کد خبر: 916294 A

دزدیده شدن خودرو از جریمه هایی است که اکثر اوقات بی توجهی مالک ماشین به اصول ایمنی و توصیه‌های پلیسی باعث اتفاق افتادن آن می‌شود. برای اینکه از سرقت اتومبیل خود دور شوید با ما همراه باشید.

هنوز هم دزد‌‌گیر‌‌های هشدار‌‌دهنده صوتی برای ایجاد مانع و طولانی کردن زمان سرقت خودرو مورد استفاده قرار می‌‌‌گیرد. اما با توجه به این که در بسیاری از مواقع سارقان حرفه ای با سرعت بسیار بالایی که دارند به هدف خود می رسند و خودرو را با به کار بردن روش های مختلف روشن کرده و حرکت‌ می‌‌دهند، بنابراین باید برای امنیت کامل، خودرو را به جدیدترین ابراز‌ و تکنولوژی روز دنیا مجهز نمود.

دزدگیرهای ماهواره ای، ردیاب مطمئن خودرو

دزد‌‌گیر‌‌‌های ماهواره‌‌‌ای با ابزارهای پیشرفته تر نسبت به دزد‌‌گیر‌‌های معمولی می‌‌توانند صاحب خودرو را در وضعیت هوشیار قرار دهند. در دزد‌‌گیر‌‌های غیرماهواره‌‌ای با توجه به میزان حساسیت سیستم حفاظتی، سیگنال ها‌‌یی به ریموت کنترل ارسال می‌‌‌گردید و اگر صاحب خودرو در فاصله ای دور از وسیله ی نقلیه قرار داشت می‌‌توانست متوجه خطری که آن را تهدید می کند شود. قابلیت این دزد‌‌گیر‌‌ها به مرور بیشتر شد تا جایی که بر روی ریموت کنترل های تصویری، باز شدن درب خودرو یا ضربه نمایش داده می‌‌شود. این دزد‌‌گیر‌‌‌ها کاملاً کاربردی و ایجاد کننده مانع قوی برای سرقت‌ خودرو هستند اما بعد از قطع سیم برق دزد‌‌گیر، کارایی نخواهد داشت.

اما دزدگیر ماهواره ای خودرو را ردیابی می‌‌کند. این مهم ترین ویژگی یکردیاب ماهواره ای نسبت به دزد‌‌گیرهای نسل قبل است. وسیله‌‌‌ی نقلیه‌‌‌ای که به سیستم GPS مجهز است با دقتی بسیار بالا، اطلاعات را از طریق پیامک (پیام متنی) یا اپلیکیشن به تلفن همراه صاحب خودرو ارسال می‌‌کند.

11111111111111

جدیدترین دزد‌‌گیر خودرو مجهز به رد‌‌یاب GPS

معمولاً دزد‌‌گیر خودرو متشکل از یک کیت اصلی، آژیر، سنسور چشمک زن و ریموت کنترل ساده یا تصویری است تا موانع ذهنی و عملی برای سارقان فراهم کند. در حقیقت وجود آژیر و سنسور چشمک زن تا حدّ‌‌ی سارق را منصرف می‌‌گرداند و ریموت کنترل‌‌‌ها هم با علائم دیداری و شنیداری صاحب خودرو را از خطری که احتمالاً خودرو او را تهدید کرده مطلع می‌‌کند. اما با وجود همه‌‌‌ی این علائم بازدارنده آمار سرقت وسایل نقلیه همچنان بالا است. به هرحال سارقان به شکل فردی یا گروهی ترفند‌‌‌های جدیدی به کار می‌‌‌برند و با برنامه های از قبل تعیین شده بلافاصله خودرو را اوراق یا یکجا به واسطه ها‌‌یی که می‌‌شناسند به فروش می رسانند. بنابراین استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌‌ امنیتی برای حفاظت از اموال شخصی ارزشمندی مانند خودرو و موتور‌‌سیکلت ها که امروزه قیمت‌‌‌های چند برابری را تجربه می‌‌کنند، امری ضروری است.

جدیدترین و پیشرفته ترین سیستم حفاظتی خودرو، دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ای هستند که علاوه بر اطلاع به صاحب خودرو از وضعیت وسیله‌ی نقلیه قبل از جابه‌جایی خودرو، امکان ردیابی کل مسیر را به مالک می‌‌دهد. با رد‌‌یاب های ماهواره ای هیچ جای نگرانی از وضعیت خودرو وجود نخواهد داشت زیرا این رد‌‌یاب ها با دقت بسیار بالا و با کمترین خطا مکان خودرو را نمایش می‌‌دهد.

نمایش موقعیت خودرو با استفاده از اپلیکیشن دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ای

بنابراین استفاده از هر دزد‌‌گیر هشدار‌‌دهنده به سارق برای جلوگیری از سرقت خودرو لازم است اما برای آن که بطور کامل امنیت وسیله‌‌‌ی نقلیه خود را برقرار نمایید بهترین روش، استفاده از رد‌‌یاب جی پی اس و نصب اپلیکیشن سرو بر تلفن های همراه است. این اپلیکیشن با ویژگی‌های قابل شخصی سازی صاحب خودرو را در وضعیت کاملاً هوشیار از وضعیت خودرو قرار می دهد.قیمت ردیاب خودرو مناسب بوده و امکاناتی مانند هشدار هرگونه ضربه، روشن و خاموش شدن وسیله‌‌‌ی نقلیه‌‌ی موتوری یا سواری، مسیر حرکت، سرعت، خروج از محدوده و حتی قطع شدن باتری خودرو را با کمترین خطا به اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن‌ همراه صاحب خودرو فرستاده و یا به صورت پیامک اطلاع رسانی می کند. برخلاف دزد‌‌گیر‌‌‌های معمول که با نمایش سنسور‌‌های چشمک زن و آژیر کاملاً در معرض نمایش بودند، رد‌‌یاب‌‌‌های ماهواره‌‌ای به گونه ای طراحی شده‌‌اند که در قسمتی از خودرو پنهان گردند تا سارق نتواند آن را از کار بیاندازد.

اطلاعاتی که به هنگام سرقت خودرو و همچنین جلوگیری از آن باید بدانید

بهترین دزد‌‌گیر ماهواره‌‌‌ای خودرو مجهز به رد‌‌یاب جی پی اس

با توجه به توضیحات بالا انتخاب یک رد‌‌یاب ماهواره‌‌ای برای ردیابی از وسایل نقلیه در شرایطی که صاحب خودرو در کنار آن حضور ندارد ضروری است. ردیاب جی پی اس F100-R وایزر بهترین مدل ردیابخودرومجهز به هشدارهای ضدسرقت می‌‌باشد و قابلیت فعال و غیرفعال نمودن هر یک از امکانات را با توجه به نیاز صاحب خودرو دارد. شاید برای صاحبان خودرو سرعت وسایل نقلیه یا خروج از یک محدوده جغرافیای مهم نباشد ولی روشن شدن و حرکت ناگهانی آن برای وی به معنی سرقت تلقی شود، بنابراین می‌‌تواند هشدارهای ضد سرقت را فعال کرده تا در زمان خطر او را مطلع گرداند. این رد‌‌یاب بدون هیچ محدودیتی، همه ی خودرو‌‌های سبک یا سنگین و موتورسیکلت ها را ردیابی می کند و این امکان را به مالک می‌‌دهد که هر لحظه خودرو را متوقف کرده و به مجرم اجازه پیشروی بیشتر ندهد. دزد‌‌گیر ماهواره ای یک ابزار موثر و کارآمد برای پیگیری وسیله‌‌ی نقلیه پس از وقوع جرم است و تکمیل کننده‌‌ی امنیت خودرو می‌‌باشد.

2222222222222222222

نحوه کارکردن دزد‌‌گیر ماهواره ای و رد‌‌یاب جی پی اس

هنگامی که درخواست توسط کاربر به سیم کارت دستگاه ردیاب GPS ارسال می‌‌‌شود، سیستم به طور خودکار یک پاسخ به درخواست تلفن همراه صاحب خودرو ارسال می‌کند. صاحب خودرو می‌‌تواند که درهنگام ارسال درخواست موقعیت وسیله‌‌‌ی نقلیه‌ی خود از لحاظ مکانی در هر جای دنیا باشد.

نحوه‌‌ی کار ردیاب جی پی اس به این صورت است که با استفاده از تعدادی ماهواره که در مدارهای دور زمین قرار گرفته اند اطلاعات دقیقی از مکان و موقعیت خودرو را برای شما ارسال می کند. ردیاب ها با دریافت سیگنال حداقل از 3 ماهواره برای محاسبه‌‌‌ی طول و عرض جغرافیایی یا حداقل 4 ماهواره برای محاسبه موقعیت سه بعدی یعنی طول، عرض و ارتفاع وسیله ی مورد نظر به کار می‌‌‌آیند. بنابراین جی پی اس یک فناوری مهم برای تشخیص موقعیت مکانی هر فرد و یا وسیله‌‌‌ی نقلیه در حال حرکت است.

مزایای استفاده از رد‌‌یاب وایزر مدل F100-R

ردیاب F100-R وایزر با وزن 70 گرم یک دستگاه ردیاب جی پی اس کوچک است که می تواند به عنوان مکمل دزد‌‌گیر خودرو به کار آید. ابعاد کوچک آن باعث می‌‌شود به راحتی در وسایل نقلیه نصب و پنهان شده و به‌‌عنوان ابزاری بازیابی کننده‌‌ی خودرو یا موتور‌‌سیکلت پس از سرقت به کار آید. این دستگاه دارای سنسور GPS و در حداقل زمان ممکن اطلاعات را با دقت مکانی بالا ارسال می‌‌‌کند. همچنین این دستگاه به راحتی و بدون محدودیت مکانی، خودرو را ردیابی می‌‌‌کند. هنگام قطع باتری خودرو با ارسال هشدار، از شارژ باتری داخلی استفاده می‌‌‌کند، بنابراین اگر سارق باتری خودرو را قطع نماید هم چنان تا چندین ساعت این دستگاه موقعیت خودرو را نمایش می‌‌‌دهد و با صاحب خودرو ارتباط برقرار خواهد کرد. به‌‌علاوه صاحب خودرو می‌‌‌تواند هشدارهای متنوعی را در اپلیکیشن سامانه ردیابی وایزر (سرو) تعریف و درخواست نماید، مانند ارتباط صوتی با داخل خودرو (در صورت لزوم) یا متوقف نمودن خودرو از فاصله ی دور. نصب این دستگاه بسیار آسان است اما پیشنهاد ما این است که حتماً از نمایندگی‌های معتبر وایزر جهت نصب دستگاه ردیاب استفاده نمایید تا از گارانتی یک ساله محصول و راهنمایی نمایندگان رسمی تیم وایزر بهره مند شوید.

حال که متوجه تفاوت بزرگ ردیاب ماهواره ای با دزدگیرهای ساده شدید و مزایا و نحوه کار کردن این مدل ردیاب ها را مطالعه کردید، وقت آن رسیده از وسایل نقلیه خود حفاظت بیشتری کنید. برای این کار به وبسایت گروه وایزر ارائه دهنده ردیاب آنلاین خودرو،GPS خودرو و دزدگیر ماهواره ای با آدرس www.wizerco.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۰۲۱-۸۶۰۴۵۸۶۰ تماس بگیرید.

تلفن خودرو سرقت وزن سرقت خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر