کد خبر: 858686 A

تبلیغات چاپی، دامنه بسیار وسیعی پیدا کرده است. این روزها، کسب و کارها به دنبال روش‌های خلاقانه و جدید هستند تا خدمات و محصولات خود را به مخاطبان معرفی کنند. اگر دنبال هدایای تبلیغاتی یا ابزارهایی برای تبلیغات کسب و کار خود گشته باشید، حتما تا به حال به تهیه ساک دستی کاغذی فکر کرده‌اید. ساک دستی کاغذی را میتوان شگفت انگیزترین روش تبلیغات چاپی برشمرد می‌گویید چرا؟ مقاله زیر را بخوانید تا با این محصول چاپی بیشتر آشنا شوید.

ساک دستی کاغذی، یکی از روش‌های تبلیغات است. معمولا فروشگاه‌ها از آن استفاده می‌کنند تا محصولات فروخته شده را داخل این ساک‌ها به مشتری تحویل دهند. در واقع، هم نوعی احترام به مخاطب است و هم به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساک دستی کاغذی، بر خلاف آنچه که تصور می‌شود، دوام خوبی دارد و تا مدت‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. به خصوص اگر طراحی جذاب و ابعاد مناسبی داشته باشد، مدت بیشتری دست مشتری‌ها باقی می‌ماند.

از مزایای دیگر ساک دستی تبلیغاتی میتوان سفارش راحت آن در تعداد کم اشاره کرد، به عنوان مثال شما میتوانید ساک دستی آماده در تعداد 100 عدد هم سفارش دهید و اگر از بازدهی آن مطمئن شدید، آن را در تعداد بالا سفارش دهید. برای سفارش ساک دستی آماده میتوانید از https://behrangdesign.ir/shopping-bag-ready/ اقدام به سفارش نمایید.

استفاده از ساک‌ دستی کاغذی مزایای متعددی دارد. که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم :

۱. احترام به مخاطب

اگر ساک دستی کاغذی مخصوص برند و کسب و کار خود داشته باشید، محصولات خریداری شده توسط مشتریان را به شکلی جذاب‌تر و شکیل‌تر به آنها تحویل می‌دهید. یکی از مواردی که تاثیر زیادی در جلب نظر مشتریان دارد، نوع برخورد کارکنان فروشگاه و همینطور نوع تحویل محصولات به مشتریان است.

۲. تبلیغات فراگیر

فرض کنید که ساک دستی کاغذی با طراحی جذاب و چشمگیر برای مشتریان خود آماده کرده‌اید. وقتی محصولی را می‌فروشید و در ساک دستی کاغذی به مشتری تحویل می‌دهید، مشتریان شما همراه با این ساک، در خیابان‌ها و مراکز خرید دور می‌زنند. در نتیجه، نام برند شما، جلوی چشم هزاران نفری است که این ساک را دست مشتریان می‌بینند. ساک دستی ها در کنار تراکت ها و کارت ویزیت ها میتواند بازدهی کسب و کار شما را چند برابر کن و برند شما را به افراد بیشتری معرفی کند. اگر علاقه داشتید در مورد تراکت ها بیشتر بدانید، مقاله " چاپ تراکت چه مزایایی برای تبلیغات دارد " میتواند به شما کمک زیادی کند که شناخت بیشتر در مورد تراکت‌ها و مزایای آن بدست آورید.

۳. فضای کافی برای طراحی

ساک دستی کاغذی، نسبت به بسیاری از اقلام تبلیغاتی، سطح وسیعی برای طراحی دارد. در واقع با توجه به ابعاد ساک دستی کاغذی که انتخاب می‌کنید، فضای کافی برای طراحی و خلاقیت در اختیار دارید. فضای بزرگ و کافی، باعث می‌شود که بتوانید به راحتی اطلاعت بیشتری را در اختیار مشتری بگذارید. می‌توانید نام و لوگو، اطلاعات تماس، آدرس سایت و هر آنچه که لازم دارید تا به اطلاع مشتری برسانید در طراحی خود بگنجانید.

ساک‌ دستی کاغذی، دو طرف دارد و اگر بخواهید می‌توانید برای هر دو طرف آن، طرحی جداگانه در نظر بگیرید. علاوه بر اطلاعات تماس و نام برند، می‌توانید طرح‌های جذاب برای ساک دستی طراحی کنید که باعث جلب توجه مخاطب شود و بارها از آن ساک دستی استفاده کند.

02

۴. تنوع جنس و مدل و ابعاد

ساک دستی در واقع یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک است. اگر برای طراحی و چاپ آن، دقت کافی داشته باشید، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر جلب نظر دیگران داشته باشد. ساک های دستی کاغذی از نظر مدل، ابعاد و جنس و کیفیت کاغذ و روکش، تنوع زیادی دارند. با توجه به حجم محصولاتی که معمولا می‌فروشید، باید ابعاد مورد نظرتان را انتخاب کنید.

۵. قیمت‌های متنوع

ساک دستی کاغذی با توجه به اینکه از جنبه‌های مختلف دارای تنوع است، در نتیجه، قیمت‌های متنوعی دارد. با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید می‌توانید مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید. البته توجه کنید که که هر چقدر بیشتر هزینه کنید، ظاهر نهایی ساک مورد نظر، بهتر و شکیل‌تر می‌شود. مثلا ساک‌ های ضخیم‌تر را انتخاب کنید یا به کیفیت چاپ، توجه زیادی داشته باشید.

ساک دستی را میتوان از جمله هدایای تبلیغاتی که به شما کمک میکند افراد بیشتری را همراه خود کنید و در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها از آن به بهترین نحوه ممکن استفاده کنید. اگر نیاز داشتید که اطلاعات بیشتری در مورد هدایای تبلیغاتی بدست بیاورید میتوانید مقاله " ۱۰ مورد از هدایای تبلیغاتی که می‌تواند برند شما را در ذهن مشتریان ماندگار کند " را بخوانید و در مورد تاثیرگذاری ساک دستی و هدایای تبلیغاتی در کنار هم، اطلاعات بیشتری بدست آورید. لازم به ذکر است در این مقاله به چگونگی برند سازی به وسیله هدایای تبلیغاتی به طور کامل پرداخته شده است.

موقع خرید ساک دستی کاغذی به این نکات توجه کنید:

۱. کیفیت ساک دستی کاغذی

ساک دستی‌ها با کاغذ‌های متنوعی تهیه می‌شوند. بعضی از آنها ضخیم‌تر و بعضی دیگر نازک‌تر‌ اند. بعضی انواع ساک دستی های کاغذی، روکش‌های براق یا مات دارند. دسته آنها متفاوت است و کیفیت‌های مختلفی دارد. معمولا برای طراحی‌های تیره رنگ، بهتر است که از روکش مات استفاده کنید و در صورتی که طراحی با رنگ‌های روشن را دوست دارید، بهتر است که روکش‌های براق را برای ساک دستی کاغذی انتخاب کنید. ساک دستی ای انتخاب کنید که دسته‌های محکمی داشته باشد تا به راحتی مشتری بتواند محتویات موجود در آن را حمل کند. به خصوص اگر محصولات سنگین‌تری دارید، بیشتر باید به کیفیت دسته‌ها و خود ساک توجه کنید.

03

۲. کیفیت چاپ ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی که به مشتری تحویل می‌دهید، به نوعی معرف کسب و کار شما است. هر چقدر که باکیفیت‌تر و جذاب‌تر باشد، نشان می‌دهد که شما در کارتان حرفه‌ای هستید و به مخاطب اهمیت می‌دهید. شما میتوانید در کنار ساک دستی از هدایای تبلیغاتی کوچکی مثل خودکار هم برای جذب مخاطبان بیشتر استفاده کنید. لازم به ذکر است قبل از سفارش خودکار تبلیغاتی حتما مقاله " 4 نکته شگفت انگیز در خرید خودکار تبلیغاتی که کسب و کار شما را دگرگون میکند ! " را بخوانید. این مقاله به شما کمک میکند مزایای خودکار تبلیغاتی را بیشتر بشناسید و قبل از خرید حتما مهمترین نکات را برای خرید بهتر آن مورد توجه قرار دهید.

برای اینکه ساک دستی کاغذی، ظاهری جذاب داشته باشد، حتما باید به کیفیت چاپ آن توجه کنید. گاهی ممکن است که طراحی خاصی برای ساک دستی در نظر گرفته‌اید و وقت زیادی صرف آن کرده‌اید، ولی اگر طرح مورد نظر، چاپ خوب و باکیفیتی نداشته باشد، در نهایت، محصول زیبایی تحویل نمی‌گیرید. کیفیت چاپ، تاثیر زیادی در ظاهر نهایی ساک دستی کاغذی دارد.

۳. طراحی جذاب و متفاوت ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی می‌تواند یک بیلبورد متحرک باشد. مشتریان، همه جا این ساک را با خود می‌برند و می‌توانند به سفیر تبلیغاتی شما تبدیل شوند در صورتی که طراحی شما، قابل توجه باشد.

این روزها، اکثر کسب و کارها از ساک دستی کاغذی برای تبلیغ و برای تحویل خرید به مشتری استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید در بین این همه ساک دستی کاغذی که دست همه در کوچه و خیابان دیده می‌شود، متمایز باشید، باید طراحی خاص و خلاقانه‌ای برای آن در نظر بگیرید.

شما میتوانید برای سفارش ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای، ساک دستی آماده در تعداد کم و هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی، پوشه دکمه دار، سررسید و چاپ بروشور، چاپ کارت ویزیت، چاپ کاتالوگ در سایت چاپ و تبلیغات بهرنگ سفارش خود را ثبت کنید و اگر نیاز به مشاوره داشتید با شماره تلفن های در سایت قرار گرفته تماس حاصل کنید. 

۴. حجم محصولات ساک دستی کاغذی

قبل از اینکه ساک دستی کاغذی سفارش دهید، به طور متوسط حجم محصولات خود را در نظر بگیرید. ابعاد ساک دستی را باید با توجه به محصولات‌تان انتخاب کنید. ساک نباید بیش از اندازه بزرگ باشد که فضای خالی زیادی داشته باشد و حمل آن سخت باشد. همچنین نباید آن قدر کوچک باشد که محصولات‌تان را به سختی داخل آن جای دهید.

با در نظر داشتن این نکات، می توانید ساک دستی کاغذی مناسبی برای قدردانی از مشتریان‌تان تهیه کنید.

تبلیغات خلاقیت ذهن شماره تلفن کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر