگاه حذف نمایید.

قفل دیجیتال به سیستم­های امنیتی مانند ضد سرقت، قفل کودک، هشدار شکستن درب و اتمام باتری وآتش سوزی و نیز باز ماندن درب مجهز هستند که این موارد امنیت بالایی برای محل به ارمغان می آورد.

قفل دیجیتالی به شما امکان کنترل از راه دور می­دهدکه این قابلیت از طریق نصب اپلیکشین روی گوشی هوشمند امکان­پذیر می­باشد.

قفل دیجیتالی توسط باطری قلمی (پیل خشک) تغذیه می­شود و در صورت تردد روزانه 10تا 12 دفعه با 4 باتری تا یکسال تامین می باشد و در صورتی­که باطری در حال اتمام باشد هشدار تعویض باطری قفل دیجیتال بصدا در می آید.

معایب قفل دیجیتال یا رمزی چیست؟

  • با توجه به افزایش قیمت ارز قفل­ رمزی نسبت به قفل­های معمولی هزینه بیشتری به­همراه دارند با این حال با توجه به امکانات متعدد و افزایش امنیت یکی از کاربردی ترین وسایل برای ساختمان بحساب می آیند، اما باید موقع خرید قفل دیجیتال برخلاف تصور عموم به این کالا به عنوان محصول لوکس و تزئینی نگاه نکرد و کیفیت و امنیت در اولویت باشد و از برند های مطرح قفل دیجیتال در دنیا نظیر یال(Yale)، سامسونگ(Samsung)،  اچ بی اس(HBS)  و ... تهیه شود.

یکی از بهترین و مطرح­ترین برند قفل­های دیجیتال یا قفل رمزی برند سامسونگ است. وجود سیستم­های امنیتی ارتقا یافته و پیشرفته در آن، قفل دیجیتال سامسونگ را به پرفروش­ترین برند در زمینه قفل رمزی تبدیل کرده است.

چرا قفل دیجیتال سامسونگ ؟

  • شما می­توانید در قفل دیجیتال سامسونگ حداقل 100 اثر انگشت و 20 عدد کارت RF تعریف کنید. که این مورد برای سازمان­های دولتی و خصوصی بسیار کارا و کارگشا می­باشد.
  • در قفل دیجیتال سامسونگ می­تواند رمز­های 4 الی 12 رقمی تعریف کنید که یادآوری آن برای شخص شما راحت­تر باشد.
  • سرعت و دقت شناسایی اثر انگشت در دستگیره دیجیتال سامسونگ بسیار بالاست. اثر انگشت در دماهای متفاوت سرد و گرم کمی تغییر حالت می­دهد اما دستگیره سامسونگ قابلیت شناسایی اثرانگشت در این حالت را دارد.
  • قابلیت شناسایی ادمین را دارد که امنیت بیشتری به محل شما می دهد.
  • در مدل هاس سامسونگ قبل از اینکه شما رمز عبور را روی صفحه کلید لمسی وارد کنید، ابتدا دو عدد به صورت تصادفی روی صفحه کلید برای شما ظاهر می­شود و بعد از وارد کردن اعداد، صفحه کلید روشن می­شود و اعداد به صورت پراکنده باعث می­شود اثر انگشت شما در کل صفحه کلید پخش شود، در نتجه رمز قابل حدس زدن و لو رفتن نخواهد بود. به این قابلیت سیستم­های امنیتی رمز تصادفی می­گویند که باعث افزایش ضریب امنیت می­شود.
  • در مکان­های تاریک نور صفحه کلید لمسی از روشنایی بالایی برای ورود رمز برخوردار است.

اما این قفل­ها در ظاهر بسیار شیک­تر هستند و امنیت بالایی را برای شما ایجاد می­کند. در نتیجه می­توانید آرامش خاطر از امنیت ایجاد شده برای فضای خود داشته باشید.

تماس با قفل دیجیتال بارمان:

شماره تماس:   09109076225 -- 02126714427

آدرس وبسایت:  www.digitaldoorlock.ir

تغذیه خانواده ذهن کودکان امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر