کد خبر: 856914 A

در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد اکسین خوزستان، مراسم اهداء ده‌ها قلم کولر، میز و نیمکت، و آبسردکن به مدارس محروم روستاهای اطراف شرکت در شهرستان کارون انجام شد.

به گزارش ایلنا، مراسم اهداء ده‌ها قلم کولر، میز و نیمکت و آبسردکن به مدارس محروم روستاهای اطراف شرکت در شهرستان کارون در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد اکسین باحضور امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد اکسین، محمود یارعلی‌زاده نائب رئیس هیئت‌مدیره، کوروش مودت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان و کاظم باقلائی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون در فولاد اکسین برگزار شد.

اکسین

در این مراسم که امروز در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزارشد، یارعلی‌زاده نایب رئیس هیئت‌مدیره شرکت ابتدا شهادت سردار سپهبد سلیمانی را تسلیت گفت و افزود: شهید قاسم سلیمانی به ما درس ایثار، مقاومت و آزادگی آموخت. وجودش سبب خیر و رفتنش نیز موجب عزت و وحدت برای کشور شد.

اکسین

نائب رئیس هیات‌مدیره شرکت همکاری با آموزش و پرورش در تامین ملزومات آموزشی مناطق محروم را بسیار گرامی و محترم دانست و از حضور مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در مراسم اهدا اقلام آموزشی توسط فولاد اکسین خوزستان تقدیر و تشکر نمود.

اکسین

یارعلی‌زاده افزود: شرکت‌های تولیدی می‌بایست بخشی از سود حاصله از تولید و فروش خود را به انجام مسئولیت‌های اجتماعی اختصاص دهند، بنابراین شرکت فولاد اکسین نیز از این قاعده مستثنا نیست و همان‌گونه که امروز در این مراسم شاهد هستیم، در پی تحولات ایجاد شده توسط امین ابراهیمی مدیرعامل این شرکت در یک‌سال گذشته، بخشی از نیازهای مدارس محروم اطراف، توسط این شرکت تامین و به محل‌های مورد نظر ارسال می‌شود.

اکسین

وی ادامه داد: از آنجایی‌که دانش‌آموزان امروز سرمایه‌های آینده این مرز بوم هستند بوجود آوردن شرایط مطلوب فضای آموزشی به یادگیری آنان کمک فراوانی می‌کنند، از سویی بعد از اتمام تحصیلات و کسب تخصص در شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با عملکرد خوب و کارایی بالا سرمایه‌گذاری امروز را پاسخ می‌دهند.

یارعلی‌زاده در پایان گفت: ان‌شالله با کمک مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت بتوانیم این روند را در جهت توسعه پایدار و گسترش محیطی و ر مسئولیت‌های اجتماعی ادامه دهیم.

در ادامه این مراسم کوروش مودت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان پس از ابراز تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی، از هیئت‌مدیره و مدیرعامل فولاد اکسین برای برگزاری این مراسم و توجه به انجام مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.

اکسین

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: اکنون ۶۵ هزار پرسنل، یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار دانش آموز و ۱۱ هزار واحد آموزشی در خوزستان داریم که بدون همکاری شرکت‌هایی نظیر فولاد اکسین و یاری مردم پیشبرد آنها بسیار سخت است.

وی ادامه داد: بوسه بر دست آنانی می‌زنم که به هر طریق در راستای رفع نیازهای آموزشی فرزندان این مرز بوم می‌کوشند. این قبیل کمک‌ها موجب ارتقا و بهبود کیفیت و رتبه آموزش و پرورش خوزستان در ایران خواهد شد.

اکسین

در بخش دیگری از این مراسم باقلایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون از همکاری مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت به‌دلیل اجرای این مراسم تقدیر کرد.

اکسین

مدیر آموزش و پرورش کارون افزود: آموزش و پرورش کارون ۴۱ هزار دانش‌آموز و ۲۴۰ مدرسه دارد که ۱۸۰ مدرس از آنها خصوصی هستند، از این رو نقش خیرین و شرکت‌های همجوار شهرستان کارون، مثل حرکت زیبای امروز فولاد اکسین در بالابردن کیفیت مراکز آموزشی اطراف بسیار مهم است.

شهرستان کارون فولاد اکسین شرکت فولاد اکسین خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر