کد خبر: 855120 A

ما در باربری انصاف بار نکات ضروری اسباب کشی را برای شما لیست کرده ایم تا در حین اسباب کشی و بعد از آن با مشکل مواجه نشوید ، حتما به شما توصیه می کنیم که به این نکات توجه کنید و از آن ها استفاده کنید .

ایلنا؛ اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یکی از کارهایی است که باید در آن دقت کرد و هم چنین اسباب کشی کار سختی است اما اگر با برنامه ریزی باشد و فوت و فن اسباب کشی و نکات ضروری اسباب کشی را بدانید می توان از سختی از آن کم کرد و وسایل را از شکستگی و آسیب های احتمالی در امان نگه داشت .

ما در باربری انصاف بار نکات ضروری اسباب کشی را برای شما لیست کرده ایم تا در حین اسباب کشی و بعد از آن با مشکل مواجه نشوید ، حتما به شما توصیه می کنیم که به این نکات توجه کنید و از آن ها استفاده کنید .

اگر می خواهید اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل خوبی داشته باشید با باربری انصاف بار تماس بگیرید .

باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس ارائه سرویس VIP جهت بسته بندی اثاثیه منزل و حمل اثاثیه منزل

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیدگی در طول مسیر با اتوبار انصاف بار یک جابجایی مطمئنی را تجربه نمایید.

شرکت باربری انصاف بار با بهینه سازی فعالیت های اداری و فنی خود ، ارتقاء تدریجی و مداوم کیفیت خدمات رسانی ، قدرت رقابتی بالا و در پایان سر لوحه قراردادن منشور اخلاق حرفه ای شما را در صحت انتخابتان مطمئن کرده و به شما مشتریان عزیز این اطمینان را می دهد که در حال استفاده از بهترین و بی نقص ترین خدمات حمل و نقل در سراسر کشور هستید. .

بیشتر: باربری مرزداران

نکات ضروری اسباب کشی که باید بدانید :

  •  اول از همه لیستی از کار هایی را که باید انجام دهید را بنویسید .

  • قبل از باربری لیست کامل وسایل خود را بنویسید .

  •  لوازم مورد نیاز برای بسته بندی وسایل را تهیه کنید :

در این مرحله باید لوازم مورد نیاز برای بسته بندی را تهیه کنید وسایلی مانند : طناب ، جعبه های ضخیم مقوایی در اندازه های مختلف ، جعبه پلاستیکی ، پارچه نرم ، منگنه ، برچسب ، بند ، چسب نواری محکم و پهن ، پلاستیک های حباب دار مخصوص بسته بندی شکستنی ها، روزنامه های باطله، ماژیک درشت برای نوشتن روی کارتن .

اگر لوازم حرفه ای برای بسته بندی لازم داشتید و می خواهید نکات ضروری اسباب کشی را یاد بگیرید می توانید از شرکت باربری انصاف بار خرید کنید ، برای این کار کافی ست با شماره های باربری انصاف بار تماس بگیرید .

·جمع کردن اسباب و اثاثیه منزل را با لوازم و اشیای غیر ضروری آغاز کنید  .

·حتما بر روی وسایل برچسب نام بزنید و مشخص کنید که داخل این کارتن چه چیزهایی قراردارد .

· برخی از اشیا و کالا هایی مثل لباس ها و اشیای قیمتی و پول نقد را چند روز قبل از اسباب کشی به منزل یکی از نزدیکانتان برده تا اسباب کشی به پایان برسد .

·در این مرحله با شرکت باربری تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید :

در این مرحله که یکی یا دو روز قبل از اسباب کشی می باشد می توانید با شرکت های باربری تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید ، اگر در تهران هستید و نیاز به باربری و بسته بندی داشتید می توانید با شماره های انصاف بار تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید تا همکاران ما در حمل اثاثیه شما را به خوبی انجام دهند

02

·در قرار دادن ظروف کریستال ، شکستنی و گران خود دقت کنید و بسته بندی را به درستی انجام دهید تا مشکلی پیش نیایید .

·در بین ظروف از روزنامه یا لباس ویا پارچه استفاده کنید تا آسیب رسی را به کم ترین میزان خود برسانید .

·اگر وقت و زمان کافی برای بسته بندی ندارید سعی کنید از شرکت های خدمات اسباب کشی استفاده کنید :

در این مورد می توانید از شرکت باربری انصاف بار کمک بگیرید چون باربری انصاف بار با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا وسایل شما را بسته بندی می کند و همه همکاران متخصص ما در کار خود نهایت سلیقه را به خرج می دهند تا نکات ضروری اسباب کشی را رعایت کنند و یک بسته بندی بی نقصی را به شما تحویل دهند .

·برای بسته بندی وسایل بزرگ تر مانند مبلمان و بوفه و … از نایلن های حباب دار استفاده کنید .

از تمیز بودن خانه مقصد اطمینان حاصل کنید .

پلاستیک حمل و نقل خدمات رسانی فوت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر