کد خبر: 919086 A

تور زمینی استانبول بیش از دو دهه است که وجود دارد و از تهران و شیراز و بسیاری از شهرهای دیگر به مقصد استانبول برگزار می شد و خوشبختانه آژانس های مسافرتی زیادی در ایران وجود دارند که بر این مسیرها مسلط هستند و تجربه زیادی دارند.

ایلنا؛ سفر زمینی این امکان را برای شما فراهم می کند که هر زمانی که بخواهید به هرجایی که مد نظرتان باشد بروید؛ مهم نیست که با وسیله نقلی شخصی خود سفر می کنید یا برای مثال تور زمینی وان را خریداری کرده اید و با تور راهی جاده ها شده اید در هر صورت کشور ترکیه می تواند مقصد خوبی برای علاقه مندان ایرانی به سفرهای زمینی خارجی باشد.

خوشبختانه سفر از شهرهای مختلف ایران به شهرهای مختلف ترکیه با وسیله نقلیه شخصی امکان پذیر است اما به خاطر این که هزینه سفر با اتومبیل شخصی بالاتر از تورهای زمینی می شود و مزایایی که تورها دارند، گردشگران ایرانی کمی ترجیح می دهند برای سفر به شهرهای دورتر ترکیه با اتومبیل شخصی اقدام کنند. اگر با اتومبیل شخصی از تهران راهی استانبول شوید باید هزینه بنزین، عوارض خروج اتومبیل (علاوه بر عوارض خروج هر فرد) را بدهید و به خاطر ناآشنایی با مسیرها و اقامتگاه های بین راهی و رستوران ها ممکن است با مشکلات زیادی روبه رو شوید. از آنجایی که طرفداران تورهای زمین خارجی در دو سال گذشته در میان ایرانی ها افزایش چشم گیری داشته است در ادامه چند تور زمینی ترکیه خوب و مزایای آنها را بررسی می کنیم.

11

تور زمینی استانبول

همه می دانیم که در یک دهه گذشته ارزش ریال کاهش چشم گیری داشته و این موضوع پرداخت هزینه های سفر خارجی را برای ما دشوار کرده است. گران شدن هزینه های سفر تاثیری در علاقه مسافران به سفر به ترکیه و به ویژه شهر استانبول نداشته و هنوز هم افراد بسیاری دوست دارند برای گشت و گذار و خرید و به ویژه خرید پوشاک به استانبول سفر کنند. تور زمینی استانبول بیش از دو دهه است که وجود دارد و از تهران و شیراز و بسیاری از شهرهای دیگر به مقصد استانبول برگزار می شد و خوشبختانه آژانس های مسافرتی زیادی در ایران وجود دارند که بر این مسیرها مسلط هستند و تجربه زیادی دارند.

تور زمینی استانبول برای مسافرانی که محدودیت زمانی ندارند و از سفرهای جاده ای لذت می برند، انتخاب خوبی خواهد بود زیرا علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها از شهرها و جاده های بسیاری عبور می کنند. اگر تور زمینی استانبول برای شما هم جذاب است باید بگوییم که از تهران تا استانبول با اتومبیل شخصی 23 ساعت راه است که باید به اید عدد میزان استراحت ها را هم افزود و توجه داشت که این عدد مستقیم ترین مسیر است.

تور زمینی آنتالیا

یکی از تورهای تفریحی که مورد علاقه مسافران ایرانی بسیاری قرار می گیرد تور آنتالیاست. مسافران ایرانی علاقه مند هستند که از هتل های UALL و تفریحات ساحلی این شهر استفاده کرده و از مراکز خرید آن پوشاک یا سایر اجناس مورد نظر خود را خریداری کنند. برای کسانی که تور هوایی آنتالیا گران است و می خواهند کمی در هزینه ها صرفه جویی کنند، تور زمینی آنتالیا تدارک دیده شد که با استقبال بسیاری هم مواجه گردید. تور زمینی آنتالیا مزایایی مانند سفر ارزان، تماشای جاده هایی سرسبز و مزارع میوه، عدم نیاز به معطلی در فرودگاه اسپارتا و سفر دسته جمعی اعضای خانواده به صورت مقرون به صرفه را ایجاد کرد و سبب شد تا آژانس های مسافرتی متعددی در صدد تدارک تور زمینی آنتالیا باشند؛ بنابراین حالا مسافران حق انتخاب گسترده ای در این زمینه دارند و می توانند تورهای زمینی آنتالیا را با بهترین قیمت ها تهیه کنند.

تور زمینی ترابزون

ترابزون یکی از شهرهای دیگر ساحلی کشور ترکیه است که به نسبت شهرهایی چون آنتالیا یا ازمیر و کوش آداسی کمتر آن را می شناسند. دلیل کمتر شناخته شدن ترابزون را می توان نوظهور بودن این شهر در عرصه گردشگری ترکیه دانست. همانطور که به احتمال زیاد می دانید ترکیه برنامه دقیقی در راستای ارتقای صنعت گردشگری دارد و همه ساله قدمی در این راستا بر می دارد و حالا پس از شهرت شهرهایی مانند استانبول، وان و... نوبت به ترابزون رسیده است.

شهر ترابزون آب و هوای بسیار خوبی دارد و فضای زیبایش سبب شده تا در سبد خرید تورهای ایرانیان قرار بگیرد. یکی از مقاصدی که تورهای زمینی به آن به راستی خوب و جذاب است ترابزون می باشد که حالا مسافران می توانند به راحتی با خرید تور زمینی ترابزون خود را به این شهر و هتل های نابش برسانند.  از شهر تهران تا ترابزون با اتومبیل شخصی حدود 18 ساعت راه است که باید ترافیک و میزان توقف ها برای استراحت را هم به این عدد اضافه کرد.

اگر جایی را برای خرید تورهای زمینی ترکیه با قیمت مناسب نمی شناسید ما به شما آژانس مسافرتی فلات پارس گیتی را پیشنهاد می کنیم که سابقه خوبی در این زمینه دارد.

 

فلات پارس گیتی تور تركيه تورهای زمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر