کد خبر: 921257 A

اولین فاکتور مهم در سفرهای اروپایی بی‌تردید میزان بودجه‌ای است که هر مسافر برای سفر خود در نظر می گیرد

افرادی که تور اروپا را خریداری می کنند، اغلب به صورت دقیق می دانند که مقصد نهایی آنها کجاست به این معنا که تور فرانسه را می‌خرند یا تور ایتالیا یا سایر شهرها و یا تورهای تفریحی اما ماجرا از آنجایی پیچیده تر می شود که راه ها و تورهای مسافرتی اروپا در طیف وسیع و با امکانات متعدد ارائه می شوند. اولین فاکتور مهم در سفرهای اروپایی بی‌تردید میزان بودجه‌ای است که هر مسافر برای سفر خود در نظر می گیرد. هر مسافری بودجه مورد نظر خود را دارد بنابراین کمی جزئی‌تر به این موضوع خواهیم پرداخت تا بهترین راه های سفر به اروپا را باهم بررسی کنیم.

تور هوایی اروپا

از نظر من بهترین روش برای سفر به اروپا سفر از یک شهر به شهر دیگر و در نهایت سفر از یک کشور به کشور دیگر است. این که اول به کدام کشور بروی و بعد کدام کشور را به عنوان مقصد دوم انتخاب کنی مسافران را با استرس زیادی روبه رو می کند و دلیل اصلی استرس ها هم وجود گزینه های متعدد زیاد است. ما سعی می کنیم گزینه های مختلف حمل و نقل را برشماریم تا اگر بخواهید تور سوئیس یا برای مثال تور سوئد و... را خریداری کنید از این نظر مشکل کمتری داشته باشید.

برای ایرانی ها یکی از کم دردسرترین راه ها برای سفر به اروپا خرید تور هوایی اروپاست. نکته ای که ایرانی ها از آن غافل می شوند این است که هزینه پروازهای بین شهری و بین کشوری در اروپا ارزان است و می تواند راه خوبی برای صرفه جویی در هزینه های سفر باشد. بر اساس آمارهای دقیق هزینه پرواز بین کشورهای مختلف اروپا همه از 50 یورو کمتر هستند. در فصل های بهار و تابستان تورهای هوایی اروپا گران تر می شوند چون تقاضای سفر برای این مقصد بیشتر می شود و شانس کمی خواهید داشت که هتلی با قیمت ارزان برای اقامت پیدا کنید پس سفرهای بین شهری و کشوری انتخاب خوب هستند.

قیمت تورهای هوایی اروپا بستگی زیادی به زمان سفر شما دارند و هرچه به زمستان نزدیک شوید قیمت آنها کاهش پیدا می کند. توجه کنید که هزینه هایی مثل عوارض خروج از کشور نیز به هزینه های بلیت هواپیما اضافه می شوند که باید همه آن ها پیش از حرکت در نظر گفته شود.

1111111111

مزایای تور اروپا با هواپیما

تورهای هوایی اروپا چند مزیت مهم دارند که سبب می شوند گردشگران آنها را انتخاب کنند. اولین مزیت مهم صرفه جویی در وقت است، حتی اگر تور روسیه که مقصد نزدیکتری به ایران محسوب می شود را در نظر بگیریم سفر هوایی به نسبت زمینی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. چرا سه روز زمان در نظر بگیریم وقتی می توانیم با چند ساعت پرواز به مقصد برسیم؟ این موضوع در مورد تور زمینی استانبول یا تور زمینی وان صدق نمی کند چون فاصله زیادی با ایران ندارند اما درباره مقاصد اروپایی صرفه جویی در زمان امر مهمی است.

مزیت دیگر تورهای هوایی اروپا به نسبت سفر زمینی راحتی مسافران است. اگر یکبار هم با هواپیما به اروپا سفر کرده باشید، می دانید که پرواز به این قاره بسیار آسان و لذتبخش است. تمامی کشورهای اروپایی دارای فرودگاه های وسیع و هواپیماهای مدرن هستند، بنابراین در این رابطه با مشکلی رو به رو نخواهید بود.

تور ترکیبی اروپا

اگر چند مقصد را در اروپا انتخاب کرده اید و هنوز نمی توانید بین آنها بهترین را انتخاب کنید، تورهای ترکیبی اروپا برای افرادی مثل شما ارائه می شوند. یکی از راه های آسان برای سفر به اروپا خرید یک تور از پیش برنامه ریزی شده ترکیبی به مقصد اروپاست که تمامی آژانس های مسافرتی فعال در زمینه سفرهای اروپایی آنها را ارائه می دهند. اگر تور ترکیبی خریداری کنید این امکان وجود دارد که با یک خرید تور از فرانسه، ایتالیا یا اسپانیا دیدن کنید.

در تورهای ترکیبی امکان سفر به یک مقصد با هواپیما و سفر به مقاصد دیگر با قطار و مترو نیز وجود دارد؛ البته نباید از یاد ببرید که بسیاری از هموطنان ایرانی مشکل ویزای اروپا و شینگن را دارند، این انتخاب برای افرادی است که در رابطه با ویزا با مشکلی روبه رو نیستند.

2222222222222

در آخر اگر علاقه مند هستید که درباره تورهای اروپا و سفر به اقصی نقاط این کشور اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، شما را به وبسایت https://www.npk.ir/ دعوت می کنم.

 

اروپا تور اروپا NPK
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر