کد خبر: 883402 A

با هدف قدردانی از پزشکان و پرستاران انجام شد:

گروه میهن با شعار " قهرمانان ایران قدردانتان هستیم " نسبت به توزیعپک های هدیه شیر و فرآورده های لبنی این شرکت بین پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های استان تهران اقدام کرد.

به گزارش ایلنا، همزمان با میلاد حضرت علی(ع) بسته هایهدیه شیر و فرآورده های لبنی گروه میهنکه منقش به شعار " قهرمانان ایران قدردانتان هستیم " بود با هدف قدردانی از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی، در 9  بیمارستاناستان تهران توزیع شد.

111111111111111111

براساس این گزارش، سبد محصولات شرکت میهن به کادر درمانی 9 بیمارستان و درمانگاه شامل بیمارستان های امام خمینی(ره)، امیر اعلم، بهارلو، سینا، شریعتی، ضیاییان و شهدای تجریش، و بیمارستان امام زمان و درمانگاه امید نیکاناسلامشهر اهدا شده است.

بسته هایهدیه شیر و فرآورده های لبنی میهن به منظور تشکر و قدردانی از پزشکان و پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های تهران در مقابله با شیوع ویروس کرونا، بصورت کاملا بهداشتی و با مراقبت کامل تهیه و توزیع شده است.

2222222222222222222222

 

گروه میهن نشان داد که تولیدکنندگان داخلی نه تنها در روزهای خوب بلکه در شرایط خاص همواره حامی مردم و ایران عزیز هستند و انتظار می رود سایر برندهای مطرح کشور در روزهای بحرانی در کنار ملت ایران باشند و در انجام چنین کارهایی از یکدیگر سبقت بگیرند.

ایران بیمارستان حضرت علی شیر فرآورده های لبنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر