کد خبر: 916259 A

اگر در آپارتمان ساکن هستید بهتر است ماشین شارژی هایی که سایز کوچکی دارند و تک موتوره هستند را انتخاب کنید اما اگر در محیط های بزرگ هستید و یا دسترسی به ساحل دارید بهتر است تعداد موتورهای ماشین شما بیشتر و ابعاد ماشین بزرگتر باشد.

امروزه اسباب بازی ها تنوع زیادی نسبت به گذشته دارند و تولید ماشین شارژی و موتور شارژی نیز در زمره اسباب بازی های امروزی برای کودکان است. اینگونه از اسباب بازی ها متناسب با پیشرفت علم و تکنولوژی ظهور کرده اند و با توجه به امکاناتی که دارند قطعا مورد توجه و علاقه کودکان هستند. راندن وسایل برای کودکان بسیار هیجان انگیز است و به همین دلیل است که فرزندان، شما را وادار به خرید این محصولات می کنند. اگر فقط طبق خواسته کودک خود اقدام به خرید کنید به دلیل اینکه کودک فقط ظاهر وسیله را در نظر می گیرد ممکن است خرید رضایت بخشی انجام نگیرد. قطعا برای خرید موفق باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. در این نوشته راهکارهایی را برای جلوگیری از هزینه های گزاف و انتخاب اصولی به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

نکات مهم برای خرید ماشین شارژی

برای این که فرزند شما بدون هیچ مشکلی بتواند از ماشین شارژی استفاده کند و شما هم رضایت خاطر داشته باشید حتما باید هنگام خرید نکاتی را مد نظر داشته باشید چرا که این اسباب بازی جز وسیله های گران قیمت محسوب می شوند و به سادگی نمی توانید وسیله دیگری را جایگزین آن کنید.

موتور ماشین شارژی

اولین موردی که اهمیت زیادی دارد، موتور این ماشین است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. تعداد این موتور می تواند از 2 تا 6 عدد متغیر باشد. عواملی مانند وزن کودک شما و سطحی که قرار است کودک با ماشین روی آن حرکت کند، تعیین کننده تعداد موتور این وسیله است. به نحوی که هر چه تعداد موتور ماشین بیشتر باشد، قدرت و تحمل وزن وسیله بیشتر خواهد بود.

سرعت

سرعت ماشین شارژی گزینه دیگری است که می تواند رضایت کودک شما را از وسیله فراهم کند. این ماشین ها غالبا در انواع تک سرعته تا 4 سرعته در بازار موجود هستند.

جنس بدنه

باید به این نکته توجه داشت باشید که فرزند شما یک راننده حرفه ای نیست و ممکن است با ماشین تصادف کند. گاهی این تصادف ممکن است شکستگی هایی را برای ماشین ایجاد کند به همین خاطر است که جنس بدنه ماشین بسیار مهم است. هر چه جنس ماشین محکم تر باشد مقاومت آن بیشتر است. معمولا جنس بدنه ماشین شارژی در انواع پلاستیک، پلاستیک گرید1 و فایبر گلاس موجود است.

باتری

باتری ماشین به نسبت تعداد موتور ولتاژ متفاوتی دارد. این باتری ها متناسب با وزنی که تحمل می کنند از 6 ولت تا 48 ولت قرار دارند. اگر میزان مصرف شما زیاد است بهتر است ولتاژ باتری شما زیاد باشد.

فرمان و کمک فرمان

بهتر است ماشین شارژی هایی را انتخاب کنید که فرمان هیدرولیک دارند. این کار باعث می شود تا فرزند شما فشار زیادی را به وسیله وارد نکند. در ضمن کمک فنر ها نیز نقش زیادی در عمر مفید این وسیله دارند تا درصورت استفاده بر روی سطوح پستی و بلندی، خطری اسباب بازی را تهدید نکند.

محیط

اگر در آپارتمان ساکن هستید بهتر است ماشین شارژی هایی که سایز کوچکی دارند و تک موتوره هستند را انتخاب کنید اما اگر در محیط های بزرگ هستید و یا دسترسی به ساحل دارید بهتر است تعداد موتورهای ماشین شما بیشتر و ابعاد ماشین بزرگتر باشد.

همانطور که مشاهده کردید موارد عنوان شده جز مهم ترین فاکتورهایی هستند که هنگام خرید باید به آن توجه شود تا شما بتوانید بهترین ماشین شارژی را با مناسب ترین هزینه برای کودک خود خریداری کنید.

شما می توانید از قسمت مجله بازی و سرگرمی سایت بازیزا آموزش بازی مافیا را به صورت کامل مطالعه کنید و در مورد نحوه انجام و تفسیر کارت های فال تاروت نیز مطالبی را بخوانید. همچنین می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سایت بازیزا جدیدترین ماشین ها و موتورهای شارژی را برای فرزندان خود انتخاب و خریداری کنید.

 

اسباب بازی اسباب بازی های باتری تصادف مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر