کد خبر: 859362 A

در هر ثانیه ، 2.3 میلیون جستجو در گوگل انجام می شود و اکثر صفحات نتایج جستجو شامل تبلیغات گوگل هستند. با پرداخت هزینه توسط مشاغل ، تبلیغات گوگل می تواند روشی بسیار مؤثر برای هدایت ترافیک مناسب و واجد شرایط به وب سایت شما باشد دقیقاً هنگامی که افراد در جستجوی انواع محصولات یا خدمات ارائه دهنده تجارت شما هستند.

در این مقاله خواهید آموخت که تبلیغات گوگل چیست ، چگونه تبلیغات گوگل کار می کند و چرا باید تبلیغات گوگل خود را اجرا کنید.

تبلیغات گوگل  ادز  چیست؟

گوگل ادز تبلیغات در گوگل با ادوردز  20 انجام میشود را به صورت  پولی ارائه می دهد که در نتایج جستجو در گوگل با استفاده از گوگل ادز یا تبلیغاتی که در وب سایت های دیگر از طریق شبکه نمایش و برنامه AdSense گوگل ظاهر می شوند ، ارائه می دهد.

در زیر مثالی از صفحه نتایج موتور جستجوی گوگل آورده شده است. دو بخش از تبلیغات گوگل پولی وجود دارد ، یکی بالاتر از پیوندهای "طبیعی" یا ارگانیک و دیگری در انتهای صفحه نتایج:

111111111111111111

نتایج حمایت شده یا تبلیغات (در کادر قرمز) با برچسب "تبلیغ" سبز مشخص می شوند. به نتایجی که در زیر آگهی ها نشان داده می شود (در کادر سبز) به نتایج ارگانیک گفته می شود.

 

گوگل همچنین تبلیغات تبلیغات را ارائه می دهد ، که در شبکه نمایش گوگل نمایش داده می شوند. شبکه Display مجموعه گسترده ای از وب سایت های شخص ثالث خارجی است که با گوگل همکاری کرده و موافقت خود را برای ارائه تبلیغات گوگل نشان داده اند. تبلیغات گوگل در شبکه نمایش می تواند با متن ، تصویر ، فیلم و یا فرمت رسانه ای غنی باشد و می تواند به صورت متفاوتی مورد هدف قرار گیرد. این شامل بازاریابی و تبلیغات بنر است.

 

اگر از AdSense استفاده می کنید ، تبلیغات شما در مناطق منتخب در یک وب سایت ظاهر می شود:

چرا گوگل Ads ظاهر می شود

حراج گوگل ادز در حول کلمات کلیدی متمرکز شده است - تبلیغ کنندگان لیستی از کلمات کلیدی را برای هدف قرار می دهند که مربوط به پیشنهادات تجاری آنها باشد ، کلماتی را انتخاب می کنند که کلماتی را که مردم در جستجوی محصول خود به احتمال زیاد از آنها استفاده می کنند. آنها سپس بر اساس این پیشنهادات مبنی بر اینکه مایل به پرداخت یک کاربر گوگل برای کلیک بر روی تبلیغ خود هستند ، بر روی این کلمات کلیدی قرار می گیرند. این پیشنهاد ، همراه با امتیاز کیفیتی که توسط گوگل بر اساس کیفیت تبلیغات پیشنهادی شما تعیین شده است ، تعیین می کند که کدام تبلیغات گوگل در SERP ظاهر می شود. هنگامی که کاربران روی تبلیغات کلیک می کنند ، تبلیغ کننده هزینه مشخصی (هزینه هر کلیک یا CPC) را پرداخت می کند که طبق فرمول زیر محاسبه می شود:

2222222222222

اینجاست که اصطلاح Pay-Per-Click (PPC) سرچشمه می گیرد.

 

این راهنمای پر از بهترین شیوه ها و نکات مربوط به تسلط بر تبلیغات گوگل را بررسی کنید.

حراج ادوردز

ادوردز روی سیستم حراج کار می کند ، هر زمان که کاربر یک جستجوی کلمه کلیدی انجام دهد ، انجام می شود.

 

برای "برنده شدن" در حراج های ادوردز و دیدن تبلیغات گوگل برای کلمات کلیدی مربوط به نظر می رسد ، باید امتیاز کیفیت و مبلغ پیشنهاد خود را بهینه کنید. هرچه نمره کیفیت شما بالاتر باشد ، در رابطه با مبلغ پیشنهاد شما ، موقعیت تبلیغ شما بهتر می شود. فاکتورهای زیر (در میان دیگران) بر نمره کیفیت شما تأثیر می گذارد:

 

ارتباط آگهی گوگل شما با پرس و جو جستجو

ارتباط کلمه کلیدی گوگل با گروه تبلیغاتی شما

ارتباط آگهی شما به صفحه فرود آن است

نرخ کلیک کلی از طریق تبلیغ (CTR) آگهی و گروه تبلیغاتی آن

عملکرد کلی حساب تاریخی

همچنین داشتن امتیاز با کیفیت بالا مزایای کلی دارد:

 

هزینه کمتر - گوگل با کاهش هزینه های هر کلیک (CPC) ، تبلیغ کننده هایی را با نمرات با کیفیت بالا پاداش می دهد و به بهبود ROI کمک می کند.

قرار گرفتن در معرض بالاتر - هنگامی که نمرات با کیفیت بالایی دارید ، تبلیغات شما در موقعیت های بهتری در SERP — بالا در مقابل صفحه پایین اغلب نمایش داده می شوند. این امر به شما امکان می دهد بدون نیاز به افزایش پیشنهادات خود ، کلیک و تبدیل بیشتری دریافت کنید.

هزینه های تبلیغات گوگل

هزینه تبلیغ در گوگل ادز با توجه به عوامل مختلفی از جمله رقابت کلمات کلیدی و صنعت ، موقعیت جغرافیایی شما ، کیفیت کمپین های تبلیغاتی شما و موارد دیگر متفاوت است.

 

در ایالات متحده متوسط ​​هزینه برای هر کلیک برای تبلیغات جستجوی گوگل در همه صنایع 2.32 دلار است. در کشورهای دیگر ، متوسط ​​هزینه برای تبلیغات گوگل اغلب بسیار پایین است.

 

با ادوردز 20  در گوگل تبلیغ کنید

آیا تبلیغات گوگل در صفحه اول  برای کسب و کار شما مناسب است؟ به احتمال زیاد ، بله در سال 2013 ، 1.5 میلیون مشاغل 111 میلیارد دلار درآمد حاصل از ابزارهای جستجوی و تبلیغات گوگل تولید کردند. تبلیغات در گوگل برای هر شرکتی با استراتژی مناسب می تواند بسیار مفید باشد.

 

گوگل ادز گزینه های تبلیغاتی زیادی دارد و می تواند پیچیده باشد. بسیاری از تبلیغ کنندگان با تعهد لازم برای دستیابی به موفقیت از طریق جستجوی پولی یا نمایش تبلیغات تبلیغ می کنند

برای به حداکثر رساندن تأثیر تبلیغات و کمپین های ادوردز ، باید بدانید که کدام کمپین ها برای تجارت شما کار می کنند و از کجا می توانند پیشرفت های لازم را انجام .

 

ادوردز 20 آمادگی کامل خود را جهت درج تخصصی  تبلیغات مشتریان و همچنین کانفیگ کلمات جهت به حد اقل رساندن نرخ کلیک به صورت کلیکی و ماهیانه و ارائه گزارش تبلیغات به صورت روزانه و ماهیانه  اعلام می نماید.

https://adwords20.com/

تماس : 02166979039

 

 

تبلیغات ترافیک دلار رقابت گوگل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر