کد خبر: 926629 A

با مراجعه به این فروشنده های اینترنتی می توانید به راحتی مشخصات مختلف املاک منطقه را از لحاظ موقعیت مکانی، زیر ساخت ها، راه های دسترسی، متراژ ملک، فرایند ساخت آن و ... بررسی کنید.

ایلنا؛ آیا واقعاً سرمایه گذاری در منطقه 22 یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری است؟ سرمایه گذاری در این راه چه فواید و خطراتی به دنبال دارد؟ این پرسش ها همواره از اساسی ترین دغدغه هایی است که منجر به دو دلی افراد برای سرمایه گذاری در منطقه 22 می شوند. اگر شما هم با این دغدغه ها دست و پنجه نرم می کنید و می خواهید وارد حوزه ی سرمایه گذاری در ملک شوید، متن زیر را حتماً بخوانید و از اطلاعاتی که آورده ایم به هیچ وجه غافل نشوید.

به طور کلی اگر به دنبال راه های سرمایه گذاری باشید مطمئناً روش های گوناگونی پیدا خواهید کرد، روش هایی که هر کدام ویژگی های مختلفی داشته و به نوع خود ریسک پذیر هستند. در میان تمام روش های موجود، سرمایه گذاری در ملک، به خصوص در کشور ما محبوبیت بالایی داشته و دارد. در واقع از آن جا که نرخ املاک در ایران همواره در حال پیشرفت است و افرادی که از این را به سود های کلانی رسیده اند را به دفعات دیده ایم، این روش را به جرئت می توان بهترین روش برای سرمایه گذاری معرفی کرد.

اما دقت کنید خرید هر ملکی به منزله ی کسب سود بالا نخواهد بود، لذا همانطور که گفتیم تمام روش های سرمایه گذاری ریسک پذیر هستند و ریسک این روش نیز مختص به نوع ملکی است که برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید.

 در واقع خرید ملکی سود بالایی خواهد داشت که ویژگی هایی چون موارد زیر را داشته باشد:

 • در دسترس باشد.
 • از نظر کارشناسان این حوزه تایید شده باشد.
 • آینده ی درخشانی از نظر موقعیت مکانی داشته باشد.
 • در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته باشد.
 • و ...

حال لازم است بدانید منطقه ی ۲۲ تهران نمونه ی بارزی از مناطقی است که دارای املاکی با ویژگی های فوق و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست مورد ها می باشد. اما اگر هنوز نسبت به این روش مطمئن نیستید و خواستار کسب اطلاعات بیشتری می باشید، دعوت می کنیم با ما همراه شوید.

املاک منطقه 22

سرمایه گذاری در منطقه 22 پیشنهادی ویژه برای سرمایه دارانی که به دنبال سود های کلان هستند!

در حال حاضر منطقه ۲۲ تهران برای سرمایه گذاری در ملک از جمله ویژه ترین پیشنهاداتی است که سرمایه داران می توانند از طریق آن به سود های کلانی برسند. اما اگر علل ویژه بودن این روش را می پرسید، لازم است به مشخصه های مختلفی اشاره کنیم که کارشناسان معتقدند به علت وجود آن ها آینده ی این منطقه بسیار درخشان بوده و پس از اتمام پروژه های ساخت و ساز قطعاً از لحاظ قیمت صعود چشمگیری خواهند داشت.

حال بیایید چند مورد از این مشخصه ها را با هم بررسی کنیم، مشخصه هایی که آینده ی املاک منطقه ۲۲ را تضمین می کنند:

 • وجود دریاچه ی چیتگر از جمله دلایل بارزی است این منطقه را مورد توجه ویژه ی افراد قرار می دهد، لذا مناطقی که دارای جاذبه های گردشی و تفریحی هستند همواره از ارزش بالایی برخوردار می باشند.
 • راه های دسترسی منطقه ی ۲۲ نه تنها محدودیت ندارد بلکه به بزرگ راه ها و آزاد راه های اصلی شهر متصل شده و امکان رفت و آمد را به مراتب سهل کرده است.
 • آب و هوای مطلوب و بسیار تمیزی که این منطقه دارد آن را از دیگر منلطق استان تهران متمایز کرده، به گونه ای که منطقه ی ۲۲ به خصوص شهرک چیتگر فاقد آلودگی های سطح شهر است.
 • ساخت و ساز ساختمان های منطقه ی ۲۲ همواره بر اساس جدید ترین، مدرن ترین و اصولی ترین متد های استاندارد جهان انجام می گیرد، به طوری که لازم است بگوییم چنین ساختمان هایی برای اولین بار در ایران ساخته می شوند.
 • وجود مراکز تجاری، تفریحی، آموزشی، گردشگری و ... از دیگر مشخصه های حائز اهمیتی است که آینده ی منطقه را تضمین می کنند.
 • و چندین و چند مورد دیگر.

لازم به ذکر است اگر از هوش تجاری مطلوبی برخوردار باشید، قطعاً می دانید وجود مشخصه هایی چون موارد بالا نشان دهنده ی درخشان بودن آینده ی املاک برای سرمایه گذاری و کسب سود های کلان است. پس توصیه می کنیم معطل نکنید و تا دیر نشده وارد حوزه ی سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ به ویژه شهرک چیتگر شوید، لذا هر چه زود تر اقدام کنید سود بیشتری خواهید داشت.

پروژه شهید خرازی

برای سرمایه گذاری در ملک به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای سرمایه گذاری در ملک باید به نکات مختلفی توجه کنید، چرا که این روش مستلزم سرمایه ی هنگفتی است و با یک حرکت اشتباه می توانید منجر به سوخت سرمایه ی خود شوید. برخی از این نکات موثر عبارت هستند از:

 • ابتدا نرخ املاک منطقه ی مورد نظر خود را به خوبی بررسی کنید تا بک رنج کلی از قیمت ها داشته باشید.
 • زمانی را برای خرید انتخاب کنید که بازار در آرامش است و می دانید املاک مربوطه هنوز جای پیشرفت بالایی دارند.
 • انتخاب مرجع فروش نیز از نکات حائز اهمیتی است که نباید در آن سهل انگاری کنید. در واقع لازم است از مرجعی خرید کنید که معتبر و متعهد می باشد.
 • و ...

نحوه ی پیش خرید ملک در منطقه 22

حال اگر می خواهید در منطقه 22 سرمایه گذاری کنید، از آن جا که پروژه ها همواره در دست ساخت هستند و هنوز به اتمام نرسیده اند باید به صورت پیش خرید اقدام کنید. پیش خرید ملک در منطقه 22 به صورت های گوناگونی انجام می گیرد، اما آیا همه ی روش های موجود قابل اطمینان هستند؟

امروزه یکی از بهترین روش های پیش خرید ملک در منطقه 22 تهران از طریق وب سایت های املاک از جمله املاک 4030 در منطقه 22 است. شما با مراجعه به این فروشنده های اینترنتی می توانید به راحتی مشخصات مختلف املاک منطقه را از لحاظ موقعیت مکانی، زیر ساخت ها، راه های دسترسی، متراژ ملک، فرایند ساخت آن و ... بررسی کنید. علاوه بر این استعلام قیمت ها از این طریق به مراتب راحت تر بوده و مستلزم صرف زمان کمی است.

چیتگر یکی از بهترین نقاط منطقه ی ۲۲ برای سرمایه گذاری

پیش فروش آپارتمان در چیتگر همواره رونق به مراتب بالایی نسبت به شهرک های دیگر این منطقه دارد و گفتنی است این شهرک دارای آینده ی بسیار درخشان تری است، چرا که املاک آن دارای ویژگی ها و امکانات بی نظیری چون موارد زیر است:

 • اکثر ساختمان ها دارای ویویِ بسیار زیبایی هستند، چشم اندازی که رو به دریاچه بوده و منظره ی فوق العاده ای دارد.
 • آب و هوای چیتگر بسیار مطلوب تر از نقاط دیگر است.
 • از آن جا که این شهرک دارای جاذبه های توریستی است، بالطبع آینده ی بهتری داشته و از قیمت بالا تری برخوردار خواهد شد.
 • تمام ساختمان های چیتگر دارای قابلیت ها و امکانات مدرنی چون دوربین های مدار بسته، انباری های اختصاصی، پارک های مجزا، سالن های ورزشی و ... هستند.
 • این شهرک از لحاظ حجم فضای سبز بسیار مطلوب است به گونه ای که نه تنها هر ساختمان به طور مجزا دارای فضای سبز دلنشینی است بلکه در سطح شهرک می توانید تعداد بالایی از این فضا ها را ببینید.
 • و ...

در آخر لازم است بگوییم اگر بودجه ی مناسبی برای بهره مندی از پیش فروش آپارتمان در چیتگر را دارید، بی معطلی اقدام کنید چرا که هر لحظه اقدام سریع تر، سود بیشتری به دنبال خواهد داشت.

بودجه ساخت و ساز سرمایه گذاری فضای سبز گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر