کد خبر: 916260 A

برند یا نام تجاری ارزش و ارزش و منافع مشخصی را برای مشتریان تعریف می کند تا با این روش مخاطبان بتوانند در بازارهای شلوغ و پیچیده امروزه آن را بشناسند.

به همین دلیل است که طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا، منظور از ثبت برند یک طرح، نماد یا هر ویژگی دیگر است که تعیین کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص و ویژه باشد که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می شود.

لوگو به عنوان نمای ظاهری و معرف برند است. این روزها با توجه به گوناگون بودن کسب و کارها و اهمیت ویژه تبلیغات نیاز است تا هر کسب و کار با عنوان ویژه و لوگوی مخصوص خود مشخص شود و بعد از گذراندن مراحل خاص خود این برند باید ثبت شود تا به صورت رسمی شناخته شود. البته مراحل ثبت برند طولانی است و در بیشتر مواقع این پروسه دشوار است اما در صورتی که شما بخواهید به صورت رسمی و قانونی فعالیت کنید نیاز دارید تا برند خود را ثبت کنید.

 اگر می خواهید از این فرآیند نفس گیر نجات پیدا کنید می توانید در مورد خرید و فروش برند آماده بیشتر تحقیق کنید. به دلیل طولانی بودن این روند ثبت برند و مشکلات احتمالی آن برخی از افراد به برندهای فروشی رو می آورند. با این روش می توان بدون صرف وقت صاحب یک نام تجاری شد و از مزایای آن استفاده کرد. خرید برند آماده روند ثبت برند را آسان تر کرده است.

پس از اینکه برند خود را ثبت کردید، می توانید خدمات مرتبط با ثبت شرکت خود را انجام دهید. شرکت به مجموعه ای از سهامداران یا شرکا گفته می شود که برای انجام فعالیت های مشخص و با هدف مشترک با هم همکاری می کنند. این افراد می تواند شخصیت های حقیقی یا حقوقی باشند. در واقع هنگامی که افراد تصمیم به راه اندازی شرکت می کنند به منظور قانونی کردن فعالیت خود و بهره مندی از مزایای شرکت باید نسبت به ثبت آن اقدام کنند. طبق قانون باید تمامی شرکت ها ثبت شوند تا به رسمیت شناخته شوند تا به رسمیت شناخته شوند.

در دنیای پر رقابت امروز فقط از طریق فعالیت در دنیای فیزیکی نمی توان کسب و کار را رونق بخشید بلکه حضور در دنیای اینترنت و انجام فعالیت های گوناگون به صورت آنلاین است. از این رو امروزه طراحی سایت شرکتی یکی از ملزمات رونق کسب و کار در فضای مجازی است.  همانطور که مشاهده می کنیم روز به روز تعداد کاربران اینترنتی افزایش میابد و بیشتر افراد بیش از اینکه شرکت مورد نظر خود را در دنیای واقعی جستجو کنند بیشتر به دنبال جستجو از طریق موتورهای جستجو هستند. قطعاً هنگام جستجوی چنین مواردی مشاهده کرده اید که موتور جستجو به شما چندین پیشنهاد ارائه می دهد، اگر شرکت شما جز گزینه های پیشنهادی باشد اما کاربر نتیجه دلخواه را از آن کسب نکند، قطعاً شما کاربران خود را از دست می دهید. به همین دلیل است که این روزها طراحی سایت برای شرکت ها بسیار با اهمیت شده است.

مجموعه آراز با تکیه بر توان و تجربه خود مجموعه ای در حوزه فناوری، حقوقی، ثبتی و اقتصادی راه اندازی کرده است تا بتواند خدماتی مانند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت اختراع، طراحی پورتال، ثبت لوگو، ثبت دامنه، ثبت نشان جغرافیایی، ثبت طرح صنعتی، ثبت نشان حلال، اخذ کارت بازرگانی و .... را به مدیران سازمان ها و شرکت ها ارائه دهد.

 

خرید و فروش فضای مجازی فناوری کسب و کار مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر