کد خبر: 916190 A

تا حد امکان معاملات خود را در املاک هایی که تجربه کافی برای این کار دارند انجام دهید، زیرا سابقه کاری مهم ترین ویژگی یک مشاور املاک خوب است.

مسکن، مشکل جدی خانوارها

مسکن، یکی از نیازهای اساسی در زندگی می باشد.  زندگی کردن در یک مسکن مناسب بر حالات روانی و  کیفیت زندگی افراد تاثیر می گذارد و میزان رضایت آن ها را از زندگی افزایش می دهد. از این رو پیدا کردن یک مسکن مناسب برای همه افراد یک مشکل اساسی به حساب می آید به همین دلیل در هر منطقه، بنگاه معاملاتی برای خرید و فروش، اجاره و.... مسکن ایجاد شد.

 

مشاور املاک، راهکار مناسب برای معاملات مربوط به مسکن

شاید تمایل داشته باشید در هر کاری روی پای خودتان بایستید، اما در مورد معامله ملک مسکونی باید بپذیرید بنگاه های معاملاتی یا مشاور املاک، راهکار مناسبی برای برای خرید و فروش و اجاره مسکن می باشند که مشکل پیدا کردن مسکن مناسب را برای همگان راحت کرده اند. بنابراین شما برای خرید و اجاره خانه به یک مشاور املاک حرفه ای نیاز دارید.

مشاور املاک یعنی، شخص یا اشخاصی که با شناختی که از بازار یا اقتصاد مسکن دارند به خریدار و فروشنده مشاوره داده و با معرفی طرفین معامله به هم امکان خرید و فروش و اجاره مسکن و خانه را راحت تر می کنند. بنابراین کسانی که در بنگاه های املاک مشغول به کار هستند، باید دارای اطلاعات و دانش در حوزه ملک باشند.

یک مشاور املاک خوب چه ویژگی ها و وظایفی دارد؟

1- صداقت:

یک مشاور املاک خوب وظیفه دارد، با صداقت به هر دو طرف معامله مشاوره و راهنمایی درست بدهد.

2- رعایت اخلاق:

باید بی طرف بوده، عادل باشد یعنی به سود هر دو طرف عمل کرده و باعث اختلاف بین طرفین نشود.

3- احراز هویت دو طرف معامله:

بررسی هویت افراد، شناسنامه و کارت ملی آن ها

4- بررسی مورد معامله:

بررسی سند ملک، (صحیح و بدون خط خوردگی باشد) موقعیت جغرافیایی ملک را بررسی کرده و اطمینان از صحت ملک و توقیف نبودن ملک داشته باشد.

و از دیگر وظایف مشاور املاک می توان به موارد زیر اشاره کرد:  بازبینی قیمت نهایی ملک، کمک به فروشنده برای قیمت گذاری، بررسی جزئیات ملک، تهیه فهرست از املاک برای خریداران و مستاجر و در نهایت تنظیم قرارداد بین طرفین.

انتخاب مشاور املاک مناسب برای معاملات

از قدیم گفته اند: کار را باید به کاردان بسپارید! بنابراین برای معاملات مربوط به ملک باید به سراغ بهترین مشاور املاک بروید تا معاملاتی سودآور داشته باشید.

در معاملات مربوط به ملک، پول زیادی رد و بدل می شود. در صورتی که از یک مشاور املاک خوب کمک نگیرید ممکن است ضرر کنید، بنابراین بایستی برای انتخاب یک مشاور املاک کاربلد و متخصص اقدام کنید.

املاک اندیشه، یک مشاور املاک مطمئن و سود آور

املاک اندیشه، مشکل شما را برای معاملات مربوط به مسکن حل کرده است. چنانچه شما در شهرک اندیشه به دنبال یک معامله خوب برای خرید آپارتمان، خرید خانه، باغ و ویلا شهریار و مسکن هستید املاک اندیشه می تواند تمامی نیازهای مربوط به خانه و مسکن شما را برآورده کند.

برای فروش مسکن و املاک و خرید در اندیشه، مشاوران املاک زیادی هستند. اما بعضی از مشاور املاک ها در میان آن ها برجسته تر می باشند. املاک اندیشه جز مشاور املاک هایی می باشد که در کار خود جزو بهترین ها است:  زیرا معامله را به بهترین شکل انجام داده و به نفع مشتریان خود عمل می‌کند.

02

دلایل برجستگی املاک اندیشه!

1- صداقت و درستکاری:

یک مشاور املاک خوب، یک معامله برد برد رقم می زند! یعنی در معاملات طوری عمل می کند که دو طرف معامله سود ببرند.  املاک اندیشه تمام تلاش خود را در این راستا کرده و تنها به پورسانت خود فکر نمی‌کند.

2- سخت کوشی:

املاک اندیشه، تلاش خود را برای رفع نیازهای مشتری انجام داده و پیگیری های لازم را در این زمینه به عمل می آورد.

3- شنونده خوب:

یک مشاور املاک خوب، در ابتدا باید شنونده خوبی باشد و تمام خواسته ها و تفکرات مشتری را گوش کرده و در نهایت به آن ها مشاوره دهد.

4- مهم برشمردن جزئیات:

املاک اندیشه، به تمام جزئیات و نیازهای مشتری اهمیت داده و تک تک خواسته ها را مد نظر قرار می دهد.

5- اطلاع از بازار مسکن:

املاک اندیشه، آگاهی لازم در جهت تغییر و نوسانات قیمت ملک در شهرک اندیشه را داشته از این رو هنگام خرید یا فروش ملک یا خانه در اندیشه دچار مشکل نمی شوید.

6- بررسی مشتریان آنلاین:

املاک اندیشه با حضور در فضای مجازی امکان جستجوی افراد در خصوص ملک در شهرک اندیشه یا باغ ویلا شهریار را برای افراد راحت تر کرده است و افراد با مراجعه به پایگاه اینترنتی املاک اندیشه سازان به راحتی می توانند، مسکن، خانه و آپارتمان مورد نیاز خود در شهرک اندیشه را مشاهده نمایند.

7- برقراری ارتباط قوی و مستمر کارشناسان املاک اندیشه با مشتریان:

مشاورین املاک همه روزه با افراد زیادی در ارتباط بوده بنابراین بایستی بتوانند با آن ها به خوبی ارتباط برقرار کرده و با اعتماد متقابل و تصمیم هوشمندانه نیازهای مشتری را برآورده سازند. کارشناسان املاک اندیشه  شما را تا رسیدن به اهدافتان تنها نخواهند گذاشت.

8- اهمیت به مشتری:

برخی از مشاوران املاک به فکر پورسانت خود بوده و تمام تلاش را خود را می کنند تا طرفین قرارداد را به پای میز معامله کشانده تا به پورسانت خود برسند، اما اطلاعات مسکن اندیشه تمام تلاشش را در جهت رعایت اصول حرفه ای مشاوره ملک و شناسایی خواسته خریدار می کند.

9- سابقه کاری و تجربه:

تا حد امکان معاملات خود را در املاک هایی که تجربه کافی برای این کار دارند انجام دهید،  زیرا سابقه کاری مهم ترین ویژگی یک مشاور املاک خوب است.

10- دلسوز بودن مشاوران:

مشاور خوب در امر مسکن باید نسبت به مشتری دل سوز باشد، زیرا مشتری به او اعتماد کرده و معامله خود را به او سپرده است. املاک اندیشه خود را به عنوان امین مشتری می داند و همواره حافظ منافع شما است.

03

حرف آخر

مشاور املاک یکی از حرفه هایی است که به مهارت و تسلط ویژه ای نیاز دارد. بنابراین هنگام انتخاب مشاور املاک به چند نکته توجه داشته باشید:

1- مجوز های لازم  2- میزان سابقه کاری 3- اعتبار و خوشنامی 4- به روز بودن تیم کاری مشاور املاک و امکان دسترسی سریع

همانگونه که در بالا به آن اشاره شد ممکن است همه مشاوران املاک تمام ملاک های شما را به صورت همزمان نداشته باشند، اما تیم حرفه ای املاک اندیشه خصوصیت های لازم برای بهترین مشاوره برای خرید خانه در شهرک اندیشه را دارد و در شبکه‌های اجتماعی واتساپ، تلگرام و اینستاگرام نیز با شما همراه خواهد بود.

املاک اندیشه سازان، با شناخت کافی از مسکن اندیشه و نوسان قیمت ملک در اندیشه فرصت خوبی به مشتریان برای خرید آپارتمان اندیشه ، باغ ویلا شهریار، خرید خانه در اندیشه فاز یک یا هر کجا از شهرک اندیشه را می دهد.

شهرک اندیشه املاک در اندیشه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر